999 rezultate për

behrami

Vazhdon skandali: Federata e Zvicrës qëndron pas vendimit për Behramin Reagimet ishin të ashpra kur Valon Behrami, të hënën njoftoi se ai ishte përjashtuar nga Kombëtarja zvicerane. Trajneri
Behrami: Xhaka dhe Shaqiri donin të linin Zvicrën, por i ndala unë Trajneri i Zvicrës Vladimir Petkoviç ka lajmëruar Valon Behramin se nuk do të jetë më i ftuar në kombëtare. Fatin e tij
Reagon federata zvicerjane: Behrami është keqkuptuar Reagimet ishin të ashpra kur Valon Behrami, të hënën njoftoi se ai ishte përjashtuar nga Përfaqësuesja zvicerane. Tra
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Behrami u largua nga kombëtarja, të gjithë zviceranët mbështesin kosovarin Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Largimi i Behramit nga Zvicra, shikoni si e tallin “Tifozat Kuq e Zi” (FOTO LAJM) Valon Behrami i ka thënë mirupafshim kombëtares së Zvicrës në një mënyrë paksa të habitshme. Ndërkohë që dëshira e lo
Zvicerjanët mbështesin fuqimisht Behramin pas përjashtimit nga skuadra Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Reagon Petkoviç: Largimi i Behramit, as vendimtar dhe as vendim politik Shumë turbullirë, pak qartësi në rastin e Behramit. A është dëbuar ai nga trajneri Vladimir Petkovic – apo jo? Shkruan G
Pas Behramit, një tjetër yll lë Zvicrën (FOTO LAJM) Pas largimit të Valon Behramit të hënën, Gelson Fernanes gjithashtu largohet nga Kombëtarja zvicerane. Fernandes ka p
INTERVISTA E PLOTË/ Ja kë fajëson Behrami për largimin nga Zvicra Pas lajmit se mesfushori i Zvicrës me origjinë shqiptare, Valon Behrami, është larguar nga Kombëtarja e Zvicrës, nuk ish
Behrami përpiqet të shfrytëzojë politikën pasi e përjashtuan Mesfushori me origjinë shqiptare por që ndoshe nga lojtarët e tjerë shqiptarë është treguar mospërfillës, Valon Behrami,
Behrami zbulon gjithçka: Dëbim politik, më përjashtuan nga kombëtarja Pas lajmit të publikuar ditën e sotme, se trajneri Petkoviç po bënte një revolucion tek kombëtarja e Zvicrës, ku mes dis
Xhaka falenderon Behramin me shokë: Ishit Ikonat e Zvicrës Mesfushori kosovar i Arsenalit, Granit Xhaka ka reaguar pasi Behrami u përjashtua nga Kombëtarja e Zvicrës. “Djema, k
E përjashton trajneri, Behrami i padëshiruar tek Zvicra Zhvillime të habitshme kanë ndodhur në kombëtaren e Zvicrës. Ajo që bën me dijë këtë lajm është “RSI TVI” e cila bën me
Valon Behrami i thotë lamtumirë Zvicrës: Karriera ime me kombëtaren përfundon këtu Mesfushori shqiptar i Zvicrës, Valon Behrami, është pensionuar nga futbolli me kombëtare. Lajmin e ka bërë të ditur v
Zhduket 49 vjeçarja nga Mitrovica Një grua nga qyteti i Mitrovicës është zhdukur që disa ditë. 49 vjeçarja Zejnije Behrami nuk është parë që tri ditë nga
Behrami i mbyll gojën gazetarit që e kritikoi (FOTO LAJM) Zvicra nuk mundi të bëntë dot më shumë në këtë Botëror dhe u eliminua nga Suedia me një rezultat minimal 1-0. Edhe p
Behrami ndryshon mendje, nuk largohet nga Zvicra Pas eleminimit të Zvicrës nga Suedia ka reaguar dhe Valon Behrami. Shqiptari që e kishte ndarë mendjen se do të largohej
Vjen një tjetë lajm fantastik për shqiptarët para ndeshjes Suedi-Zvicër (FOTO LAJM) Zvicra ka publikuar formacionin e saj zyrtar në ndeshjen përballë Suedisë. Ajo që ka rënë në sy është se Valon Behram
Kurti reagon për vdekjen e të burgosurit politik Kryetari i Vetëvendosje, Albin Kurti u ka shprehur ngushëllime familjes së ish-të burgosurit politik, Bajrush Behrami.