Incidente në Çeki: Tifozët serbë dhe tifozët çekë tentojnë të sulmojnë tifozët kos
999 rezultate për

behet

Meta bëhet ekspert kosi në malet e Kosovës Krahas ngjitjeve në maja dhe notit në liqenet akullnajore, Presidenti Ilir Meta na ka shfaqur edhe një anë tjetër të tij
Bale refuzon kategorikisht të bëhet pjesë e marrëveshjes për Neymar Ylli uellsian nuk dëshiron të përfshihet në marrëveshjen eventuale në mes të Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit për
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
Mos u dilni para në këto momente, çfarë bëjnë shenjat e horoskopit kur janë me nerva Dashi: Dashi është një shenjë impulsive dhe kur ështe në humor të keq e ka shumë të vështirë që të kontrollojë agresivit
Leonora Jakupi i jep “mësim” Fjolla Morinës se si bëhet koncerti në Drenicë (VIDEO) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Këngët
Gazetari dhe komentatori i sportit bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gazetari dhe komentatori i njohur i Digitalb, Alban Xhihani është bërë baba për herë të parë. Ai dhe ba
Gomarica këngëtare, bëhet virale videoja nga India Një yll indian muzike, ka “rrëmbyer” zemrat online me dhëmbët e mëdhenj, pellushin e shndritshëm, katër këmbët dhe zërin
Ky është i riu që vdiq nga rryma, varrimi bëhet sot Sot, e premte në orën 17:00 varroset 32 vjeçari nga komuna e Deçanit, që dyshohet se humbi jetën nga kontakti me rrymën.
Arbana Osmani bëhet nostalgjike, me siguri këto foto do ju ngjallin kujtime dhe ju (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vetëm pak ditë që mbylli pushimet. Tashmë, me energji të karikuara dhe super në fo
Skandali seksual i Bill Klinton dhe Monica Lewinsky shumë shpejt do të bëhet film Bill Klinton dhe Monica Lewinsky u përfshinë në një skandal seksual gjatë viteve 1995-1997, i cili u përhap në të gjitha
Habit NATO: Bota po bëhet gjithnjë e më shumë e pasigurt “Aneksimi i Gadishullit të Krimesë së Ukrainës nga Rusia në vitin 2014 ka qenë rezultat i rritjes së garës në mes të fuq
A ka qebap me spec djegës? Shqiptari bëhet hit në SHBA pas kërkesës në McDonald (VIDEO) Ndoshta nuk e njihni dhe kjo pasi sapo është bërë protagonist i disa videove komike në rrjetet sociale. Bëhet fjalë p
Turistët polakë bien në greminë, ngjarja nuk bëhet publike Një aksident i rëndë i mbajtur i fshehur nga Policia e Shtetit ka ndodhur në orët e pasdites së djeshme në fshatin Bizë
ZYRTARE: Maguire është lojtar i United, bëhet mbrojtësi më i shtrejtë në histori Harry Maguire zyrtarisht është lojtar i Manchester United. Ai është bërë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbolli
Ami poston foto me bikini si rrall herë, Ermali bëhet xheloz (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi vijojnë pushimet verore në rivierën turke, në Antalya. Vetë moderatorja poston herë pas
Kukësi bëhet me stadiumi të ri, nisin zyrtarisht punimet Ditën e hënë, do të nisin punimet për ndërtimin e stadiumit të ri të Kukësit. Stadiumi i ri pritet të përfundojë bren
VELIPOJË/ Portieri i Vllaznisë bëhet sërish hero, shpëton një tjetër pushuese kosovare Portieri shqiptar, Eldi Hasasni, ka bërë një tjetër akt heroik në plazhin e Velipojës. Lojtari i Vllaznisë së Shkodrë
E BUJSHME/ Një gjyqtare femër do të vendosë drejtësi në finalen e Superkupës së Evropës UEFA vazhdon të bëjë ndryshime të shumta. Finalja e Superkupës së Evropës, Liverpool–Chelsea që do të zhvillohet me 14 G
Eliza Dushku bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit të saj (FOTO LAJM) Eliza Dushku është bërë nënë për herë të parë dhe martesën e saj e ka bekuar me ardhjen në jetë të një vogëlushi. Laj
Masakra në Kroaci, vrasësi zhduku gjithë familjen por kurseu fëmijën e tij Një nga krimet më të rënda ndonjëherë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kroaci, shkruajnë mediat kroate