999 rezultate për

behet

Fevziu fton ministrin e Brendshëm në Bllok: Hajde shih banditët e rrugëve Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në emisionin “Opinion”.
Kur bëhet fjalë për Hanën, Mozzik dhe Loredana harrojnë çdo mosmarrëveshje (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Loredana dhe Mozzik i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe kanë vazhduar jetën të ndarë.
ZYRTARE/ Bayern Munich bëhet me trajner të ri Dy fitore në po kaq ndeshje. Hans Flick i ka bërë një start fantastik karrierës në pankinën e Bayern Munich, duke fituar
Veprimi i Guardiolës ndaj gjyqtarit bëhet "hit" (VIDEO) Pep Guardiola nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin, në takimin Liverpool – Manchester City. City i Guardiolas
E mbajtën 10 orë në prokurori, bëhet e gjallë Kejvina (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, djemve i bie dritarja nga lart (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është parandaluar në një kafe të Shangait, por siç thotë edhe shprehja, jetëgjati nuk bëhet jetëshku
Alvini po bëhet gati të bashkohet me të atin, kush është nëna e tij që e çoi në Siri Pasditen e sotme në mediat arabe u raportua se Alvin Berisha, është liruar nga kampi sirian. 11 vjeçari, përfundoi në
Ish-lojtari i Realit bëhet zyrtarisht trajner i këtij klubi (FOTO LAJM) Almeria ka njoftuar se trajneri i tyre i ri për këtë sezon do të jetë Guti. Legjenda e Real Madridit është bërë strat
Ishte në luftë me jetën, bëhet i gjallë Muharrem Ahmeti (FOTO LAJM) Një muaj më parë në media qarkulloi një lajm i trishtë për mbretin e muzikës tallava në Shqipëri, Muharrem Ahmeti. Mi
Nuk la pyetje pa i bërë me shkrim të dashurit të vajzës, bëhet viral babai Nëse më parë të dashurit e vajzave duhet të kalonin në shumë sita, sot gjërat kanë ndryshuar. Ama jo për këtë baba sh
Aktorja e famshme e serialeve amerikane po bëhet nënë për herë të tretë! (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e serialit “Grey’s Anatomy”, Caterina Scorsone, po bëhen nënë për herë të tretë. Scrosone, e njohur
Siç e la të kuptohet vetë, Kastro Zizo po bëhet baba për të tretën herë! (FOTO LAJM) Këngëtari Kastro Zizo ka prezantuar këtë të dielë këngën e tij pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”. Kënga e ti
Dhunë në kampionatin shqiptar, goditet në nofull, lojtari bëhet për spital (VIDEO) Rikthehet dhuna në Kategorinë e Dytë. Një futbollist i Maliqit, është goditur me grusht në nofull nga mbrojtësi i Këlcyr
Bëhet nënë 67-vjeçarja që ngeli shtatzënë në mënyrë natyrale Një 67-vjeçare i ka dhënë jetë fëmijës së saj në një provincë të Kinës duke u bërë nëna më e vjetër në këtë shtet. Zonja
Shef Renato po bëhet i padurueshëm, plasin shkelamt në "Hell's Kitchen" (VIDEO) Një konkurrent nuk i ka duruar të bërtiturat e Renatos gjatë "Hell's kitchen" dhe është nevrikosur. Shefi i kuzhinës po
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, 3 histori që të rrëqethin Louis Zamperini – I pathyeshmi Më 27 maj të 1943- shit, aeroplani i Forcave Ajrore të Ushtrisë Amerikane arriti të sh
Kurti: Nëse një prokuror bëhet më i famshëm se kryeministri, atëherë konsideroj se e kam kryer detyrën time Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kandidati për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se në qeverisjen e
Gjella me kripë e kripa me karar, ja kur masturbimi i tepërt bëhet i dëmshëm A të dëmton masturbimi i tepërt ? Kjo është një pyetje që nuk arrij të sqaroj kurrë. Ende mbas dy vite e gjysëm T
Plas te Reforma Zgjedhore: Gjiknuri: Ne ca jemi me nivel testosteronesh të larta, të vijnë e ca pale ç'bëhet këtu Reforma zgjedhore dhe mbledhjet mes PD dhe LSI më tepër sesa zgjidhje po sjellin debat brenda palëve. K Gjithashtu nu
Tifozët e Torinos kërkojnë shkarkimin e Mazzarrit, "shkak" bëhet Chiellini Torino nuk fiton që prej 29 shtatorit kur mposhtte Milanin me përmbysje dhe përveç rezultateve negative, trajneri Walter