999 rezultate për

beckham

Miami, ja si e do stadiumin Beckham-i (FOTO LAJM) David Beckham zbarkoi ditën e hënë në Florida për të konkretizuar planin e tij 125 milionë paundësh për krijimin e ekipi
Victoria e David Beckham zgjerojnë biznesin (FOTO-LAJM) Victoria dhe partneri i saj David Beckham ndjekin punimet e dyqanit të ri që po ndërtohet në Londër. Ata vëzhguan nga af
7 yje për Miamin e Beckhamit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund ta mbyllë karrierën në SHBA. Është David Beckham, ai që ka nisur tratativat për ta bindur portuge
Familja Beckham blen supervilën e Versaces (FOTO-LAJM) Pas disa muajsh bisedimesh familja Beckham ka arritur akordin për blerjen e supevilës së Versaces në Miami Beach për shu
Ofertë faraonike, Beckham do CR7-ën në Miami Cristiano Ronaldo mund ta mbyllë karrierën në SHBA. Është David Beckham, ai që ka nisur tratativat për ta bindur portuge
E bujshme! Beckham do CR7-ën në Miami Lajm i bujshëm: David Beckham, i cili nuk ka shumë që është bërë pronari i ri i skuadrës së re të Miamit, që do të start
David Beckham krijon një skuadër futbolli Ish-kapiteni i kombëtares angleze, David Beckham, konfirmoi qëllimin e tij për të krijuar një skuadër futbolli në muajt
Beckham, më mirëi veshur apo i zhveshur? (FOTO LAJM) Reklamuesit derdhin plot 4 milionë dollarë për kohën e çmuar të transemtimit gjatë Super Bowl, i cili tërheq 100 milionë
Rikthehet Beckham, por jo në futboll (FOTO LAJM) U bë thuajse viti që David Beckham vari këpucët në gozhdë duke hequr dorë nga futbolli i luajtur profesionist, por ish-k
Të gjithë në rradhë për librin e Beckham (FOTO-VIDEO) Qindra persona në rradhë përpara një librarie në zemër të kryeqytetit britanik Londër për prezantimin e librit të fundit
Harper Beckham, fansja më e madhe e Lady Gaga-s (FOTO LAJM) Harper Beckham duket se ka trashëguar veshin e muzikës së nënës së saj Victoria. Vajza 2-vjecare e çiftit Beckham ishte
"Class of '92", film për 6 ikonat e United (FOTO LAJM) Ditën e dielë është mbajtur premiera e dokumentarit "Class of '92", i cili flet për gjashtë futbollistët e artë të Manch
Viktimat e Filipineve, Victoria dhe David boshatisin garderobën (FOTO LAJM) Për vite të tëra Victoria Beckham ka mishëruar për miliona gra, femrën fashion, por tani ky obsesion për modën është bër
Vila 40 milionëshe e familjes Beckham (FOTO LAJM) Duket se paratë nuk janë qëllim në vetvete për familjen Beckham. Victoria dhe David kanë shpenzuar 40 milionë sterlina p
Victoria Beckham, rrobaqepëse për Eva Longorian (FOTO LAJM) Kur mikesha jote më e mirë është gjithashtu edhe një stiliste e zonja është kënaqësi të përgatitesh për një mbrëmje”. Kj
Neymar dhe David Luiz takojnë Beckham (FOTO-VIDEO) Kombëtarja e Brazilit ndodhet në Miami, aty ku do të luajë ehde miqësoren e rradhës kundër Honduras. Dhe me të mbërritur
Djali i Beckham në provë te United (FOTO LAJM) Një tjetër Beckham mund të veshë së shpejti fanellën e Manchester United. Është 14-vjeçari Brooklyn, djali i David Beckh
Range Rover-i i Beckham pas aksidentit (FOTO LAJM) Fundjavë aspak e bukur për David Beckham. Ish ylli i kombëtares angleze të futbollit dhe disa prej klubeve më me emër në
Beckham, aksident para shtëpisë së tij në Los Angeles (FOTO LAJM) Moment aspak i bukur për David Beckham. Ish ylli i kombëtares angleze të futbollit dhe disa prej klubeve më me emër në b
Beckham: Edhe motorist, edhe fotograf (FOTO LAJM) Edhe pse në moshën 38-vjeçare dhe tashmë larg futbollit David Beckham gëzon ende një formë fizike për tu patur zili. Ish