999 rezultate për

beckham

Yjet pushtojnë Maracanan, ja disa momente pikante (FOTO LAJM) Mbrëmjen e shkuar, miliona gjermanë pushtuan rrugët në të gjithë botën, për të festuar fitoren e Gjermanisë si Kampione
Victoria Beckham një nënë e lumtur, feston ditëlindjen e vajzës Sot ka ditëlindjen vajza e vogël e David dhe Victoria Beckham. Ajo nuk është vetëm anëtarja më e vogël e familjes, por e
Çiftet Fabregas dhe Beckham, në finalen e Wimbledon (FOTO LAJM) Blerja më e re e Chelsea-t Cesc Fabregas është fotografuar duke ndjekur finalen e madhe të Wibledon mes Roger Federer dh
Larg klasikes, Victoria Beckham "ngushëllohet" me veshje të thjeshta (FOTO LAJM) Victoria Beckham, aktualisht është një ndër stilistet më të kërkuara, por ndryshe nga herët e tjera, ajo ka pozuar për n
David Beckham shëtit me fëmijët David Beckham mbetet një baba i përkushtuar. Ai është parë teksa kujdeset shumë për vajzën e tij Harper, ndërsa dy djemt
Nostalgjike për takimin e parë me Beckham, Victoria tregon fustanin Victoria Beckham tashmë është një ndër stilistet më të kërkuara në botën e modës dhe padyshim një ikonë e tillë është në
Victoria Beckham: Qëllimi im është të fuqizoj pozitën e femrës Misioni i Victoria Beckham nuk është vetëm që femrat të ndihen të bukura, por dëshiron ti ndihmojë që të ndihen në më të
Së shpejti koleksioni i ri nga Victoria Beckham (FOTO LAJM) Çdo ditë, Victoria Beckham është në fokus, kjo jo vetëm për veshjet që ajo mban, por edhe për koleksionin më të ri që do
Victoria Beckham, ikonë mode (FOTO LAJM) Stilistët asnjëherë nuk gjejnë ndonjë defekt të mundshëm tek Victoria Beckham, të cilën e kanë fotografuar me një veshje
Tifozë të zjarrtë, Beckham në një ndeshje hockey me djemtë (FOTO LAJM) Së bashku me djemtë e tij, Beckham ka shijuar një ndeshje hockey, kjo në një ditë pushimi në SHBA, në Ditën e Memorialit
Pushime familjare, familja Beckham e lumtur Victoria dhe David Beckham kanë fluturuar drejt Los Anxhelesit së bashku me fëmijët e tyre të premten në mbrëmje, pasi k
Djali i Beckham punon kamarier Djali i David Beckham, Brooklyn Beckham, ka zgjedhur të punojë si kamarier, për të qënë i pavarur ekonomikisht. Ndon
Konkurrencë e fortë, Lohan kopjon Victoria Beckham (FOTO LAJM) Konkurrencë ose jo, mbetet që ju të jepni vlerësimin final, pasi dy nga divat e botës së modës dhe kinematografisë kanë
Barça, Virginia si Beckham: gol nga mesfusha (VIDEO) Barcelona prodhon talente edhe në ekipet e saj të femrave. Bëhet fjalë për Virginia Torrecila, 19-vjeçe, autore e një g
Krenohet me të vëllanë, Beckham feston 39 vjetorin David Beckham dje ka festuar 39 vjetorin, vetëm një muaj pas festës së zhvilluar për 40 vjetorin e bashkëshortes së tij.
Gëzuar ditëlindjen Victoria Beckham (FOTO LAJM) Victoria Caroline Adams Harlow feston sot 40 vjetorin. Ajo ka lindur në 17 prill 1974 në Angli. Ish vajza e periferisë u
Beckham me Ducati në Los Angeles (FOTO LAJM) David Beckham është fotografuar teksa shëtiste me motorin e tij tip Ducati. Me një bluze me mëngë të shkurtra dhe çizme,
Familja Beckham, stërvitje në palestër (FOTO LAJM) Ata janë fansa të palestrës dhe të një jetë sa më të shëndetshme. Si duket David Beckham dhe partnerja e tij Victoria ka
Bukuroshja e ringut e fiksuar pas David Beckham (FOTO LAJM) Brittney Palmer, është për momentin femra më seksi e UFC dhe duket se i ka hedhur sytë mbi ish yllin e kombëtares së Ang
Beckham, Giggs, Scholes dhe ideja e çmendur: Të blejnë United Manchester United nuk binte kaq poshtë që prej 30 vitesh: i shtati në kampionat dhe i thyer në "Old Trafford" nga të gji