999 rezultate për

beckham

LSDM: Jankullovska lëvizte me makinën e vjedhur të David Beckham Oliver Spasovski nuk ka kërkuar asnjë veture e as më pak luksoze apo të blinduar. Makina që i është dhënë është përdorur
Ja tatuazhi i radhës së David Beckham (FOTO LAJM) Tatuazhi i fundit i bërë në trupin e David Beckham ka një kuptim të veçantë, pasi jo vetëm i është dedikuar vajzës së ti
Një shtëpi ëndrrash për çiftin Beckham (FOTO LAJM) Një pallat mbretëror është ajo çfarë mendojnë te blejnë çifti i famshëm David dhe Victoria Beckham. Kjo rezidencë është
Ja si ishin dikur Beckham dhe Ferguson (FOTO) Ishte vetëm 17 vjeç, kur në vitin 1992 legjendari Sir Alex Ferguson e pranoi në ekipin e parë të Manchesterit Unitedit.
Beckham drejt divorcit me Victorian (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të famshëm në botë, David dhe Victoria Beckham janë pranë divorcit. Ish futbollisti i famshëm anglez
Spikerja flirton live me David Beckham: "Shumë vap këtu’" (VIDEO) Ajo njihet tani si prezantuesja qe flirton me të intervistuarit e saj, qe kur u be objekt debati per ‘ngacmimin’ qe i be
Ja kush ishte djali që shoqëroi mbrëmë Rooney-in (FOTO LAJM) Ndeshja me Zvicrën ishte e veçantë në karrierën e Wayne Rooneyn dhe për kombëtaren e Anglisë. Sulmuesi anglez realizoi g
Sa tatuazhe ka David Beckham? Çdo ditë e më shumë shtohet lista e gjatë e tatuazheve në trupin e David Beckham, ku më të fundit ishin ato për gruan dh
Disa femra kanë lindur për të mos u plakur kurrë... Ish-anëtarja e “Spice Girl”, Victoria Beckham gjithmonë ndodhet në super formë. Ajo është fotografuar teksa dilte nga pa
David Beckham i dedikon një tatuazh së bijës (FOTO LAJM) Pas një tatuazhi dedikuar bashkëshortes së tij, David Beckham i'a ka dedikuar të radhës vajzës së tij 4-vjeçare, Harper.
Tatuazh i ri nga Beckham për bashkëshorten (FOTO LAJM) Beckham ka shtuar dozën e tatuazheve, ndërsa në një gisht ai ka gdhendur numrin 99, në nder të vitit të martesës së tij.
Victoria Beckham, një nënë e rreptë Tashmë është dëshmuar se Victoria Beckham është një nënë shembullore, madje në një intervistë të dhënë së fundmi ajo ka
Beckham bën një tatuazh për vajzën (FOTO LAJM) David Beckham e ka demostruar se ai është i përkushtuar për famijen e tij, e ndërsa së fundmi ka realizuar një dëshirë t
David Beckham tashmë edhe aktor 40 vjeçari David Beckham së shpejti do ta shohim edhe në rolin e aktorit. Roli i tij do të jetë mjaft i shkurtër, por du
Victoria Beckham: Familja ime është e kompletuar Victoria Beckham tashmë i është përkushtuar me kohë të plotë karrierës së saj, ndërsa për mediat rozë ka thënë se familj
Victoria, urim special për 40-vjetorin e David Beckham David Beckham feston 40-vjetorin e lindjes dhe VIP-at kanë nxituar ta urojnë ish-kapitenin e kombëtares angleze. E para
"Sheiku" Beckham tregon tatuazhet (FOTO LAJM) Victoria Beckham është një grua me fat! Jo vetëm për faktin se pavarësisht moshës 40-vjeçare ende ruan linja dhe trup të
Beckham letër shokut: Mora rrogën e parë (FOTO) Mediat angleze kanë zbuluar një letër të David Beckham drejtuar një shokut të tij kur ishte 18 vjeç. Në të ish ylli i Ma
Ja nga inspirohet David Beckham David Beckham është përballur me akuzën për vjedhje nga një model, pasi sipas këtij të fundit, ish futbollisti është nda
Beckham: Kane meriton të luaj në Kombëtare Ish-kapiteni i kombëtares së Anglisë, David Beckham ka lavdëruar sulmuesin e ri të Tottenhamit, Harry Kane. Sipas leg