999 rezultate për

beckham

Beckham "vë në siklet" djalin në transmetim live në Instagram (FOTO) Ish-futbollisti i Manchester Unitedit dhe Real Madridit, David Beckham, ka befasuar fansat, por edhe djalin e tij, Brook
Shikoni çfarë bën Beckham për t’ia shpëtuar jetën një gruaje të moshuar Ish mesfushori i Manchester Unitedit, David Beckham raportohet se i ka shpëtuar jetën një gruaje të moshuar, që ishte sh
Familja Beckham feston Vitin e Ri në Maldive Mbrëmjen e Vitit të Ri, familja Beckham e ka festuar në Maldive. Në një foto të publikuar nga vetë familja e famshme, sh
Çifti Beckham blen një super rezidencë 160 milionë paund (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të famshme në botë David dhe Victoria Beckham kanë blerë rezidencën më të madhe të Los Angeles për 16
Nga Toure te Beckham, 9 yjet që janë rikthyer sërish protagonistë (FOTO) Disa futbollistë kanë pasur momente të vështira në karrierën e tyre, madje shpesh herë është thënë se ata kanë prekur fu
Beckham shpjegon kuptimin e tatuazheve të tij: Ja pse e mbaj shqiponjën (FOTO) David Beckham është i njohur jashtë fushave të lojës dhe për pasionin që ka për tatuazhet pasi thuajse i gjithë trupi i
Makina e vjedhur e David Beckham shfrytëzohet nga zyrtarë të lartë në Maqedoni Zëvendësministri shtesë i Punëve të brendshme, Oliver Andonov, ecën me makinën “BMV X5”, automjet zyrtar, ku pothuajse
Djali i David Beckham e harron të dashurën Ndonëse zërat ende nuk janë konfirmuar, thuhet se djali i David dhe Victoria Beckham e la të dashurën pasi ajo dëshiront
Djali i David Beckham ndahet nga aktorja (FOTO LAJM) Duket se gjërat po shkonin mjaft mirë por djali i David dhe Victoria Beckham i ka dhënë fund lidhjes me aktoren Chlow Gr
Dikur trupoja private e David Beckham, sot i pastrehë në aroportin Londinez Simon Jones ka punuar për familjen mbretërore Sudite, ka luftuar në Regjimentin Parashutist të ushtrisë britanike në Ira
Griezmann: Beckham është idhulli im Ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann ka thënë se ai mban fanellën me numër 7, sepse idhulli i tij i fëmijërisë is
Beckham tregon se kush do ta fitojë Premierligën David Beckham është i bindur që Manchester Unitedi do ta fitojë Premierligën në sezonin 2016/17 Ish ylli i Manchester
Beckham lavdëron Zidanen: Trajner perfekt për Real Madridin Ish-ylli i Anglisë, David Beckham mendon se Zinedine Zidane është trajner ideal për ta drejtuar Real Madridin. Zidane
Victoria Beckham sulmon Spice Girls: Ato nuk dinin të visheshin Ikona e modës, Victoria Beckham nuk kishte si të mungonte si njëra ndër të ftuarat e nderit në 100 vjetorin e revistës “
10 treshet sulmuese më të frikshme në futboll (FOTO LAJM) Tridentët nuk janë në risi e kohëve të fundit në futboll. Atak anë ekzistuar gati gjithmonë, por forca goditëse e tyre k
Beckham ndër sportistët më të pasur "pensionistë" Revista prestigjioze “Forbes” ka përpiluar një klasifikim me sportistët pensionistë më të pasur. Kjo revistë është bazua
Beckham: S'ka tradhëti Për Beckham, koha kur shqetësohej për marrëdhënien në çift është shumë e largët, pasi ai tashmë nuk e ka më ndjesinë e f
Rita Ora dhe Victoria Beckham të listuara si VIP-at më të rrezikshëm (FOTO) Sipas një studimi të realizuar mbi viruset kompjuterike, thuhet që për disa të famshëm është mirë të mos kërkoni në Goog
Rikthim për Spice Girls? Victoria Beckham është personazhi që pa të nuk bën dot grupi i vajzave. Mel C nuk ka dashur të bashkohet në grup pa Vict
Beckham do Ibrahimovicin te Miami David Beckham do Zlatan Ibrahimovic te Miami. Ish mesfushori i Anglise kerkon te vendose diktatin ne Major League Soccer