999 rezultate për

beckham

​David Beckham zbulon emrin e klubit të tij (VIDEO) Ish-lojtari i Manchester Unitedit, David Beckham, ka bërë të ditur se klubi i tij do ta ketë emrin Inter Miami, si dhe e
David Beckham nderohet me çmimin e presidentit të UEFA-s David Beckham është nderuar me çmimin e presidentit të UEFA’s Anglezi pati një karrierë të bujshme duke luajtur për n
Kjo frazë po tremb gjysmëfinalistët, e thotë edhe Beckham (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u përcaktua çifiti i fundit i gjysmëfinalistëve të Botërorit. Franca do të përballet me Belgjikën
Beckham fiton bastin, a do e mbajë premtimin Ibrahimovic ? Një ditë më parë Ibrahimovic kishte vënë një bast me ish-kapitenin e Anglisë, David Beckham. Në rast se fiton Anglia,
Ibrahimoviç "sherr" dhe baste në instagram me David Beckham (FOTO LAJM) Sëedia dhe Anglia do të përballen sot në orën 16:00 për çerekfinalet e Botërorit, ku kjo ndeshje pritet të sjellë shumë
Çifti Beckham festuan 19-vjetorin, por ja sa kushtoni dollia e tyre Pasdyshim që ish-ylli i Manchetser United dhe Real Madrid, David Beckham, dhe gruaja e tij, Victoria, ish-këngëtare e “S
David Beckham parashikon finalen e Kupës së Botës David Beckham ka parashikuar finalen e Botërorit duke thënë se Anglia dhe Argjentina do të takohen në finale. “Besoj
David Beckham parashikon finalen e Botërorit David Beckham është një tifoz i madh i Botërorit dhe së fundmi ka bëër edhe një parashikim për fatin e "Russia 2018".
Beckham i lutet Real Madrid-it të mund Liverpool-in Ish-lojtari i Manchester United, David Beckham duket se ende nuk e ka harruar rivalitetin për skuadrën e Liverpool, ku s
Victoria Beckham tregon mendimin për fustanin e Meghan Ndoshta nuk do e dëgjojmë kurrë ç’mendon Mbretëresha për ceremoninë apo për fustanin e Dukesës së Sussex, por të paktën
Fansat duan dhe urrejnë David Beckham për dy arsye të ndryshme David Beckham është komentuar shumë për pjesmarrjen në dasmën mbretërore. Madje dy gjeste ndanë fansat në dy kampe p
Sergio Ramos tek MLS Miami i David Beckham Sergio Ramos mban lidhur një kontratë deri në vitin 2020 me Realin e Madridit ku në përfundim të kësaj kontrate, Ramos d
Vajzat e "Spice Girls" tashmë në një film të animuar Anonçuan ribashkimin e tyre rreth një muaj më parë, por vetëm tani duket se gjërat po konkretizohen. Bëhet fjalë për
Me këtë gjest, Victoria dhe David Beckham treguan se janë si çdo çift (FOTO LAJM) Është një ndër femrat më të suksesshme dhe të pasura, por në familjen e saj ka një rregull: bashkëshorti duhet ta marrë
Beckham shet supemakinën e tij me çmimin marramendës (FOTO LAJM) E bleu 100 mijë sterlina në vitin 2007, pasi “Range Rover” kishte pësuar edhe disa ndryshime posaçërisht për David Beckh
Çfarë po ndodh mes Bella Hadid dhe David Beckham?! Supermodelja Bella Hadid dhe futbollisti David Beckham kanë pasur një takim të rastësishëm me njëri tjetrin gjatë ndeshj
Victoria Beckham habit me deklaratën: Nuk i laj kurrë xhinset E habitshme por modelja shumë e pasur botërore dhe ikona e modës Victoria Beckham nuk i lan asnjëherë xhinset. Në një
Gareth Bale barazon rekordin e David Beckham (FOTO LAJM) Gareth Bale ka barazuar rekordin e David Beckham si britaniku më me shumë paraqitje në La Liga. Ylli i Real Madridit,
Modelja e njohur habit me deklaratën: Nuk i laj kurrë xinset E habitshme por modelja shumë e pasur botërore dhe ikona e modës Victoria Beckham nuk i lan asnjëherë xhinset. Në një
Aksidentohet Victoria Beckham (FOTO LAJM) Victoria Beckham këto ditë ishte duke pushuar në Kanadë bashkë me familjen e saj. 43 vjeçarja është parë rrugëve të L