999 rezultate për

beckham

"Class of '92", film për 6 ikonat e United (FOTO LAJM) Ditën e dielë është mbajtur premiera e dokumentarit "Class of '92", i cili flet për gjashtë futbollistët e artë të Manch
Viktimat e Filipineve, Victoria dhe David boshatisin garderobën (FOTO LAJM) Për vite të tëra Victoria Beckham ka mishëruar për miliona gra, femrën fashion, por tani ky obsesion për modën është bër
Vila 40 milionëshe e familjes Beckham (FOTO LAJM) Duket se paratë nuk janë qëllim në vetvete për familjen Beckham. Victoria dhe David kanë shpenzuar 40 milionë sterlina p
Victoria Beckham, rrobaqepëse për Eva Longorian (FOTO LAJM) Kur mikesha jote më e mirë është gjithashtu edhe një stiliste e zonja është kënaqësi të përgatitesh për një mbrëmje”. Kj
Neymar dhe David Luiz takojnë Beckham (FOTO-VIDEO) Kombëtarja e Brazilit ndodhet në Miami, aty ku do të luajë ehde miqësoren e rradhës kundër Honduras. Dhe me të mbërritur
Djali i Beckham në provë te United (FOTO LAJM) Një tjetër Beckham mund të veshë së shpejti fanellën e Manchester United. Është 14-vjeçari Brooklyn, djali i David Beckh
Range Rover-i i Beckham pas aksidentit (FOTO LAJM) Fundjavë aspak e bukur për David Beckham. Ish ylli i kombëtares angleze të futbollit dhe disa prej klubeve më me emër në
Beckham, aksident para shtëpisë së tij në Los Angeles (FOTO LAJM) Moment aspak i bukur për David Beckham. Ish ylli i kombëtares angleze të futbollit dhe disa prej klubeve më me emër në b
Beckham: Edhe motorist, edhe fotograf (FOTO LAJM) Edhe pse në moshën 38-vjeçare dhe tashmë larg futbollit David Beckham gëzon ende një formë fizike për tu patur zili. Ish
Victoria Beckham, evolucioni i look-ut në vite (FOTO LAJM) Bashkëshortja e David Beckham dhe ish pjesëtarja e grupit "Spice Girls", Victoria Beckham është një ndër femrat më klas
Sir Alex rrëfen largimin e Beckham dhe CR7-ës Kur mbeten edhe pak ditë nga dalja në shitje e autobiografisë së Sir Alex Ferguson, nisin të zbardhen faqe të rëndësishm
Futbollistja Harper Beckham, në hapat e të atit (FOTO LAJM) Mesa duket vogëlushja e David dhe Victoria Beckham, Harper është duke ndjekur hapat e babait të saj. Ajo është fotografu
David Beckham mbulon me puthje Harper-in (FOTO LAJM) Që David Beckham duket më i lidhur me vajzën e tij Harper se sa me djemtë kjo nuk do shumë komente. Ish kapiteni i kombë
Gol nga mesfusha, ja pasardhësi i Beckham (VIDEO) Shikon portierin të dalë jashtë zonës dhe nuk mendohet dy herë. Liam Kelly, lojtari i skuadrës irlandeze ndëshkon portie
Shitet "Beckingham Palace" (FOTO LAJM) David dhe Victoria Beckham kanë shitur rezidencën e tyre të famshme "Beckingham Palace" për një shifër rreth 14 milionë
Beckham me mbathje në rrugët e Londrës (FOTO LAJM) Një burrë pa rroba në rrugët e Londrës ose më saktë me të brendshme. Dhe çfarë burri, David Beckham! Ish ylli i futbolli
Victoria Beckham, një mami super-shik (FOTO LAJM) Dy ditë më parë ajo u shfaq me një nga fustanet e koleksionit të ri që prezantoi në "New York Fashion Week" duke tërhequ
David Beckham ekspozon tatuazhet (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i njohur anglez David Beckham ka ekspozuar tatuazhet e tij ndërkohë që ka kaluar një ditë relaksuese në
David Beckham në plazh me djemtë (FOTO LAJM) Shumëkush mund ta quajë një veteran futbolli, por ai është ende në formë fizike të shkëlqyer. David Beckham vazhdon push
David dhe Harper nuk e kanë mendjen te ndeshja (FOTO LAJM) Harper Beckham nuk e ka aspak mendjen te ndeshja, njësoj si i ati dhe vëllezërit e saj. E ulur pranë David Beckham për t