999 rezultate për

beckham

Rrëfehet Beckham: Si më detyroi Ferguson të prisja flokët në "Wembley" David Beckham gjithnjë është njohur për modelet e tij të flokëve, të cilat binin në sy po aq sa edhe talenti i tij në fu
U kap me telefon në dorë, Beckham i hiqet e drejta për ti dhënë makinës Ish-legjendës së futbollit i është hequr patenta. David Beckham u kap nga polica pasi ishte duke përdorur makinën me tel
Ronaldo dhe Messi në një ekip? Vjen plani i Beckham Legjenda e futbollit anglez David Beckham është bërë pak kohë më parë pronari i klubit amerikan Inter Miami. Skuadra
Çifti Beckham ndau djalin Brooklyn nga Rita Ora, kjo është arsyeja Prestigjozia, "The Sun" i ka kushtuar një artikull historisë së dashurisë mes Rita Orës dhe djalit të çiftit Beckham, Br
Zbardhen detaje nga dashuria e Ritës me djalin e Beckham, kush i ndau ata? (FOTO LAJM) Në vitin 2017 edhe në mediat shqiptare doli lajmi për këngëtaren Rita Ora dhe lidhjen e saj me djalin e David Beckham, B
Victoria Beckham nuk njeh kufij, prodhon kremin me gjak Çudirat për të ruajtur bukurinë nuk kanë të sosur. Së fundmi, Victoria Beckham promovon një krem për trajtimin e fytyrës
Nga Ronaldo te Beckham, futbollistët festojnë dhe urojnë Krishtlindjet (FOTO LAJM) Është festa e Krishtlindjes, dhe pushimet dimërore kanë ardhur për disa kampionate, me tifozët e futbollit në botë që p
Ku futet këngëtarja shqiptare çiftet ndahen, krizë mes Victorias dhe David David dhe Victoria Beckham janë një prej çifteve me marrëdhënien më jetëgjatë në showbiz, por prej disa kohësh po flitet
"Nuk do të ndaloj edhe nëse vdes", 22-vjeçari harxhon 33 mijë dollarë për tu dukur si David Beckham Nje djalë 22 vjeçar, i quajtur Jack Johnson, ka shpenzuar mbi 33 000 dollarë operacione plastike vetëm që të duket si, D
Beckham kapet mat duke tradhëtuar bashkëshorten? (FOTO LAJM) Devid Beckahm është kapur mat nga mediat, gjatë një eventi në qytetin e Floridës, me modelen Helena Cristensen shkruan
Pas ndarjes nga djali i Beckham, aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO LAJM) Ajo bëri edhe më shumë bujë pas lidhjes së saj me djalin e David Beckham. Por aktorja e njohur, vetëm 21 vjec e ka lë
Nëse keni dyshime për këtë trend, Victoria Beckham ka një përgjigje për ju Xhinsi është vërtet një nga materialet më të preferuara në botë, dhe shpesh kombinimet me të godasin në shenjë. Por n
Deklarata e çuditshme e legjendës së Real Madrid Ish-legjenda e Real Madrid, Cicinho ka bërë një deklaratë sa i përket të kaluarës së tij. Ai tha se kishte shpenzuar plo
Pas Messit e CR7 edhe Zidane nis bisedimet me këtë klubin Futbolli po përhapet shumë edhe në Amerikë, sidomos me transferimin e shumë ujeve nga Europa për në MLS. Tashmë një
E bujshme! Messi largohet nga Barcelona David Beckham prej vitesh është pjesë e ligës Amerikane, MLS, dhe mesa duket nuk do te jetë vetëm pasi po synon që të ma
Griezmann: Nëse Beckham më do në skuadër, atëherë unë do të shkoj Antoine Griezmann para disa ditësh ka hënë një intervistë për të përditshmen franceze “L’Equipe” ku ka pohuar se të refu
David Beckham “kapet mat” me një femër tjetër Legjenda e futbollit, David Beckham tashmë është pjesë e kampionatit Amerikan te futbollit ku do të mbyllë edhe karrierë
E bujshme! Ronaldo largohet nga Juve, e kërkon Beckham Cristiano Ronaldo u bë transferimi më i bujshëm i kësaj vera pas kalimit nga Real Madrid te klubi i Juventus. Por ta
Thashetheme për divorc, flet çifti Beckham Victoria Beckham ka festuar 10 vjetorin si ikonë e modës më revistën Vogue. Ka kaluar një dekatë që kur stilistja lanço
Thashethemet për divorc, përgjigjet çifti më i preferuar në botë Victoria Beckham ka festuar 10 vjetorin si ikonë e modës më revistën Vogue. Ka kaluar një dekatë që kur stilistja lanço