999 rezultate për

bdi-se

Si e sheh vrasjen në Tetovë njëri nga themeluesit e BDI-së Ish nënkryetari dhe njëri nga themeluesit e BDI-së Nazmi Beqiri ka shkruar në profilin e tij në Facebook duke shpjeguar
Banorët e Reçicës së Vogël kanë një kërkesë për BDI-në: Largohuni nga lagjja jonë Incidenti i djeshëm në Reçicë të Vogël, pas një zënke me armë zjarri ku gjeti vdekjen një banorë i Kumanovës dhe dy të p
Policia arreston edhe 6 persona të tjerë për vrasjen në Reçicë të Vogël Mbrëmjen e sotme prapa hekurave kanë përfunduar edhe gjashtë persona të tjerë që ishin në kërkim për vrasjen e ndodhur d
Si reagoi BDI pas ngjarjes në Tetovë Partia e Ali Ahmeti me anë të një komunikate ku nuk shpreh as ngushëllime dhe as keqardhje për vrasjen dhe plagosjen e a
Zbulohen të tjera detaje mbi vrasjen e anëtarit të BDI-së Incidenti i përgjakshëm që ndodhi mbrëmë rreth orës 18:20 minuta në Reçicë të Vogël të Tetovës ka shënuar një të vrarë,
Pedagogia ironizon me BDI-në pas ngjarjes në Tetovë Pas vrasjes së djeshme afër selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël, kanë reaguar një grup i madh i intelektualëve shqiptar
Pas vrasjes së anëtarit të BDI-së policia në aksion, ka të arrestuar Në incidentin e armatosur të ndodhur mbrëmë në Reçicë të Vogël, është vrarë N.R, nga Kumanova. Sipas agjencisë së lajmev
Emërohet zv.drejtori i doganave nga radhët e BDI-së Posti i numrit dy në Doganë do t’i takojë degës së BDI-së së Shkupit dhe ky vendim ka marrë veçmë dritën e gjelbër. Kës
Mbledhje e kryesisë së BDI-së, raportojnë funksionarët Kryesia e BDI-së do të mblidhet sot në ora 14 në Reçicë të vogël. Temë e takimit pritet të jetë raportimi i funksionarëv
Prishet koalicioni mes BDI-së dhe PDSH-së, zbuloni arsyet Marrëveshja mes BDI-së dhe PDSH-së në nivel lokal si duket është prishur. Vonesat e shumta në zgjedhjen e kryetarit të k
Deputetët e BDI-së dorëzojnë nismën për hetim të rastit Almiri Deputetët e Grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim sot në Kuvend u takuan me familjarët e Almirit Aliut
Familja e Almir Aliut, takim me grupin parlamentar të BDI-së (VIDEO) Familja e Almir Aliut po realizon një takim me grupin parlamentar të BDI-së. Mësohet se BDI do inicioje Komision par
Pas Bilent Salijit, pritet të japë dorëheqjen një tjetër ministër Pas së ministrit të Drejtësisë Bilen Saliji pritet të japë dorëheqje edhe një ministër tjetër i BDI-së. Burime qever
Grubi: Të gatshëm për zbardhjen e rastit “Almiri” Grupi parlamentar i BDI-së I jep mbështetje të plotë palës mbrojtëse në rastin e Almirit dhe kërkon që autori I kësaj ve
Vrasësi i Almir Aliut, feston lirinë me flamurin e Serbisë (FOTO) Vrasësi i Almir Aliut, djaloshit katër vjeçar nga Kumanova, Boban Ilic dje u lirua nga Gjykata duke u rikualifikuar lënd
Kush është deputeti i BDI-së që sot mund të dënohet me 3 vite burg? Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Ejup Alimi sot ulet do të në bankën e të akuzuarve për mashtrim zgjedhor në
Selmani akuzon BDI-në, i quan kriminela Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmani, i cili ditë më parë është kërcënuar nga familja e Beqir As
BDI kërcënon, LSDM kërkon mirëkuptim Kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi, nuk pritet të thërret seancë plenare për një javë me qëllim që ti jepet kohë part
Ligji i gjuhëve, mohohen dallimet mes LSDM-së dhe BDI-së Deputeti i BDI-së Xhevat Ademi pretendon se nuk ka mosmarrëveshje mes partnerëve të koalicionit lidhur me ligjin për gju
A do t'i përkrah Mickoski reformat në vend Takimi i parë publik mes kreut të VMRO-DPMNE-së dhe atij të BDI-së, ka zgjatur dy orë. Ahmeti u shpreh se temë bisede ka