999 rezultate për

baza

Një lojë me baza ushtarake: Araxos apo Biza nga Shinasi Rama - Një nga ato lajmet që u dukën jashtë kontekstit ishte edhe vizita e Ministres Xhacka në Uashingto
Kristal Abazaj mesazh prekës për Luftëtarin Kristal Abazaj ka firmosur me klubin e Anderlehtin në Belgjikë dhe pret të largohet së shpejti, ndërsa në Shqipëri ai ka
Kristal Abazaj fiton çmimin si talenti më i mirë i Kategorisë Superiore Ashtu si çdo edicion në Kategorinë Superiore, shoqata “Sporti na Bashkon”, ka shpallur lojtarët më të mirë të vitit.
Ku është baza e emrit të Ri të Maqedonisë? Çfarë është Ilindeni ose Dita e Ilisë? (FOTO LAJM) Maqedonia sipas gjitha gjasave do të ketë emër të ri dhe këtë e kanë vendosur dy shtete që 25 vite janë në kontest rreth
Limaj: UP ka qenë baza e lirisë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj e ka vlerësuar si lajm të mirë nënshkrimin e marrëveshjes mes Ministrisë së
Abazaj grumbullohet sërish në Kombëtare Sulmuesi i Luftëtarit, Kristal Abazaj, pret vetëm mbylljen e sezonit me gjirokastritët, për tu nisur drejt Belgjikës ku
Abazaj: Kushtet në Belgjikë ishin pothuajse si këtu në Shqipëri I ftuar në emisionin Procesi Sportiv, sulmuesi i Luftëtarit, Kristal Abazaj, foli që në momentin e parë për gjërat që i
Kristal Abazaj kalon me sukses vizitat mjekësore tek Anderlecht Pas ndeshjes Luftëtari-Partizani që përfundoi 2-2, Kristal Abazaj është nisur menjëherë drejt Belgjikës, për të ndjekur
Rrëzohet avioni ushtarak rus në Siri (FOTO LAJM) Një avion ushtarak rus i tipit "SU 30" është rrëzuar pranë brigjeve të Lazkijes në Siri. Avioni u rrëzua pak pasi u n
Gjici: Abazaj do të luante për Kukësin, fajin e ka Gjoka që e largoi Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, komentoi fitoren e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, si dhe foli për shumë tema të tj
Nata bëhet ditë, Izraeli sulmon me raketa Sirinë: Dhjetra të vdekur (VIDEO) Një sulm me raketa ka ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në dy baza të Sirisë më Hama dhe Homs duke lënë më s
Super Abazaj, i jep fitoren Luftëtarit përballë Flamurtarit (VIDEO) Luftëtari ka mposhtur sot Flamurtarin me shifrat e përgjithshme 2-1, ndeshje e zhvilluar në Gjirokastër. Heroi për v
Abazaj: Me punë dhe me pak fat, do ambientohem mjaft mirë tek Anderlecht Lojtari i ndeshjes Vllaznia-Luftëtari, autori i golit të parë, Kristal Abazaj, foli edhe për aventurën e re që do të nis
Tetovë, vidhet baza e Telekomit të Maqedonisë Me 17.04.2018 rreth orës 12.00, i punësuar në firmën për mirëmbajtjen e stacioneve bazë të “Telekomit të Maqedonisë” në
Abazaj tregon ëndrrat: Pas Anderlechtit dua transferimin tek gjiganti europian Me transferimin e tij drejt Anderlechtit, Abazaj është njeriu i ditëve të fundit në futboll, pasi një transferim i tillë
Mësohen detajet rreth transferimit të Abazajt tek Anderlechti Kristal Abazaj zyrtarizoi është një lojtar i Anderlechtit në Blegjikë, ku nënshkroi një kontratë 3-vjeçare, me opsion zg
Zyrtare: Kristal Abazaj transferohet tek Anderlecht Mesfushori sulmues i Luftëtarit dhe Kombëtares Shqiptare, Kristal Abazaj, ka arritur marrëveshje tre vjeçare me klubin b
Momenti kur ushtarët e Asadit ikin me vrap nga baza nga frika e raketave amerikane (VIDEO) SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe bombarduan mëngjesin e sotëm disa objektiva ushtarakë të regjimit të Asadit në Siri
Tha se Vlahutin udhëroi arrestimin e tij, zyrat e BE-së nxjerrin bllof Berishën Ish-kryeministri Sali Berisha bëri bujë me deklaratën se në fakt ambasadorja Romana Vlahutin kishte kërkuar arrestimin
Filmon bazat sekrete të ushtrisë fqinje, shqiptari alarmon Greqinë e SHBA Greqia është alarmuar nga një helikopter i dyshimtë që fluturonte mbi territorin e saj. Ngjarja ka ndodhur të premte