999 rezultate për

baza

Kristal Abazaj rikthehet në Kategorinë Superiore Kristal Abazaj do të kthehet të luaj në Superligën Shqiptare. Mesfushori i avancuar do të firmosë me ekipin e Kukësit
Ulur këmbëkryq e me çifteli, kështu u prit Haradinaj në Drenicë (VIDEO) Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dje ka qëndruar në dhomëne anëtarit të ri të AAK-së, ish-asambeistit
Sniper preciz dhe armë moderne: Zbulohet baza e grupit kriminal nga Elbasani Një arsenal armësh të sofistikuara u gjeten nga policia në Elbasan. Arsenali i armëve u gjet në një magazinë, në Papë
E ardhmja Abazaj, Osijeku ska ndërmend ta mbaj lojtarin Kristal Abazaj e ka mbyllur aventurën e tij tek Osijeku në Kroaci. Sulmuesi anësor u huazua nga Anderlehti te kroatët në
Rrufeja godit anijen kozmike (VIDEO) Një incident është shënuar gjatë nisjes së anijes hapësinore Soyuz drejt Stacionit Hapësinor Ndërkombëtar. Në momenti
Terrori në sytë e serbëve kur NATO godet bazat e atyre që kryen genocid në Kosovë (VIDEO) Në prill të viti 1999 avionët e NATO-s kishin bombarduar bazën famëkeqe të ushtrisë serbe në Prishtinë, e njohur edhe me
Pendarovski u garanton shqiptarëve të Maqedonisë barazi të plotë Kandidati për president të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski i mbështetur nga partitë e koalicionit qeverisës, son
Thirrje raciste kundër Sterling, UEFA hap hetim ndaj Malit të Zi Anglia fitoi me rezultat 1-5 në transfertë ndaj Malit të Zi duke regjistruar fitoren e dytë radhazi në kualifikuesete
DOKUMENTI/ Spiunazhi rus, i interesuar për bazat shqiptare Historia e aktivitetit te spiunazhit rus në Shqiperi, është e hershme. Prej vitesh, diplomat të kësaj ambasade në Ti
Rrëfehet Abazaj: Në Kroaci skuadrat luajnë në mbrojtje Kristal Abazaj duket se ka rilindur te ekipi i Osijekut në Kroaci. Ai debutoi me një gol, duke i mundësuar fitoren ekipi
Prapaskenat e transferimit dhe pritja tek Osijek, Kristal Abazaj tregon gjithçka I mjaftuan 11 minuta lojë për të treguar se çfarë potenciali ka si lojtar. Kristal Abazaj debutoi dje me Osijekun në Kro
Zyrtare: Abazaj largohet nga Anderlecht, firmos në Kroaci Kristal Abazaj më në fund është bërë më një ekip të ri. Ai është transferuar në Kroaci tek skuadra e Osijek. Shqiptar
Abazaj mbetet te Anderlecht Kristal Abazaj do të qëndrojë të paktëm deri në fund të këtij sezoni tek skuadra e Anderlecht. Shqiptari ishte shumë
Orë vendimtare për Abazaj, një tjetër klub belg shfaq interes për të Orë vendimtare për Kristal Abazaj. Shqiptari nuk po luan tek Anderlecht dhe me shumë mundësi ai do të largohet. Po ra
Izraeli bombardon bazat iraniane, frikë për luftë totale në Lindjen e Mesme Izraeli ka vazhduar me kryerjen e sulmeve ajrore në Siri si pjesë e një fushate kundër pranisë së Iranit në këtë vend. D
Shtohen dyshimet, zbulohet baza e alienëve në Mars? Dyshimet për ekzistencën e UFOVE e kanë munduar gjithmonë njerëzimin. Së fundmi, NASA ka bërë publike dokumente që përmb
Kristal Abazaj merr ofertë nga klubi belg Kristal Abazaj duket se do të qëndrojë në kampionatin e Belgjikës. Ditë më parë, sipas asaj që raportoi "Het Nieuëesblad
Gërmoi në bodrum për të bërë një shtesë, u shokua nga surpriza Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë
Anderlecht merr vendim, shikoni çfarë do të ndodhë me Abazajn Ecuri aspak pozitive ajo e Kristal Abazajt te skuadra e Anderlecht. Shqiptari u transferua në merkaton e verës te gjigan
Anderlecht nxjerr në merkato Abazajn? Anderlechti i Belgjikës, për momentin pa trajner, po punon për të gjetur “timonierin” e ri të skuadrës, por në të njëjtë