999 rezultate për

bayerni

Bayerni shënon edhe golin e tretë ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë përballë Kolnit në "RheinEnergieStadion". Ai që ka shënuar është mesfush
Bayerni përmbys rezultatin ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysyr rezultatin ndaj Kolnit në "RheinEnergieStadion". Në fillim shënonte James Rodriguez duke b
Dybala kthehet në objektivin kryesor të Bayernit Sias të përditshmes gjërmane, 'Bild' Dybala është objektivi primar i Bayern Munich, nëse Leëandëski largohet. Sipas B
Momenti deçiziv i ndeshjes Real - Bayern e shoqëruar në karikaturë (FOTO LAJM) Real dhe Bayern zhvilluan një ndeshje fantastike në Santiago Bernabeu u gjithkush u mundua të japë maksimumin e tij.
Portieri i Bayernit kërkon falje për atë gafë që bëri ndaj Realit Sven Ulreich ka kërkuar falje për atë gafë që i kushtoi Bayern Munichut me eliminim nga Champions League, pasi u mposht
Ramos vlerëson Bayernin: Kanë shumë vlera pasi prej vitesh janë të vështirë Kapiteni i Realit të Madridit, Sergio Ramos pas kualifikimit me vuajtje ka thënë se Real Madridi ëshët krenar që elemino
Ju mohua penallti Bayernit, ‘shpërthen’ Boateng (FOTO) Bayerni mori vetëm një barazim 2-2 në Madrid, duke mos ia dalë kështu të arrijë finalen e Champions League. Mbrojtësi
Çfarë gafe bën Ulreich, Reali përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Bayern Munich në "Santiago Bernabeu". Një gafe e madhe e portierit të bavarez
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar golin e barazimit ndaj Bayernit të Munichut në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është su
Lajmi i keq për Bayernin, ylli i skuadrës humbet ndeshjen e kthimit ndaj Realit Ku na ndajnë edhe dy ditë para gjysmëfinales së kthimit mes Realit të Madridit dhe Bayern Munchen, vjen lajmi i keq për
Para Bayernit Reali mëson largimin e parë në verë, e pranon vetë lojtari Pas fitores së mbrëmshme ndaj Leganes, Real Madrid mësoi largimin e parë nga klubi. Sulmuesi madrilen i cili luajti 9
Zidane i sqaron të gjitha opsionet para Bayernit: Ata s'kanë çfarë të humbin Zinedine Zidane në konferencën për media pas fitores me Leganes foli për shumë tema, ndërto fokusi më i madh ishte ndesh
Zidane çmendet: Ky sulmues do luajë mbrojtës krahu kundër Bayernit Bayern po vjen, Isco dhe Carvahal nuk do të jenë zyrtarisht pjesë e këtij takimi. Për Iscon nuk ka shumë stres pasi Real
Bayerni mposht bindshëm Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur sot Eintrachtin e Frankfurtin me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Allianz Arena", ndeshje e vlef
Reali pushon yjet për "miqësoren" me Leganesin para gjysmëfinales me Bayernin Kush është Leganes kur në mendje ke Bayernin? kësisoj Zinedine Zidane ka ftuar 18 lojtarët e tij për ndeshjen e sotme në
Lajme të këqija për Realin, Carvajal humbet sfidë e kthimit ndaj Bayernit Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal me lëndimin që mori mbrëmë do e humbasë sfidën e kthimit dhe do të mungojë deri
James nuk pyet për respekt, feston si i çmendur golin e Bayernit (VIDEO) James Rodriguez ishte për herë të parë mbrëmë ndaj ish-klubit të tij, Real Madridit. James Rodriguez u mendua se do t
Dani Carvahal lojtari i vetëm në histori që ka këtë ecuri kundër Bayernit Carvaha është padyshim një nga mbrojtësit më të mirë në botë në krahun e djathë. Ai gjithmonë e ka treguar veten e tij m
Muller tregon arsyen pse humbi mbrëmë Bayerni Kapiteni i Bayern Munichut, Thomas Muller e gjen problemine humbjes tek naiviteti që tregoi Bayern kundër Realit në disf
Reali do t'i dalë dhe në ëndrra Bayernit, 3 fitore radhazi në Allianz Arena Me lojë apo pa lojë Reali fiton. Bayern Munich ra sërish "viktimë" e madrilenëve në fushën e tyre. Marcelon dhe Asen