999 rezultate për

bayerni

Juventusi kërkon të rinovojë mbrojtjen, ylli i Bayernit objektivi kryesor Fabio Paratici, drejtori sportiv i Juventusit po planifikon që të sjellë në Torino një mbrojtës të kalibrit botëror për
Abrashi kërkon ti bëjë favor Bayernit: Ndalim Dortmundin Ylli i Kombëtares së Shqipërisë, Amir Abrashi, synon t’ia bëjë një favor Bayern Munichut në garë për titull në Bundeslig
Dëmtimet nuk i ndahen Bayernit këtë sezon, në infermieri dy titullarë Manuel Neuer dhe Mats Hummels kanë dalë të dëmtuar nga fitorja e fundit e bavarezëve me rezultatin 4-1 kundër Fortuna Du
Zbulohet arsyeja e konfliktit mes Lewandowski-Coman Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman u grindën keq në stërvitjen e paradites të enjten, duke shkuar deri aty sa të përd
Bayerni fitore me 5 yje përballë Dortmund, ngjitet në vendin e parë (VIDEO) Bayern Munichu e ka fituar në mënyrë bindëse ndeshjen kundër Borussia Dortmundit, duke u rikthyer kështu në pozitën e pa
Bayern Munchen – Borussia Dortmund gati për ndeshjen e vitit, formacionet zyrtare Gara për titullin e Bundesligës këtë sezon ka qenë më e zjarrtë se në sezonet e fundit dhe sot në orën 18:30 takohen dy
Uli Hoenes presion Bayernit: Ndaj Dortmundit nuk dua justifikime Fitorja dramatike 5-4 ndaj Heidenham në Kupën e Gjermanisë ka bërë të lindin dyshime për formën e Bayern Munchen para nd
Presidenti Bayernit i ashpër: Të shtunën nuk dua justifikime Fitorja e vuajtur 5-4 ndaj Haidenhaim në Kupë ka bërë të lindin dyshime për formën e Bayern Munchen para ndeshjes së rën
Çmenduria e rradhës nga Boateng irriton Bayernin, organizon festë të parakohshme Bayern Munich, kampioni në fuqi i Gjermanisë, do të presë Borussia Dortmund këtë të shtunë, kryesuesja aktuale e Bundes
Fitore dramatike për Bayernin përballë Heidenheim (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të marë një fitore dramatike përballë Heidenheim skuadrës nga Bundesliga 2. Fillimisht ish
Heidenheim shtang Bayernin, shënon golin e 2-të dhe të avantazhit (VIDEO) Bayern Munchen e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar që në minutën e 12’ me Goretzka por vetëm 3 minuta më vonë mbroj
Abrashi: Nuk kemi frikë nga Bayern, do ti mposhtim Bayern Munich do të luaj ndaj Freiburgut në javën e 27-të ntë Bundesligës. Skuadra e Niko Kovac do synojë të mbrojnë
Shpërthen ylli Bayernit: Nuk jam i lumtur këtu, puna ime nuk po shpërblehet Verën e vitit 2017, Bayern Munchen shpenzoi plot 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e Renato Sanchez , i cili er
Kloop: Bayerni na respektoi më shumë sesa ne respektojmë veten Që Liverpool po vazhdon në këto nivele të larta është absolutisht edhe dora e trajnerit Kloop që e ktheu skuadrën aty ku
Virgil van Dijk: Bayerni një ekip me eksperiencë, por ne ia dolëm Virgil van Dijk konsiderohet nga shumë njerëz si qendërmbrojtësi më i mirë në botë, por Liverpool ka edhe një shënues të
Bayerni gati të rinovojë me sulmuesin kryesor Megjithëse Bayern Munich ka nisur procesin e rinimit të skuadrës, klubi gjerman kërkon të rinovojë kontratën e Robert Le
Gnabry e Lewa çojnë shifrat në 1-5 për Bayernin (VIDEO) Talenti i Bayernit, Gnabry ka arritur të lejë shenjë edhe këtë ndeshje, shkruan Albeu.com Ai po kalon një moment fant
Bayerni shënon ende pa filluar (VIDEO) Bayernit të Munihut i kanë mjaftuar vetën 2 minuta lojë për të shënuar ndaj Monchengladbach, shkruan Albeu.com Lojtar
Kjo do të jetë oferta e Bayernit për Hudson-Odoin në merkaton e verës Bayern Munich ishte shumë e interesuar në merkaton e dimrit për talentin e Chelseat, Callum Hudson-Odoi. 18-vjeçari
Gafa e tifozit të Liverpoolit, fluturoi në Gjermani për ndeshjen e parë me Bayernin Disa nga gafat e bujshme mund të ndodhin edhe në vitin 2019. Një tifoz i “çmendur” i skuadrës së Liverpoolit, të martën