bayerni

Juventus pranë akordit me dy yjet e Bayernit Skuadra e Juventusit është gjithmonë në ndjekje të më të mirëve. Bardhezinjtë kanë një skuadër të konsoliduar, por kërk
Kovaç tregon problemin e Bayernit Skuadra e Bayern Mynih po kalon një minikrizë rezultatesh pasi nuk fitojnë një ndeshje prej tre sfidash radhazi. Bavarez
Bayerni dështon përsëri të fitojë, barazon në Allianz Arena ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka ngecur në një barazim 1-1 me Ajaxin në "Allianz Arena". Që në minutën e 4' bavarezët kaluan në avan
Ajaxi barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Ajax ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është Nazraoui në minutën e 22'.
Ibra lavdëron talentin që firmosi me Bayernin Sulmuesi i La Galaxy, Zlatan Ibrahimoviç ka vetëm fjalë të mira për lojtarin më të ri të Bayern Mynih, Alphonso Davies.
Ngec ndaj Augsburgut, Bayerni humbet pikët e para në Bundesligë (VIDEO) Bayern Munich ka humbur pikët e para këtë sezon në Bundesliga. Kampionët aktual të Gjermanisë kanë barazuar 1-1 me Augsb
Robben i jep avantazhin Bayernit kundër Augsburgut Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Augsburg në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi holandez, Arje
Bayerni e kërkonte me çdo kusht, por "ylli" i Tottenhamit i thotë jo Bayern Munich është skuadra më e madhe gjermane dhe ndër më të mirat në botë. Por ka futbollistë që refuzojnë transferim
Bayerni nuk ndalet, shënon edhe golin e dytë ndaj Schalkes (VIDE) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Schalke O4 në "Veltins Arena". Ai që ka shënuar është Robert Lewando
Trajneri i Bayernit: Messi ka qenë, është dhe do të jetë më i miri Trajneri i Bayern Munichut, Niko Kovac e ka vlerësuar lartë yllin argjentinas, Lionel Messin, për të cilin beson se vazh
Tuchel tregon prapaskenat e mos arritjes së marrëveshjes me Bayernin Thomas Tuchel ishte një nga emrat më të përfolur për të marrë drejtimin e pankinës së Bayernit të Munichut. Në një i
Operohet mesfushori i Bayernit Mesfushori i Bayernit, Corentin Tolisso është operuar pas një dëmtimi horror që mori në ndeshjen ndaj Leverkusenit.
Presidenti i Bayernit: Ai është i sëmur, duhet të dënohet Uli Hoeness ka qenë shumë i inatosur pas ndeshjes ndaj Leverkusenit, pasi iu referua rastit të minutës së 80' ku Belarab
Katastrofë për Bayernin, lojtari mund të ketë mbyllur sezonin Bajerni i Munichut ka arritur të marrë një fitore përballë Leverkusenit, e cila e mban në vend të parë. Megjithatë p
"Përbindëshi" Robben shkatëron portën e Leverkusenit me këtë gol (VIDEO) Ndeshja Bayern Munich - Leverkusen është kthyer në një arenë golash duke u shënbuar tre të tillë në vetëm 19 minuta.
Bayerni ekipi më i urryer në Gjermani Fitojnë dhe dominojnë prej vitesh dhe për këtë nuk kanë respektin e tifozëve rivalë, që duan të shohin dikë tjetër të bu
Bayern Munich nuk fal, mposht në transfertë Stuttgartin Bayern Munich ka fituar lehtësisht ndaj Stuttgartit me shifrat 0-3 në "Mercedes-Benz Arena". Skuadra e Niko Kovac iu
SHORTI/ Ja në cilin grup do të jetë Bayerni Bayer nuk ka bërë ndonjë lëvizje të bujshme në merkato por ka mbajtur të gjithë grupin dhe mbi të gjitha Kovac ka rikthy
VIDEO/ Hoffenheim barazon shifrat kundër Bayernit me një super gol Adam Szalai ka barazuar shirat në 1-1 kundër Bayernit. Në ndeshjen hapse të Bundesligës për sezonin 2018/2019, po luh
Bayern Munich nis mbrojtjen e titullit kundër Hoffenheim Kampioni u Gjermanisë, Bayern Munich do të nisë mbrëmjen e sotme mbrojtjen e titullit. Sezoni i 56-të i Bundesliga-s