999 rezultate për

bayerni

Heidenheim shtang Bayernin, shënon golin e 2-të dhe të avantazhit (VIDEO) Bayern Munchen e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar që në minutën e 12’ me Goretzka por vetëm 3 minuta më vonë mbroj
Abrashi: Nuk kemi frikë nga Bayern, do ti mposhtim Bayern Munich do të luaj ndaj Freiburgut në javën e 27-të ntë Bundesligës. Skuadra e Niko Kovac do synojë të mbrojnë
Shpërthen ylli Bayernit: Nuk jam i lumtur këtu, puna ime nuk po shpërblehet Verën e vitit 2017, Bayern Munchen shpenzoi plot 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e Renato Sanchez , i cili er
Kloop: Bayerni na respektoi më shumë sesa ne respektojmë veten Që Liverpool po vazhdon në këto nivele të larta është absolutisht edhe dora e trajnerit Kloop që e ktheu skuadrën aty ku
Virgil van Dijk: Bayerni një ekip me eksperiencë, por ne ia dolëm Virgil van Dijk konsiderohet nga shumë njerëz si qendërmbrojtësi më i mirë në botë, por Liverpool ka edhe një shënues të
Bayerni gati të rinovojë me sulmuesin kryesor Megjithëse Bayern Munich ka nisur procesin e rinimit të skuadrës, klubi gjerman kërkon të rinovojë kontratën e Robert Le
Gnabry e Lewa çojnë shifrat në 1-5 për Bayernin (VIDEO) Talenti i Bayernit, Gnabry ka arritur të lejë shenjë edhe këtë ndeshje, shkruan Albeu.com Ai po kalon një moment fant
Bayerni shënon ende pa filluar (VIDEO) Bayernit të Munihut i kanë mjaftuar vetën 2 minuta lojë për të shënuar ndaj Monchengladbach, shkruan Albeu.com Lojtar
Kjo do të jetë oferta e Bayernit për Hudson-Odoin në merkaton e verës Bayern Munich ishte shumë e interesuar në merkaton e dimrit për talentin e Chelseat, Callum Hudson-Odoi. 18-vjeçari
Gafa e tifozit të Liverpoolit, fluturoi në Gjermani për ndeshjen e parë me Bayernin Disa nga gafat e bujshme mund të ndodhin edhe në vitin 2019. Një tifoz i “çmendur” i skuadrës së Liverpoolit, të martën
Këto janë fjalët e Jurgen Klopp pas barazimit me Bayernin Jurgen Klopp beson se barazimi pa gola kundër Bayern Munichut, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Champions Leagues
Fitoi shumë me Bayernin, por Xherdan Shaqiri nuk "ka mëshirë" për ta Xherdan Shaqiri mezi pret që Liverpool të luajë kundër Bayern Munich në Ligën e Kampionëve, duke shpresuar që Jurgen Klo
Kaos te Bayerni, trajneri në sherr me lojtarët Gazeta prestigjoze gjermane, Bild, sjell detajet e dramës më të fundit në Bayern Munich. Ky artikull vjen 48 orë par
Klopp: Liverpooli favorit ndaj Bayernit? Është shumë qesharake Trajneri Jurgen Klopp i ka quajtur qesharake raportimet se Liverpooli është favorit ndaj Bayern Munich. “Gjithmonë th
E bujshme / Ronaldo telefonon yllin e Bayernit që t'i bashkohet Juventusit Siç raporton "MARCA", Cristiano Ronaldo, ka telefonuar James Rodrigezin që të bashkohet me të te Juventusi. Marrëdhëniet
E konfirmon Kovac, përfundon merkatoja dimërore e Bayernit Trajneri i Bayern, Niko Kovac ka thënë sot se skuadra e tij u ka dhënë fund tentimeve për nënshkrimin me lojtarin, duke
Reus: Nuk do të më shihni kurrë duke veshur fanellën e Bayernit Marco Reus nuk ka dyshime aspak për të ardhmen e tij dhe kjo pasi ai është shumë i vendosur se karriera e tij do të mbyl
Bayerni e nis mbarë 2019-ën, presion Dortmundit 2019-ta nisi në mënyrën më të mirë për Bayern Munich. Kampionët e Gjermanisë triumfuan me rezultatin 1-3 në transfer
Chelsea nuk dorëzohet, refuzon të gjitha ofertat e Bayernit për Hudson-Odoi Bayern Munich po kërkonte me çdo kusht talentin anglez, Callum Hudson-Odoi. Bavarezët bën kanë oferta duke e dërguar
Juventus kërkon t'i rrëmbejë Bayernit mbrojtësin austriak Juventus është vënë seriozisht në ndjeke të një prej mbrojtësit më të mirë në Bundesligë. Bëhet fjalë për lojtarin që pë