Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

bayerni

Bayerni shkatërron Benfican (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e pestë kundër Benficas në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi fran
Bayerni kalon në avantazh ndaj Benficas (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Benficas në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është holandezi, Arjen Robben
Ajaxi mposht në transfertë AEK-un dhe i merr kreu Bayernit (VIDEO) Ajax ka marrë një fitore të madhe sonte në Athinë, duke e mposhtur AEK-un me rezultat 2-0. Pjesa e parë e këtij takim
Niko Kovac afër shkarkimit te Bayerni Niko Kovac është shumë afër shkarkimit nga posti i trajnerit të Bayern Munichut, pasi skuadra e tij barazoi 3-3 me Fortu
BILD: Lojtarët e Bayernit "shpërthyen" ndaj Kovac pas ndeshjes me Duseldorfin Gjërat te skuadra e Bayern Munich nuk kanë shkuar aspak mirë dhe duket se klubi është duke kaluar një krizë. Ditën e
I mori trofeun në shtëpi, Bayerni uron Drogban për pensionim nga futbolli (FOTO LAJM) Didier Drogba i ka dhënë fund aventurës së tij në futboll si një lojtar dhe sot ai ka është befasuar nga një prej “vikti
Jadon Sancho refuzoi Bayernin për Dortmundin Sipas drejtorit sportiv të Bayern Munich, Hasan Salihamidzic, Jadon Sancho kishte refezuar bavarezët për Borussia Dortmu
Juve-Bayern, "luftë" për yllin e Romës Skuadra e Juventusit dhe Bayernit kanë një objektiv të përbashkët në merkato. Bëhet fjalë për yllin e skuadrës së Romës,
Tifozët e Bayernit: Vetëm Ronaldo mund të na nxjerrë nga kriza Janë tifozët bavarez që kanë reaguar lidhur me krizën që po kalon ekipi gjigant nga Gjermania. Në këtë aspekt kërkojn
Plas te Bayerni, Boateng godet derën e dhomës së zhveshjes Humbja ndaj Borussia Dortmundit ka trazuar ambientin bavarez. Situata në dhomat e zhveshjes ka qenë me të vërtetë e nder
Spektakël dhe lumë golash, Bortmund fiton me përmbysje kundër Bayernit (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar një ndeshje të çmendur kundër Bayern Munich me rezultatin 3-2 në "Signal Iduna Park". Pj
Dortmund përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Borussia Dortmund ka përmbysur Bayern Munich n% "Signal Iduna Park". Këtë herë është sulmuesi, Paco Alcacer që shëno
Ndeshje e çmendur, Dortmund barazon sërish ndaj Bayernit (VIDEO) Borussia Dortmund ka barazuar përsëri rezultatin ndaj Bayern Munich në "Signal Iduna Park". Është përsëri Marco Reus
Dortmund zgjohet nga gjumi, barazon rezultatin ndaj Bayernit Borussia Dortmund ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Signal Iduna Park". Ai që ka shënuar është mesfushor
Zhbllokohet ndeshja, Bayerni kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Signal Iduna Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi p
Plas te Bayerni, katër lojtarë kërkojnë shkarkimin e trajnerit Skuadra e Bayern Mynih po kalon një prej sezoneve më të dështuara në vitet e fundit. Bavarezët e shohin veten 4 pikë më
Barcelona me ofertë të çmendur për mbrojtësin e Bayernit Barcelona po has shumë vështirësi në fazën e mbrojtjes. Ata po mendojnë që të transferojnë një mbrojtës me kualitete të
Trajneri i Bayernit drejt shkarkimit Trajneri i skuadrës së Bayern Mynih, Niko Kovaç tha se skuadra e tij po pëson shumë gola dhe nuk po tregon vazhdimësi nd
U vesh si arab për Halloween, lojtari i Bayernit kërkon falje (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Bayern Munich, Rafinja ka kërkuar falje për kostumin e tij arab gjatë mbrëmjes festive të ”Halloween-it”.
Futbollisti i Bayernit maskohet si terrorist i Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Një futbollist i Bayern Munichut, i cili besohet se është Rafinha, ka shkuar në festën e “Halloweenit” me bashkëlojtarët