999 rezultate për

bayerni

Nurnberg ndal Bayernin, rindez shpresat e Dortmund (VIDEO) Nurnberg ndal Bayernin Bayern Munich ka barazuar 1-1 në fushën e Nurnberg, skuadra që mban vendin e parafundit të Bundes
Kovac sqaron sherrin me doktorin e Bayernit: Isha shumë i nxehur Në minutën e 75-të të gjysmëfinales së Kupës së Gjermanisë midis Werder Bremen dhe Bayern Munchen, trajneri Niko Kovaç u
Statistikat mbreslënëse të Rashicës ndaj Bayernit Milot Rashica vijon të shënojë rregullisht me fanellën e Werder Bremen. Kosovari realizoi dje kundër Bayern Munich po
Penalltia kualifikon Bayernin në finalen e Kupës së Gjermanisë, Rashica shkëlqen (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Werder Bremen me rezultatin 3-2 dhe avancon në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Ish
Juventusi kërkon të rinovojë mbrojtjen, ylli i Bayernit objektivi kryesor Fabio Paratici, drejtori sportiv i Juventusit po planifikon që të sjellë në Torino një mbrojtës të kalibrit botëror për
Abrashi kërkon ti bëjë favor Bayernit: Ndalim Dortmundin Ylli i Kombëtares së Shqipërisë, Amir Abrashi, synon t’ia bëjë një favor Bayern Munichut në garë për titull në Bundeslig
Dëmtimet nuk i ndahen Bayernit këtë sezon, në infermieri dy titullarë Manuel Neuer dhe Mats Hummels kanë dalë të dëmtuar nga fitorja e fundit e bavarezëve me rezultatin 4-1 kundër Fortuna Du
Zbulohet arsyeja e konfliktit mes Lewandowski-Coman Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman u grindën keq në stërvitjen e paradites të enjten, duke shkuar deri aty sa të përd
Bayerni fitore me 5 yje përballë Dortmund, ngjitet në vendin e parë (VIDEO) Bayern Munichu e ka fituar në mënyrë bindëse ndeshjen kundër Borussia Dortmundit, duke u rikthyer kështu në pozitën e pa
Bayern Munchen – Borussia Dortmund gati për ndeshjen e vitit, formacionet zyrtare Gara për titullin e Bundesligës këtë sezon ka qenë më e zjarrtë se në sezonet e fundit dhe sot në orën 18:30 takohen dy
Uli Hoenes presion Bayernit: Ndaj Dortmundit nuk dua justifikime Fitorja dramatike 5-4 ndaj Heidenham në Kupën e Gjermanisë ka bërë të lindin dyshime për formën e Bayern Munchen para nd
Presidenti Bayernit i ashpër: Të shtunën nuk dua justifikime Fitorja e vuajtur 5-4 ndaj Haidenhaim në Kupë ka bërë të lindin dyshime për formën e Bayern Munchen para ndeshjes së rën
Çmenduria e rradhës nga Boateng irriton Bayernin, organizon festë të parakohshme Bayern Munich, kampioni në fuqi i Gjermanisë, do të presë Borussia Dortmund këtë të shtunë, kryesuesja aktuale e Bundes
Fitore dramatike për Bayernin përballë Heidenheim (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të marë një fitore dramatike përballë Heidenheim skuadrës nga Bundesliga 2. Fillimisht ish
Heidenheim shtang Bayernin, shënon golin e 2-të dhe të avantazhit (VIDEO) Bayern Munchen e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar që në minutën e 12’ me Goretzka por vetëm 3 minuta më vonë mbroj
Abrashi: Nuk kemi frikë nga Bayern, do ti mposhtim Bayern Munich do të luaj ndaj Freiburgut në javën e 27-të ntë Bundesligës. Skuadra e Niko Kovac do synojë të mbrojnë
Shpërthen ylli Bayernit: Nuk jam i lumtur këtu, puna ime nuk po shpërblehet Verën e vitit 2017, Bayern Munchen shpenzoi plot 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e Renato Sanchez , i cili er
Kloop: Bayerni na respektoi më shumë sesa ne respektojmë veten Që Liverpool po vazhdon në këto nivele të larta është absolutisht edhe dora e trajnerit Kloop që e ktheu skuadrën aty ku
Virgil van Dijk: Bayerni një ekip me eksperiencë, por ne ia dolëm Virgil van Dijk konsiderohet nga shumë njerëz si qendërmbrojtësi më i mirë në botë, por Liverpool ka edhe një shënues të
Bayerni gati të rinovojë me sulmuesin kryesor Megjithëse Bayern Munich ka nisur procesin e rinimit të skuadrës, klubi gjerman kërkon të rinovojë kontratën e Robert Le