999 rezultate për

bayerni

Klose i rikthehet futbollit, merr drejtimin e të rinjve të Bayernit Miroslav Klose është gati të rikthehet përsëri në botën e futbollit. Një nga goleadorët më të shquar të futbollit gj
Bayerni nuk ndalet, shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayer Munich nuk ndalet së shënuari ndaj Leverkusenit në "BayArena". Në minutën e 61'-të është Thiago Alcantara ai q
Leverkusen ngushton diferencën ndaj Bayernit (VIDEO) Bayer Leverkusen ka ngushtuar duferencën ndaj Bayern Munich në "BayArena". Ai që ka shënuar për Aspirinat është Lars
Juventus kalon Bayernin në garën për Martial Juventusi po rivalizon Bayern Munich për transferimin e Anthony Martial nga Manchester Unitedi. Sulmuesi francez i ës
Presidenti i Bayernit me deklaratë thumbuese për Ancelottin Drejtori i Bayern Munich, Uli Hoeness, ka mbrojtur emërimin e trajnerit të ri, Niko Kovac për sezonin e ri futbollistik.
Bayerni me dhimbje koke, i dëmtohet mesfushori në stërvitje (FOTO LAJM) Arturo Vidal ka dalë pësuar një dëmtin sot në stërvitje ku duket i shoqëruar nga makina e mjekëve. Ai është pjesë e
Zidane i përgjigjet Bayerni, yjet i çon në shpi Zinedine Zidane i është përgjigjur Bayernit të Munichut i cili la dje në stol pothuajse të gjithë titullarët. France
Zidane thotë se nuk ka favorit mes Realit dhe Bayernit Trajneri francez i “Los Blancos” ka thënë se të dyja skuadrat i kanë shanset e barabarta për të kaluar në finalen e madh
Borussia Monchengladbach befason Bayernin (VIDEO) Borussia Monchengladbach ka kaluar në avantazh ndaj Bayernit në "Allianz Arena". Autori i golit është Josip Drmic që
Gaboheni nëse mendon se Bayern duhet t'i hakmerret Realit, është e kundërta Reali ka turpëruar në dy herët e fundit Bayernin 5-0 dhe 6-3, në sezonet 2013-2014 dhe 2016-2017. Në këto dy takime traj
Heynckes trajneri i fundit me Bayernin që eleminoi Realin, ja çfarë thotë tani Shorti gjysmëfinal i Ligës së Kampionëve vuri përballë Bayernin me Realin në gjysmëfinale, një ripërsëritje e gjysmëfina
Super përballje në gjysmëfinale, koha e hakmarrjes për Bayernin Bayern Munich ka mundësinë më të mirë në dorë për të marrë hak për eleminimin e vjetshëm nga kampioni i Europës, Real Ma
Dyshja veterane e Bayernit rinovojnë kontratën Mund ta quani një marrëveshje të mbyllur. Dyshja Robben dhe Ribery kanë rinovuar kontratat e tyre me Bayernin. Të pagëzu
Heynckes: Askush nuk besonte se Bayerni do të arrinte këtu Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, kujton se askush nuk besonte se skuadra e tij mund të arrijë në gjysmëfinale
Chiellini kujton dhe ndeshjen kundër Bayernit: Viktima para nesh Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, nuk e pranon dot eliminimin nga Liga e Kampionëve. Chiellini ka rikujtuar
Bayerni është skuadra e katërt që kualifikohet në gjysmëfanle (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar sonte me Sevillan në Champions League, pasi është kualifikuar me fitoren e parë 2-1 në "Ramon
E konfirmon trajneri i Bayernit: Vidal dhe Alaba do të mungojnë kundër Sevillas Trajneri i Bayern Munich ka folur në një konferencën shtypi se disa nga yjet e tij do të mungojnë kundër andaluzionëve,
Franck Ribery shpreh dëshirën për të qëndruar tek Bayerni Një prej lojtarëve ikonë të Bayern Munich, Franck Ribery pritet të festojë 35-vjetorin e lindjes gjatë kësaj jave, që au
Bayerni nuk njeh kundështar, mposht Sevillan në "Sanchez Pizjuan" (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Sevillas në "Ramon Sanchez Pizjuan", me rezultatin
Bayerni përmbys rezultatin ndaj Sevillas (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas në "Ramon Sanchez Pizjuan". Ai që ka shënua është mesfushori spanj