999 rezultate për

bayerni

Lojtarët e Bayernit pas humbjes shprehin keqardhjen njëri pas tjetrit: Na mundi Reali më i dobët Bayer është mposhtur për të tretën herë radhazi nga Reali në Alianz Arena. Shumë lojtarë të Bayern Munich kanë dhënë men
Në Spanjë shpërthejnë debatet, a iu mohuan Bayernit 3 penallti? (VIDEO) Real Madridi fitoi pa lojë por me rezultat 1-2 në fushën e Bayern Munichut në 'Allianz Arena', por tani është bërë rutin
Real Madrid ekipi i parë në Champions që arrin këto shifra Real Madrid dalëngadalë po shkruan historinë në UEFA Champions League. Madrilenët me fitoren e sotme ndaj Bayernit k
Real Madrid nuk njeh kundërshtar, fiton me përmbysje ndaj Bayernit (VIDEO) Real Madrid ka marrë një fitore të madhe sonte ndaj Bayern Munich duke fituar me rezultatin e përgjithshë 1-2 në Allianz
Real Madrid përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Real Madrid ka përmbysur rezultatin ndaj Bayern Munich në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar këtë herë është mesfusho
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është mbrojtësi brazilian
Qesharake, Bayerni kërkon që Reali të luaj me fanellat e zeza Real Madrid sonte do të luaj me fanellat e zeza kundër Bayernit dhe kjo vjen pas një kërkese të klubit bavarez. Pas n
Florentino Perez motivon Benzeman para ndeshjes me Bayernin Pas seancës stërvitore të Real Madridit në “Allianz Arena” ditën e djeshme, presidenti i klubit madrilen, Florentino Per
E FUNDIT / Bayerni me një mungesë të madhe sonte ndaj Realit Bayern Munich ka konfirmuar se David Alaba nuk do të jetë në gjendje të luajë sonte kundër Real Madridit. Alaba ka pë
Vazhdojnë dhimbjet e kokës për Bayernin, konfirmohet dhe i dëmturi i radhës Bayern Munich vetëm sa ponjihet me hallet para përballjes me Realin e Madridit. Pa Neuer, Vidal dhe Coman, bavaezët p
Statistika dhe kuriozitete për supersfidën Bayern - Real Bayern dhe Reali do të ritakohen edhe këtë edicion për të nxjerrë jasht njëri-tjetrin nga Championsi. Bayern vjen i moti
Zidane motivon skuadrën duke qeshur: Nuk duhet ta bëjmë në pantallona Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i vetdijshëm për fuqinë e Bayernit por nga ana tjetër nuk u trembet gjer
Carvajal: Sulmi i Bayernit është shumë i vështirë për t'u mbrojtur Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal këmbëngul se treshja Robben-Lewandowski-Ribery janë të vështirë për t'u mbrojtu
Ky është hoteli ku do të sistemohet Reali para përballjes me Bayernin Reali i Madridit sot ka zbarkuar në München dhe nesër do të luajë gjysmëfinalen e Champions League ndaj Bayernit. Loj
Alonso zgjedh finalistin midis Realit dhe Bayernit Xabi Alonso ka qenë pjesë e të dyja ekipeve Bayern Munich dhe Real Madrid. Me madrilenët ai arriti të fitonte një Champi
Uli Hoeness paralajmëron Realin: Jemi ndryshe nga vjet Ekipi i Jupp Heynckes synon sërish “tripletë”, ashtu si në vitin 2013. Ky është motivi që shtyn presidentin e Bayernit,
Ish- futbollisti gjerman i Realit shpreh keqardhjen: Ndeshja me Bayernin duhet të ishte finalja Ish lojtari gjerman që luajti me madrilenët në vitet 1977-1985, Uli Stielike në një intervistë për mediat në Kinë ka fol
Bayerni duhet ti trembet egos së Realit për të shënuar, lojtarët e njohin mirë gjysmëfinalen Bayern Munich është i vetdijshëm se duhet të ketë frikë nga të gjithë lojtarët e Realit. “Mundo Deportivo” shkruan s
Bernat mund ta lërë Bayernin këtë verë, Juve dhe Atletico vihen pas tij Mbrojtësi spanjoll, Juan Bernat mund të largohet këtë verë nga Bayern Munich. Bernat ka mbetur nën hijen e austriakut
Zidane ka vetëm një dilemë për ndeshjen me Bayernin Zidane është në dilemë të madhe për ndeshjen me Bayernin se me kë të startojë në fazën e sulmit përkrah Cristiano Ronald