999 rezultate për

bayerni

Bayerni përmbys rezultatin ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysyr rezultatin ndaj Kolnit në "RheinEnergieStadion". Në fillim shënonte James Rodriguez duke b
Dybala kthehet në objektivin kryesor të Bayernit Sias të përditshmes gjërmane, 'Bild' Dybala është objektivi primar i Bayern Munich, nëse Leëandëski largohet. Sipas B
Momenti deçiziv i ndeshjes Real - Bayern e shoqëruar në karikaturë (FOTO LAJM) Real dhe Bayern zhvilluan një ndeshje fantastike në Santiago Bernabeu u gjithkush u mundua të japë maksimumin e tij.
Portieri i Bayernit kërkon falje për atë gafë që bëri ndaj Realit Sven Ulreich ka kërkuar falje për atë gafë që i kushtoi Bayern Munichut me eliminim nga Champions League, pasi u mposht
Ramos vlerëson Bayernin: Kanë shumë vlera pasi prej vitesh janë të vështirë Kapiteni i Realit të Madridit, Sergio Ramos pas kualifikimit me vuajtje ka thënë se Real Madridi ëshët krenar që elemino
Ju mohua penallti Bayernit, ‘shpërthen’ Boateng (FOTO) Bayerni mori vetëm një barazim 2-2 në Madrid, duke mos ia dalë kështu të arrijë finalen e Champions League. Mbrojtësi
Çfarë gafe bën Ulreich, Reali përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Bayern Munich në "Santiago Bernabeu". Një gafe e madhe e portierit të bavarez
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar golin e barazimit ndaj Bayernit të Munichut në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është su
Lajmi i keq për Bayernin, ylli i skuadrës humbet ndeshjen e kthimit ndaj Realit Ku na ndajnë edhe dy ditë para gjysmëfinales së kthimit mes Realit të Madridit dhe Bayern Munchen, vjen lajmi i keq për
Para Bayernit Reali mëson largimin e parë në verë, e pranon vetë lojtari Pas fitores së mbrëmshme ndaj Leganes, Real Madrid mësoi largimin e parë nga klubi. Sulmuesi madrilen i cili luajti 9
Zidane i sqaron të gjitha opsionet para Bayernit: Ata s'kanë çfarë të humbin Zinedine Zidane në konferencën për media pas fitores me Leganes foli për shumë tema, ndërto fokusi më i madh ishte ndesh
Zidane çmendet: Ky sulmues do luajë mbrojtës krahu kundër Bayernit Bayern po vjen, Isco dhe Carvahal nuk do të jenë zyrtarisht pjesë e këtij takimi. Për Iscon nuk ka shumë stres pasi Real
Bayerni mposht bindshëm Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur sot Eintrachtin e Frankfurtin me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Allianz Arena", ndeshje e vlef
Reali pushon yjet për "miqësoren" me Leganesin para gjysmëfinales me Bayernin Kush është Leganes kur në mendje ke Bayernin? kësisoj Zinedine Zidane ka ftuar 18 lojtarët e tij për ndeshjen e sotme në
Lajme të këqija për Realin, Carvajal humbet sfidë e kthimit ndaj Bayernit Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal me lëndimin që mori mbrëmë do e humbasë sfidën e kthimit dhe do të mungojë deri
James nuk pyet për respekt, feston si i çmendur golin e Bayernit (VIDEO) James Rodriguez ishte për herë të parë mbrëmë ndaj ish-klubit të tij, Real Madridit. James Rodriguez u mendua se do t
Dani Carvahal lojtari i vetëm në histori që ka këtë ecuri kundër Bayernit Carvaha është padyshim një nga mbrojtësit më të mirë në botë në krahun e djathë. Ai gjithmonë e ka treguar veten e tij m
Muller tregon arsyen pse humbi mbrëmë Bayerni Kapiteni i Bayern Munichut, Thomas Muller e gjen problemine humbjes tek naiviteti që tregoi Bayern kundër Realit në disf
Reali do t'i dalë dhe në ëndrra Bayernit, 3 fitore radhazi në Allianz Arena Me lojë apo pa lojë Reali fiton. Bayern Munich ra sërish "viktimë" e madrilenëve në fushën e tyre. Marcelon dhe Asen
Marcelo shkakton makth tek Bayern, golat e tij tregojnë eleminim (VIDEO) Marcelo këtë sezon ka marrë rolin e Ramosit në sezonit e kaluar. Me tre gola në 3 faza braziliani jo vetëm që po bën