999 rezultate për

bavarezet

Formacioni më i mirë i pjesës së parë të sezonit në Bundesligë (FOTO) Bundesliga ka mbyllur pjesën e parë të sezonit me Bayernit në krye të renditjes pas fitores së thellë ndaj Lepzingut në
Lewndowski "hajmali" për Bayernin, 0 humbje kur shënon ai Robert Lewanodwski i sjell gjithmonë fat Bayernit. Një ndër sulmuesit më të mirë në botë dje shënoi dy gola duke i dhruu
Formacionet zyrtare të ndeshjes Rostov-Bayern (FOTO) Rostov-Bayern do të jetë sfida e parë që do të hapë serinë e ndeshjeve të sotme në Ligën e Kampionëve. Bavarezët synojn
Atletico Madrid-Bayern, dueli për t'u mos u humbur Sonte në mbrëmje do të luhet super ndeshja mes Atletiko Madrid dhe Bajern Mynih. Bavarezët do të kenë shansin për t’u
Ancelotti përgatit revolucionin te Bayerni, largon 7 lojtarë (FOTO LAJM) Pas transferimit të Mats Hummels dhe Renato Sanches, Bajerni sezonin e ardhshëm do të vazhdojë të kërkojë suksesin në Ch
Ky është efekti i Guardiolës te Bayerni (VIDEO) Yjet e Bayernit të Mynihut kanë treguar klasin e tyre në stërvitje duke treguar edhe njëherë për punën e bërë nga Guardi
Tifozët e Bayernit kundër Guardiolës Pep Guardiola mesa duket po e presin ditë të vështira në karrierën e tij si trajner. Ish trajneri i Barcelonës, që m
Lewandowski: E pamundur të iki tani nga Bayerni, por ... Muajt e fundit emri i tij po përflitet shumë si një afrim i mundshëm i Realit të Madrdit apo Paris Saint Germain-it, por
Bavarezët i dërgojnë Angela Merkelit një autobus me refugjatë (LIVE) Zyrtarët e qarkut Landshut, në provincën gjermane të Bavarisë, kanë dërguar sot një autobus plotë me refugjatë sirianë n
Bayerni bën detyrën, Këlni përmbys Dortmundin (VIDEO) Bayerni i Mynihut bën detyrën në e javës së 17-të, duke fituar minimalisht ndaj Hannoverit. Bavarezët kanë fituar falë n
Klopp kërkon të ribashkohet me yllin që e ka formuar vetë Thonë që dashuritë e mëdha janë të dëstinuara të përfundojnë me fund të lumtur, dhe pas çdo ndarje ka dhe ribashkim. Sip
Befasi nga Gjermania, De Bruyne gati të bëhet bavarez Anglezët sot ishin bërë gati për të dhënë lajmin "bombë" të transferimit të Kevin De Brynes te Manchester City. Por B
Bayern-Hamburg, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kampionati i kampionëve të Botës starton mbrëmjen e sotme me Bayern Munchen ekipin për tu mundur. Kampionët janë ekipi p
Bayerni "letër" Vidalit: Kujdes me peshën Arturo Vidal thuajse është lojtar i ri i Bayern Munchen. Marrëveshja dhe të gjitha detajet janë arritur, vetëm mbetet pr
Inter-Bayern, një sfidë që premton vetëm spektakël (FORMACIONET) Inter-Bayern është gjithmonë një ndeshje që dhuron spektakël, edhe pse sot në fushën e lojës nuk do të luhet për asnjë t
Di Maria ose Griezmann për Bayern Munchen Me lojtarë në krahë si Arjen Robben dhe Franck Ribery, fluturimi është i lehtë, por problemi është kur ata mungojnë. Ky
Watzke: Bayerni komplot që ta dobësojë Dortmundin Shefi ekzekutiv i Borussias së Dortmundit në një intervistë ka deklauruar se Mario Gotze dhe Robert Lewandowski nuk janë
Alonso: I kënaqur nga aventura me bavarezët Xabi Alonso nuk ndjen keqardhje për largimin nga Reali i Madridit në limitet e merkatos së verës, pas blerjes së Toni Kr
"Santa Bayern", ja si e festuan bavarezët titullin dimëror (FOTO LAJM) Bayern Munchen e ka mbyllur me fitore vitin 2014 para tifozëve të tij në "Allianz Arena". Bavarezët mposhtën 2-0 Freibur
Bayerni s'mposhtet lehtë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Bayer Leverkusenin me rezultat 1 - 0, në derbin e javës së 14-të në Bundesligë të zhvilluar në