999 rezultate për

basta

Elhaida publikon klipin e këngës "Vetëm më puth"(VIDEO) Tashmë mund të gjesh në Youtube videoklipin e këngës më të re të Elhaida Danit. Shqiptarja që fitoi zemrat e miliona ita
Unikkatil thyen rekord klikueshmërie (VIDEO) Kënga e re e Unikkatilit me titull “U qova pi vorri” e publikuar të shtunën, ka tejkaluar limitin prej gjysmë milionë kl
Vesa-Big Basta, ja si lindi dashuria Vesa Luma, u dashurua me një djalë nga Tirana dhe kjo gjë e ka bërë që tashmë jetën ta ndaj mes kryeqytetit dhe Prishtin
Paris, Vesa Luma dhe Big Basta martohen më 12.12.12 Vesa Luma dhe Big Basta kanë pritur datën “e shenjtë” dhe shumë të përfolur 12.12.2012 për ti dhënë fund beqarisë. Dhe p
Luma: Big Basta më bën të jem femra më e lumtur në botë "Ka gjithçka që një femër do të kishte dashur që mashkulli i saj të ketë. Më bën të jem femra më e lumtur në botë. Pozit
Genta vjen me videoklipin e saj ‘Ole ole’ (VIDEO) Këngëtarja Genta Ismajli ka hedhur në treg videoklipin e saj të fundit të titulluar ‘Ole ole’, një bashkëpunim me Dj Blu
BabaStars dhe Noizy pajtohen? U rrahën pastaj e sulmuan me këngë njëri-tjetrin, por në fund kanë vendosur të pajtohen. Babastars dhe Noizy, kanë vendo
Geti sulmohet nga fansat në Gjakovë Reperi i grupit, Tingulli i 3nt, Geti, është sulmuar nga fansat e BabaStars në Gjakovë, për shkak të dështimit të koncer
Edhe një duet Vesa & Big Basta Këngëtarja kosovare Vesa Luma, e cila kohët e fundit e ka bërë vetëm rolin e një anëtareje jurie që mbështet talentet e
Ledri Vula rrihet nga ish i dashuri i Dafinës Ledri Vula, anëtari i labelit Babastars, aktualisht në lidhje dashurie me këngëtaren Dafina Zeqiri, është rrahur në orët
Babastars poezi për Noizyn BabaStars dhe Noizy duket se nuk kanë të ndalur. Ata vazhdojnë të hedhin kunja për njëri tjetrin, madje edhe duke kushtu
Vazhdojnë "thumbat" Noizy-Babastars Pas shumë thashethemesh për incidentin e ndodhur javë më parë në aeroportin e Zurichut, ku janë rrahur Noizy dhe anëtarë
Noizy operon sytë? Noizy, ka bërë një operacion për sytë. Këngëtari ka nxjerr një status në rrjetin social Facebook, ku shkruante se vuante
Noizy: Unë i rraha BabaStars Noizy ka folur pas incidentit që ndodhi të premtën e kaluar në aeroportin e Zurichut, duke thënë se ka kërkuar videon ng
Babastars e rrahën Noizyn? Të premtën në ora 9:30 në aeroportin e Zurichut janë përleshur dy prej grupeve rivale në hip hopin shqiptar, Babastars m
Vesa-Big Basta, së shpejti me hit të ri Pas këngës së saj të fundit mjaftë të suksesshme të titulluar “Ti po don”,Vesa ka vendosur që kësaj rradhe të vij me një
Big Basta dhe Vesa të dashuruar? U fol dhe u stërfol për një lidhje romantike mes më të mirit të reperëve të “Këngës Magjike”, Big Bastës dhe anëtares së
"Top Fest 8", përjashtohet Samanta Karavella Këngëtarja simpatike, Samanta Karavella mendohej se do të largohej me një çmim të rëndësishëm nga ky edicion i tetë i "T