999 rezultate për

basta

Berisha në sulm ndaj gjyqësorit: Merr urdhëra nga bastardi i bllokmenëve hoxhist Një reagim i menjëhershëm ka ardhur sot nga ish kryeministri Berisha, në lidhje me vendimin që është marë ndaj deputetëv
Ja si ka qënë Big Basta i vogël (FOTO LAJM) Reperi Big Basta ka ndarë një foto me të gjithë ndjekësit në rrjetin social kur ka qenë bebe. Në profilin e tij në Insta
Gjeni ngjashmërinë mes Fevziut dhe Big Basta-s Big Basta ka sjell paksa humor në faqen e tij zyrtare në Instagram, teksa bën një krahasim me gazetarin Fevziu dhe sjell
Vesa e marrosur pas Big Basta-s Vesa Luma dhe reperi Big Basta janë më të dashuruar se kurrë. Kjo gjë është treguar nga vetë këngëtarja, e cila në profi
Ja ku po pushojnë Vesa dhe Big Basta (FOTO LAJM) Pas shumë angazhimeve, Vesa Luma ka zgjedhur që këto ditë të pushojë me reperin shqiptar Big Basta. Çifti duket se k
Braçe i kthehet Berishës: Nuk ka bastard më të madh se ti! Deputeti socialist Erjon Braçe, ka zgjedhur sërish rrjetin social Facebook për t'iu kundërpërgjigjur akuzave të Sali Ber
Bastardimi i shqipes nuk ka të ndalur Tabelat e reja të vëna në Carshinë e Vjetër të Shkupit, sërish e kanë bastraduar gjuhën shqpe dhe se për këto mbishkrime
Big Basta, pushime romantike me Vesa Lumën (FOTO LAJM) Vesa Luma, së bashku me të fejuarin Big Basta kanë shijuar jugun e vendit për pushime, ndërsa fotot që kanë postuar në I
Big Basta hedh në det Vesa Lumën, dështon në sfidën e akullit Këngëtarja Vesa Luma nuk ka pasur fat në sfidën e saj të Ice Bucket Challenge. Pasi ka tentuar të laget me kovën me akul
Big Basta me model të ri flokësh, ja kush mendon për të Vesa Luma ka bërë shakanë e radhës, teksa ka vendosur flokët e saj biondë, mbi kokën e të fejuarit Big Basta. Në këtë
Big Basta, i marrosur pas Vesa Lumës (FOTO LAJM) Reperi shqiptar Big Basta është mjaft i dashuruar me partneren Vesa Luma. Shpesh ata postojnë foto së bashku në Inst
Big Basta feston ditëlindjen, më pas vjen "nata horror" (FOTO LAJM) Këngëtarja Vesa Luma është duke shijuar suksesin dhe lidhjen e saj të dashurisë me reperin Big Basta. Pas shumë urimeve
Ditëlindje e veçantë për Big Basta, ja urimi i Vesës Këngëtarja e suksesshme nga Prishtina, Vesa Luma, po jeton një lidhje të bukur dashurie me kantautorin Big Basta. Dy art
Panariti viziton Komunën e Zall-Bastarit: Mbështetje konkrete për banorët Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti ka qenë dje në Komunën e Zall-Bastar
"Mbylle gojën", klipi më i ri nga Big Basta (VIDEO) Big Basta tashmë ka lançuar projektin e tij më të fundit. Nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin social
Arvizu i shpërndan grave të komunës Zall-Bastar nga një dhi “Alpine” Ambasadori Alexander Arvizu u shpërndan 20 grave të Komunës Zall-Bastar nga një dhi “Alpine”, si pjesë e projektit të US
Berisha i thotë Veliajt bastard Seanca e sotme e Kuvendit është shoqëruar me replika dhe akuza të rënda mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ministrit
Skandal me tabelat për Strugën, bastardohet shqipja Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela ka vendosur të refuzojë këto tabela, pasi janë shkruar gjithë gabime në gjuhë
Wahlberg: Bieber, ngriji pantallonat more bastard! (FOTO LAJM) Kjo verë për Justin Bieber është më e nxehtë nga sa duhet. Këngëtari kanadez është përfshirë në një seri incidentesh të
Policia asgjëson 11 parcela me kanabis, arrestohen dy persona Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona me akuzën e mbjlljes dhe kultivimit të bimëve narkotike. Gjatë një operacioni