999 rezultate për

bashkohen

Rusia dhe Irani bashkohen kundër SHBA-ve Forcat ruse dhe iraniane mbrëmjen e kaluar paralajmëruan presidentin e SHBA-ve Donald Trumpin, se do të hakmerren me vep
Era Istrefi kërkon nga fansat t'i bashkohen për një set fotografish ( FOTO LAJM) Këngëtarja Era Istrefi pas publikimit të këngës së saj Redrum në bahskëpunim me Felix Snow është duke qëndruar në New Yo
Reduktimi i qeseve plastike, 7 supermarkete i bashkohen nismës Nismës së Bashkisë së Tiranës për reduktimin e përdorimit të qeseve plastike i janë bashkuar edhe 7 rrjete supermarketes
Mobilizohet PD, 2 parti të reja i bashkohen kampit opozitar Mbrëmë vonë, kryedemokrati Lulzim Basha nga çadra para kryeministrisë ka dhënë një lajm të rëndësishëm për të gjithë dem
Brad Pitt dhe Anxhelina bashkohen përsëri për një arsye të thjeshtë... (FOTO LAJM) Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë bashkuar sërish por kësaj here në një sipërmarrje të përbashkët të biznesit. Dy ak
“Agresioni rus”, tanke nga Britania i bashkohen NATO-s në Estoni Pajisje të ushtrisë britanike, duke përfshirë edhe tanke, mbërritën kësaj jave në Estoni. Kjo është pjesë e një lëviz
Shqiptarët bashkohen në Albanian ICT Awards, takime në Prishtinë, Shkup dhe Tetovë Në kërkim të identifikimit dhe shpërblimit të maratonomakëve të teknologjisë së informacionit në trevat shqiptare ishte
Gruevski dhe Ivanov bashkohen kundër shqiptarëve: Platforma e Tiranës është anti-kushtetuese Partia e Nikola Gruevskit sot ka akuzuar atë të Zoran Zaevit dhe Ali Ahmetit se me marrëveshjen e tyre - ende e fshehtë
Bashës i vijnë "përforcime", babai dhe vëllai bashkohen te çadra (FOTO) Protestës së Partisë Demokratike kundër qeverisjes i janë bashkuar edhe familjarët e kreut të opozitës, Lulzim Basha.
Protesta e opozitës, Basha: Dhjetëra emigrantë po na bashkohen nga Greqia Protesta e Partisë Demokratike sot është në ditën e 9 të saj dhe kryetari i Partisë Demokratike kë bërë me dije se asaj
Marshimi i Zharrëzës, edhe 40 km për të ardhur në këmbë Tiranë (VIDEO) Grupi i banorëve të Zharrëzës janë tashmë duke udhëtuar në këmbë nga Kavaja për në Durrës me destinacion final Tiranën.
Mediat serbe: Kroatët dhe shqiptarët bashkohen kundër serbëve Mediat serbe kanë shkruar sot se shqiptarët janëbashkuar me kroatët, kundër Serbisë, pasi kanë kërkuar mbështetjen e for
LR-PDSH, UNITETI dhe RDK-ja do të bashkohen në një parti? Së shpejti Aleanca për Shqiptarët nga një koalicion i tre partive politike pritet të shndërrohet në një grupacion të vet
Qosja: Nëse veriu i jepet Luginës së Preshevës, Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen Akademiku, shkrimtari dhe kritiku Rexhep Qosja, në Zona e Debatit në Klan Kosova, ka thënë se do të ishte i gatshëm të b
Myslimanë e të krishterë bashkohen rreth familjes Departamenti i Shkencave Islame në Kolegjin Universitar Bedër në bashkëpunim me Akademinë Ortodokse, Durrës dhe Seminari
"BBR", kur Shqipëria dhe Kosova bashkohen në Rusi Ata nuk janë as BBC dhe as MSN, por janë treshja "BBR" që përfaqësojnë Shqpërinë dhe Kosvën në Rusi. Po flasim për Bekim
Historike/ Shqiptarët bashkohen për t’i vënë kushte Maqedonisë për qeverinë Ka gjithmonë një herë të parë. Dhe të shtunën në Shkup, për herë të parë të gjitha formacionet politike shqiptare do të
Protesta për lirimin e Haradinajt, Nisma dhe VV i bashkohen sot AAK-së Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka ftuar të gjithë mbështetësit e kryetarit të saj, Ramush Haradinaj, të mbajnë një mar
Veteranët e UÇK-së protestojnë sot për lirimin e Haradinajt Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës do të mbajnë sot një tubim para Pallatit të Rinisë d
Vëllezërit Ajeti mund të ribashkohen në Serinë B Merkatoja e janarit pritet të sjellë ndryshime skuadrash për futbollistë të ndryshëm shqiptarë, madje mund të bashkojë d