999 rezultate për

bashkohen

Ibrahimoviç nuk do të kthehet i vetëm tek Manchester United Pas një viti të suksesshëm në Manchester United, duket sikur Zlatan Ibrahimoviç mund të kthehet në Old Trafford së bashk
Koalicion PD-LSI? Rama provokon keq: Ata do të bashkohen (VIDEO) Kryeministri i vendit Edi Rama nga Durrës tha se me fillimin e vetingut do të ketë një koalicion shumë të gjërë opozitar
Putin, thirrje shteteve të G20-ës të bashkohen kundër terrorizmit Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, i ka bërë thirrje grupit të 20 vendeve më të industrializuara (G20) që të krijojë
Olsi i BB9 dhe kushëriri i tij miliarder ribashkohen sërish (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Fatmir Hysenbelliu dhe kushuririri i tij Olsi Klosi, ish-konkurrenti i Big Brother Albania 9 më në
Kurteshi: Deputetët e PDK-së mund t’i bashkohen Vetëvendosjes Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, në një intervistë ekskluzive për gazetën “Bota so
Rugova nuk e përjashton mundësinë që deputetë nga LDK-ja t’i bashkohen PAN-it! Lëvizja Vetëvendosje tashmë ka ftuar LDK-në si edhe deputetët nga PAN-i për të formuar qeverinë që do ta dërgonte PDK-në
Manchester United dhe Arsenal i bashkohen interesit të Juventusit për këtë lojtarë Murinho dhe Wenger ia janë bashkangjitur Allegrit në interesin për Matuidin. Allegri kontaktoi PSG për një shkëmbim t
Edhe turqit i bashkohen LR-PDSH-së së Ziadin Selës Mbrëmjen e së enjtes në fshatin Banjicë e Epërme të Gostivarit, Lëvizja për Reforma PDSH ka realizuar takim me akti
Limaj, i gatshëm të sakrifikojë që VV dhe LDK t’i bashkohen PAN-it Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka thënë se nëse LDK-ja do të hynte në koalicion me PAN-in, do të sakrifikon
AAK i përgjigjet ftesës së Kurtit për koalicion Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e AAK-së, Ahmet Isufi, ka folur rreth ftesës së Albin Kurtit që t
Të shtunën hapet sheshi “Skëndërbej”, Veliaj fton qytetarët të bashkohen Të shtunën e ardhshme Bashkia e Tiranës përmes një ceremonie të veçantë do të bëjë hapjen e sheshit “Skënderbej”, i cil
Lista e PD, dy biznesmenët e njohur i bashkohen Bashës Partia Demokratike në listën e saj tashmë të dorëzuar në KQZ ka sjellë surpriza të mëdha, mungesa të rëndësishme dhe fyt
Blerta Pepa motra e një pianisti të njohur, artistët bashkohen me dhimbjen e familjes (FOTO LAJM) Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur publikun e gjërë, pasi 15-vjeçarja Blerta Pepa ka ndërruar jetë gjatë një operaci
Basha lajmëron fundin e çadrës: Nesër do kemi "republikën e re" Vetëm një ditë para protestës së lajmëruar, kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar para protestuesve në çadrën para Kry
Jennifer Aniston tregon arsyen përse "Friends" nuk mund të ribashkohen Seriali komik "Friends" ka qenë i preferuari i miliona të rinjve anembanë botës në vitet 1994-2004. Ai tregonte jetë
13 maj, Paloka: Po na kërcënojnë me ekzistencën tonë Kreu i grupit parlamentar të PD, Edi Paloka nga çadra përballë kryeministrisë u ka kërkuar qytetarëve shqiptarë që t’i b
Phillips: Të bashkohen territoret etnike të shqiptarëve nëse Evropa i përjashton Eksperti i çështjeve ballkanike, David Phillips, thotë se Rusia po përpiqet ta fusë Ballkanin brenda sferës së saj të in
Japonezët i bashkohen SHBA-ve në frontin kundër Koresë së Veriut (FOTO LAJM) Aeroplanmbajtësja amerikane që po lundron drejt Gadishullit Korean, po shoqërohet tani nga dy destrojerë japonezë. Nj
PAMJE TE RRALLA/ Vullnetarët nga Gjermania i bashkohen UÇK-së në Kosovë (VIDEO) Ishte viti 1999, vit i cili do të mbahet mend gjatë për Kosovën. Burra nga Gjermania ishin nisur për t'i ardhur në ndihm
Bashkohen dy Dibrat Në Dibër u mbajt takim i parë përbashkët mes dy këshillave komunale të dy Dibrave, asaj të Shqipërisë dhe Maqedonisë.