999 rezultate për

bashkohen

36% e shqiptarëve janë të gatshëm t’u bashkohen protestave Megjithëse pakënaqësia e qytetarëve me drejtimin politik të Kosovës ka rënë ndjeshëm në krahasim me vitin 2016, gjetjet
Ideja e re/ Serbia ta njohë Kosovën e të bashkohen në një union Për t’i përmirësuar raportet në mes Kosovës e Serbisë vazhdimisht jepen modele të ndryshme, por një ide e padëgjuar më p
Andrea Barzagli thirrje tifozëve që të bashkohen Andrea Barzagli i ka bërë thirrje tifozëve që të bashkohen për ndeshjen e play-offit ndaj Suedisë. “Duhen vepra dhe j
Të gjithë bashkohen kundër Sokol Bashotës Koalicionit AAK, LDK dhe VV sot në Klinë i është bashkuar edhe NISMA. Këtë e ka bërë të ditur vet dega e AAK-së në komun
Kosovës mund t'i bashkohen dy futbollistë zvicerianë falë "rregullit afrikan" Sulmuesit Shani Tarashaj e Veton Berisha janë të vetmit prej futbollistëve kosovarë që mund të përfitojnë nëse rregulli
400 të rinj i bashkohen nismës për të njohur punën e Bashkisë së Tiranës në një ditë Për të dytin vit radhazi, afro 400 të rinj, gjimnazistë dhe studentë, janë bërë pjesë e nismës së Bashkisë së Tiranës pë
400 të rinj i bashkohen nismës për të njohur punën e Bashkisë së Tiranës në një ditë Për të dytin vit radhazi, afro 400 të rinj, gjimnazistë dhe studentë, janë bërë pjesë e nismës së Bashkisë së Tiranës pë
Forcat Speciale të Irakut i bashkohen ushtrisë turke në kufi me kurdët (FOTO LAJM) Turqia po zhvillon prej disa ditësh një stërvitje të mëdha në kufi me Irakun e Veriut në një kohë kur kjo zonë zhvilloi
120 të rinj i bashkohen Vetëvendosjes në Kastriot Lëvizja Vetëvendosjes i janë bashkuar sot edhe 120 të rinj në Komunën e Obiliqit. "Rritja e Lëvizjes VETËVENDOSJE! n
Prodhuesit e bukës në Tiranë i bashkohen nismës për ndalimin e qeseve Furrat e bukës në Tiranë do të heqin nga përdorimi qeset plastike, duke i zëvendësuar ato me qese letre. Bashkia e T
UNITETI dhe disa lëvizje i bashkohen Aleancës për Shqiptarët UNITETI i Zulfi Adilit- Qufës, Hysni Shaqiri pjesëtar i Lëvizjes Kombëtare dhe nga Iliricum Libertas Valon Kurtishi, zyr
LDK e PDK bashkohen kundër Ahmetit ? Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia Demokratike e Kosovës, kanë arritur marrëveshje koalicioni. Burime të Gazetës
Daci thotë se VV dhe LDK nuk do të bashkohen Bisedimet mes Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) dhe Lëvizjes Vetëvendosje (VV) për arritjen e një marrëveshjeje bashk
LAA dhe VV të gatshme të bashkohen kundër PAN-it Takime intensive në tentim për t’i bashkuar forcat do të fillojnë që nga e hëna e kësaj jave mes koalicionit LDK-AKR-Alt
A do t’i bashkohen PAN-it? Takohen Behgjet Pacolli, Deda e Kusari Derisa vendi ka hyrë në krizë të thellë institucionale për shkak të moskonstituimit të Kuvendit dhe Qeverisë, sytë e opi
Zbulohen dy super drejtoritë që bashkohen në një Qeveria e re që pritet të formohet së shpejti nuk do të sjellë vetëm një rikonceptim të ministrive që do të formojnë kab
Aktivistë të VV-së dhe AAK-së i bashkohen PDK-së në Klinë Partisë Demokratike të Kosovës, dega në Klinë, sot i janë bashkuar një grup i aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe A
PDK e LDK bashkohen në varrimin e Bajram Rexhepit (FOTO LAJM) Në varrezat e dëshmorëve në Shipol të Mitrovicës ka filluar ceremonia e varrimit të ish-kryeministrit të Kosovës Bajram
SHBA dhe Koreja Jugore bashkohen kundër Koresë Veriore Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump dhe presidenti i Koresë Jugore, Moon Jae-in, kanë rënë dakort përmes nj
SHBA-të dhe Koreja Jugore bashkohen kundër asaj Veriore Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump dhe presidenti i Koresë Jugore, Moon Jae-in, janë pajtuar përmes një bi