999 rezultate për

bashkohen

Hysaj dhe Strakosha bashkohen për një mbrëmje shqiptare në itali (FOTO LAJM) Në një foto të postuar në Instagram, vetë mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj tregon se mbrëmjen e djeshme ka qenë nën sho
Koreja e Veriut dhe Koreja e Jugut bashkohen në shkurt, diçka i detyron Koreja e Jugut ka ofruar bisedime të nivelit të lartë me Korenë e Veriut të martën e ardhshme për të diskutuar pjesëmarr
Një çmenduri, sozitë e të famshmeve shqiptare bashkohen në një studio (FOTO LAJM) Janë të tria shqiptare që kanë jetën e tyre, por sapo dikush ka vënë re ngjashmërinë e jashtëzakonshme me këngëtaret dhe
Shqipet bashkohen në Itali, shikoni kush e paguan tavolinën Mesfushori i Osijekut dhe Kombëtares, Eros Grezda, po kalon disa ditë pushimesh në Europë. Pak ditë më parë, postoi foto
Nëse Bernardi i lutet Xhenit të bashkohen, ajo e ka përgjigjen (FOTO LAJM) Një ndër dyshet më të përfolura shqiptare, Xheni dhe Benardi i kanë dhënë fund lidhjes. Të shumta kanë qenë fjalët që Be
Festat e fundvitit, dhjetëra studentë i bashkohen Bashkisë së Tiranës Festat e fundvitit janë në prag dhe për fëmijët në nevojë është stinë dhuratash. Një grup studentësh nga “Qyteti Student
Erdogan fton myslymanët të bashkohen kundra gjakëderdhjes së planifikuar Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, është shprehur se për botën islame po bëhen përpjekje për ta riprojektu
Shqiptari dhe serbi bashkohen në veprime kriminale Policia e Kosovës ka raportuar për dy të dyshuar, kosovar dhe serb, të cilët kanë bashkëpunuar mes vete për kontrabandim
Deklarata bombë: Kosova dhe Shqipëria bashkohen vitin tjetër! (FOTO LAJM) "Nëse Kosova nuk arrin qëllimin e saj, për t'u njohur ndërkombëtarisht deri vitin e ardhshëm kur edhe bëhen 10 vite nga
Haradinaj, thirrje shqiptarëve të forcohen dhe të bashkohen në trojet e tyre Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimit “Hasan Prishtina” p
VV dhe LDK nuk i bashkohen thirrjes në kuvend të koalicionit PAN Partia Demokratike e Kosovës ka bërë thirrje që deputetët ta lëshojnë seancën si një shënjë proteste ndaj misionit të BE
36% e shqiptarëve janë të gatshëm t’u bashkohen protestave Megjithëse pakënaqësia e qytetarëve me drejtimin politik të Kosovës ka rënë ndjeshëm në krahasim me vitin 2016, gjetjet
Ideja e re/ Serbia ta njohë Kosovën e të bashkohen në një union Për t’i përmirësuar raportet në mes Kosovës e Serbisë vazhdimisht jepen modele të ndryshme, por një ide e padëgjuar më p
Andrea Barzagli thirrje tifozëve që të bashkohen Andrea Barzagli i ka bërë thirrje tifozëve që të bashkohen për ndeshjen e play-offit ndaj Suedisë. “Duhen vepra dhe j
Të gjithë bashkohen kundër Sokol Bashotës Koalicionit AAK, LDK dhe VV sot në Klinë i është bashkuar edhe NISMA. Këtë e ka bërë të ditur vet dega e AAK-së në komun
Kosovës mund t'i bashkohen dy futbollistë zvicerianë falë "rregullit afrikan" Sulmuesit Shani Tarashaj e Veton Berisha janë të vetmit prej futbollistëve kosovarë që mund të përfitojnë nëse rregulli
400 të rinj i bashkohen nismës për të njohur punën e Bashkisë së Tiranës në një ditë Për të dytin vit radhazi, afro 400 të rinj, gjimnazistë dhe studentë, janë bërë pjesë e nismës së Bashkisë së Tiranës pë
400 të rinj i bashkohen nismës për të njohur punën e Bashkisë së Tiranës në një ditë Për të dytin vit radhazi, afro 400 të rinj, gjimnazistë dhe studentë, janë bërë pjesë e nismës së Bashkisë së Tiranës pë
Forcat Speciale të Irakut i bashkohen ushtrisë turke në kufi me kurdët (FOTO LAJM) Turqia po zhvillon prej disa ditësh një stërvitje të mëdha në kufi me Irakun e Veriut në një kohë kur kjo zonë zhvilloi
120 të rinj i bashkohen Vetëvendosjes në Kastriot Lëvizja Vetëvendosjes i janë bashkuar sot edhe 120 të rinj në Komunën e Obiliqit. "Rritja e Lëvizjes VETËVENDOSJE! n