999 rezultate për

bashkohen

Gucati: Më 1 korrik 250 veteranë do i nisim në plazh Sezoni i pushimeve veçse ka filluar dhe grupit do t’i bashkohen edhe veteranët e UÇK-së, që do t’i shijojnë pushimet ver
Sistemi VAR u jep fitoren nordikëve, koreanët i bashkohen në humbje Gjermanisë Sapo është mbyllur ndeshja e parë e ditës së pestë të Botërorit, ndeshje kjo që luhej midis Suedisë dhe Koresë së Jugut
Messi, Neymar dhe Ronaldo bashkohen bashkë për të parë një ndeshje bejsbolli (FOTO LAJM) Të gjithë i shikojnë si rivalë në botën e futbollit, por tjetër gjë ndodh në botën e bejsbollit. Duket sikur janë vë
Politikanët shqiptarë bashkohen për Kupën e Botës, shikoni se për cilën skuadër bëjnë tifo Kupa e Botës është eventi më i rëndësishëm sportiv në mbarë globin. Kur bëhet fjalë për Botërorin, të gjithë shfaqin int
Rama dhe Berisha bashkohen me dhimbjen për humbjen e Vokrrit Dhimbjes për humbjes e presidentit të Federatës Kosovare të Futbollit i janë bashkuar edhe politikanët shqiptarë. Nëp
Daçiç vazhdon avazin: Po formohet Shqipëria e Madhe, ja fakti Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiç nuk ndalet së luftuari kundër Kosovës dhe nuk lëshon asnjë rast që ta kthejë si
Si rrallë herë bashkohen liderët shqiptarë në Maqedoni Kryeministrja britanike, Teresa May ka arritur që të bëjë bashkë liderët e partive shqiptare mbrëmë në Shkup. Ajo ka
Higuain dhe Sarri do të bashkohen sërish, por këtë herë tek Chelsea Higuain la Napolin për t’u bashkuar me Juventusin, por pavarësisht kësaj respekti i ndërsjellë dhe admirimi i Pipitas me
Bashkohen PD dhe LSI, rrëzojnë Vangjush Dakon Dy forcat më të mëdha opozitare, Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë bashkuar votat këtë të hënë
Galaktikat bashkohen duke formuar një flutur gjigante Hulumtuesit kanë pikasur gazet misterioze që hidhen nga dy vrima të zeza supermasive në prag të përplasjes në galaktikë
Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj bashkohen sërisht? Janë dy nga personazhet që kanë bërë të flitet për ta për shkak të bashkëpunimit që kanë patur në skenë dhe më pas për z
Bashkohen përsëri Neymar Jr dhe Leo Messi, këtë herë duke festuar Neymar Jr dhe Lionel Messi janë bashkuar përsëri me njëri-tjetrin, por këtë herë duke festuar. Siç duket Messi pas p
Këto akse rrugore do të bllokohen nesër nga protestuesit Mosbindja civile apo protesta e qytetarëve, e cila do të ketë mbështetjen edhe të opozitës së bashkuar, do të nisë nesër
Shqiptarët dhe rusët bashkohen dhe bënë namin në Austri Policia austriake ka arritur të ndriçojë një rast të plaçkitjes brutale. Nga mesi i këtij muaji, në Kufstein të Austrisë
Prekëse, vëllezërit binjakë ribashkohen pas 70 vitesh (FOTO LAJM) Dy vëllezër binjakë, të cilët u ndanë pas Luftës së Dytë Botërore, u ribashkuan nga Kryqi i Kuq pas gati 70 vitesh që is
Lista Serbe largohet nga qeveria, Haradinajt i rrezikohet posti Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka thënë se më serbët nuk do të jenë pjesë e qeverisë Haradinaj. Ai ka thënë se
Eni Koçi i bashkohen nismës për mbjelljen e pemëve Pas lajmit se aksioni i mbjelljes së pemëve u shty deri në 22 Prill, nismës së Bashkisë së Tiranës iu bashkua edhe Orkes
Përçahet LSI, katër këshilltarë në Vlorë i bashkohen PS-së Pas largimeve të disave prej tyre në Tiranë, Gjirokastër, Fier 4 këshilltarë në Bashkinë e Vlorës i janë bashkuar Partis
Gratë arabe mund t’i bashkohen ushtrisë, hapen për herë të parë aplikimet Gratë arabe kanë kohë deri të enjten të aplikojnë për pozicione në rangun e ushtarit në provincat Riyadh, Meça, al-Qassi
Administratorët e pallateve i bashkohen aksionit për mbjelljen e pemëve Fushatës së mbjelljes së pemëve i janë bashkuar edhe administratorët e zgjedhur të pallateve. Të organizuar në grupe