999 rezultate për

bashkohen

2 viktima, shqiptarët bashkohen për të ndihmuar familjen në Kanada Solidaritet nga gjithe bashkeatdhetaret per te ndihmuar ate qe mbeti nga familja shqiptare, e perfshire ne aksidentin tr
Kurti kërkon që Presheva, Medvegja dhe Bujanoci t'i bashkohen Kosovës Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se nuk bënë të kryhen pazare për korrigjimin e kufijve në mes K
3 mbrojtësit që mund t’i bashkohen Manchester Unitedit në ditën e fundit të merkatos Të nesërmen e 9 Gushtit, mbyllet merkatoja në Angli. Klubet më të mëdha në ishull po vazhdojnë të bëjnë përforcimet e fu
Bashkohen turqit, edhe në Maqedoni ngrihen kundër Gjergjit Partia për Lëvizjen e Turqve në Maqedoni (PLT) ka dërguar reagim me shkrim te presidenti Gjorge Ivanov dhe ministri i Pu
Messi, Pique, Busquets dhe Alba i bashkohen Barcelonës Skuadrës së Barcelonës sot iu kanë bashkuar edhe Lionel Messi, Gerard Pique, Jordi Alba dhe Sergio Busquets. Deri tani i
Punonjësit e Policisë Bashkiake i bashkohen thirrjes së Presidentit për të dhuruar gjak Thirrjes së Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për të dhuruar gjak iu bashkuan sot edhe punonjësit e Policisë Bashkia
Serbia, Maqedonia, Bosnja dhe Mali i Zi bashkohen kundër Kosovës Ministrat e obliguar për tregti, bujqësi dhe ekonomi nga katër shtete të Ballkanit, do të kenë të mërkurën në Beograd mb
Kurti: Shqipëria dhe Kosova të bashkohen si konfederatë Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, Albin Kurti, përsëriti në RTSH objektivin e tij politik për bashkimin kombëtar
Thaçi dhe Vuçiç bashkohen rreth Erdoganit Recep Tayyip Erdogan po kujdeset që ceremonia e inaugurimit të tij si President i Turqisë ku me këtë rast do të instaloh
Pedagogët i bashkohen artistëve: Shembja e Teatrit, akt skandaloz Protestës së artistëve dhe qytetarëve ditën e sotme i janë bashkuar edhe pedagogët, Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj.
Rusët i bashkohen tifozerisë serbe kundër Zvicrës (FOTO-LAJM) Sonte në mbrëmje Zvicra do të përballet me Serbinë në ndeshjen e vlefshme për grupin E, që tashmë kryesohet nga Brazili
Trump: Kam udhëzuar të bashkohen familjet e emigrantëve Presidenti i SHBA, Donald Trump thotë se ai ka udhëzuar agjencitë federale të bashkojnë familjet emigrante të ndara pas
Gucati: Më 1 korrik 250 veteranë do i nisim në plazh Sezoni i pushimeve veçse ka filluar dhe grupit do t’i bashkohen edhe veteranët e UÇK-së, që do t’i shijojnë pushimet ver
Sistemi VAR u jep fitoren nordikëve, koreanët i bashkohen në humbje Gjermanisë Sapo është mbyllur ndeshja e parë e ditës së pestë të Botërorit, ndeshje kjo që luhej midis Suedisë dhe Koresë së Jugut
Messi, Neymar dhe Ronaldo bashkohen bashkë për të parë një ndeshje bejsbolli (FOTO LAJM) Të gjithë i shikojnë si rivalë në botën e futbollit, por tjetër gjë ndodh në botën e bejsbollit. Duket sikur janë vë
Politikanët shqiptarë bashkohen për Kupën e Botës, shikoni se për cilën skuadër bëjnë tifo Kupa e Botës është eventi më i rëndësishëm sportiv në mbarë globin. Kur bëhet fjalë për Botërorin, të gjithë shfaqin int
Rama dhe Berisha bashkohen me dhimbjen për humbjen e Vokrrit Dhimbjes për humbjes e presidentit të Federatës Kosovare të Futbollit i janë bashkuar edhe politikanët shqiptarë. Nëp
Daçiç vazhdon avazin: Po formohet Shqipëria e Madhe, ja fakti Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiç nuk ndalet së luftuari kundër Kosovës dhe nuk lëshon asnjë rast që ta kthejë si
Si rrallë herë bashkohen liderët shqiptarë në Maqedoni Kryeministrja britanike, Teresa May ka arritur që të bëjë bashkë liderët e partive shqiptare mbrëmë në Shkup. Ajo ka
Higuain dhe Sarri do të bashkohen sërish, por këtë herë tek Chelsea Higuain la Napolin për t’u bashkuar me Juventusin, por pavarësisht kësaj respekti i ndërsjellë dhe admirimi i Pipitas me