999 rezultate për

bashkohen

Media britanike: Shkollat në Shqipëri po boshatisen, të rinjtë i bashkohen grupeve të rrezikshme në Britani Media britanike ‘The Telegraph’, ka bërë një shkrim kushtuar qytezës së vogël veriore shqiptare të Krumës, e cila sipas
Po prisni t'i bashkoheni partnerit në SHBA, ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm në faqen zyrtare në Facebook ku lajmëron të gjithë ata që kanë
Deputeti zbulon 10 "çunat problematikë" që do t'i bashkohen Metës në burg Deputeti Myslim Murrizi në fjalën e tij në Kuvendin e Shqipërisë u shpreh i ashpër me mazhorancë përfshirë edhe presiden
Opozita nuk ndalet, Basha cakton datën për protestën e 10-të kombëtare Pasi votimet e 30 qershorit kaluan dhe, sikurse pritej, PS mori të gjitha bashkitë e vendit, opozita ka vendosur të vijo
Mziu fton qyetarët e Kamzës t'i bashkohen aksionit opozitar kundër zgjedhjeve për 6 ditë me rradhë Kryetari I bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu ka ftuar qytetarët ti bashkohen aksionit opozitar kundër zgjedhjeve të 30 Qe
Protestuesve në shesh u bashkohen Basha dhe Kryemadhi Protestuesve të opozitës i është bashkuar edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i shoqëruar me bashkëshorte
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Meta sulmon Ramën dhe Thaçin: Gjoja patriotë, politikanë autoritarë që fshehin problemet Presidenti Ilir Meta i është rikthyer edhe njëherë temës së nxehtë të tezës së propaganduar nga Rama, Thaçi dhe Vuçiç pë
Lulzim Basha: S'ka "Shqipëri të Madhe", ja si bashkohen shqiptarët Lideri i opozitës Lulzim Basha ka dhënë një intervistë për gazetën sllovene Delo ku ka rreshtuar argumentat e tij në lid
Juve, festës së titullit i bashkohen edhe partneret e lojtarëve (FOTO LAJM) Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe
Bugajski: Nëse bashkohen Kosova dhe Shqipëria, do kërkojnë ndarje edhe shqiptarët në Maqedoni Nga Janush Bugajski Qeveria e Serbisë mund të jetë duke planifikuar eliminimin e ekzistencës së shtetit të Kosovës du
Motër e vëlla bashkohen pas 38 vitesh (VIDEO) Përpara 9 vitesh Yllsoni mësoi se kishte dy motra, por pavarësisht kërkimeve të vazhdueshme ai nuk arriti të binte në gj
"Ribashkohen" Noizy dhe Enca? E dimë çfarë menduat (në fakt atë donim) por jo, Enca dhe Noizy janë rikthyer bashkë ama jo në kuptimin e plotë të fjalë
Bashkohen ushtarët e Shqipërisë dhe Kosovës (FOTO LAJM) Bashkëpunimi ushtarak mes Kosovës dhe Shqipërisë është duke vazhduar në fusha të ndryshme. Kësaj radhe, efektivë të b
Hajde shqipe, a do të bashkohen divat shqiptare për këngën e shekullit Rita Ora ka folur në një intervistë për bashkëpunimin që Bebe Rexha ka kërkuar nga shqiptaret: Të gjitha jemi shqiptare
Qytetarët dhe bizneset vijojnë të mbjellin pemë për Tiranën, i bashkohen nismës Parkut të Liqenit Artificial i shtohen pemët dita-ditës. Shumë qytetarë dhe biznese i janë përgjigjur thirrjes së Ba
“Dhuro një pemë”, qytetarët i bashkohen nismës për Tiranën e gjelbër “I zgjodha për të zbukuruar qytetin, edhe si kujtim i gjyshit për nipërit”. Petrit Përnaska është njëri nga gjyshëri
Administratorët e pallateve i bashkohen aksionit për mbjelljen e pemëve Fushatës së mbjelljes së pemëve i janë bashkuar edhe administratorët e zgjedhur të pallateve. Bashkë me banorët dhe me
Solari konfirmohet te Reali, ndërsa dy yjet e gati ti bashkohen Juventusit Real Madrid është rikthyer tek rezultate pozitive sin ë kampionat dhe në Champions. Los Blancos tashmë kanë hyrë në garë