999 rezultate për

bashkiake

Arrestohen tregtarët që dhunuan policët bashkiakë, ja emrat (VIDEO) Aksioni për lirimin e hapësirave publike të zëna padrejtësisht ka degjeneruar në dhunë mes policisë bashkiake dhe tregta
Plas grushti te “Medreseja”, tregtarët rrihen me policinë bashkiake (VIDEO) Aksioni për lirimin e hapësirave publike të zëna padrejtësisht ka degjeneruar në dhunë mes policisë bashkiake dhe tregta
Kur Policia Bashkiake shkel me të dy këmbët detyrën (VIDEO) Përmes një video-je të shkurtër, të realizuar sot, shfaqet qartë Policia Bashkiake në Tiranë e cila me të dyja këmbët ab
Kapen falsifikuesit e detergjentëve, mes tyre ish punonjësi i policisë Bashkiake Specialistët e Krimit Ekonomik-Financiar, në bazë të informacioneve që zotëronin, se në zonën e Misto-Mames, disa person
Zbardhet lista/ 49 këshilltarë Bashkiakë rrezikojnë mandatin (FOTO) Ditën e martë, në oren 10:00, KQZ do të mblidhet për të miratuar vendimin “Për shpalljen e pavlefshmërisë së mandatit dh
Rrëfimi dramatik i gruas: Shisja kokoshka se do blija ilaçet (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme Policia Bashkiake i sekuestroi makinën e kokoshkave një gruaje e cila ishte shitëse ambulante.
Rama kërcënon kryebashkiakët: S'ju jap asnjë qindarkë pa rezultate Kryeministri Rama ka folur mjaft qartë dhe madje ka dhënë ultimatumet e para ndaj kryebashkiakëve se nëse nuk ka rezulta
PD padit kryebashkiaken e Gjirokastrës Lidhur me akuzën për "shpërdorim detyre", kryetari i PD në Gjirokastër, Roland Bejko, ka paditur kryetaren e Bashkisë së
Policët bashkiakë i sekuestrojnë fshatarit luleshtryshet por jo qepët (VIDEO) Një ngjarje irrituese ka ndodhur sot në afërsi të tregut të Medresesë në Tiranë gjatë aksionit të Policisë Bashkiake për
Ja 11 kryebashkiakët më të pasur në Shqipëri (FOTO LAJM) Duket se kryetarët e bashkive i përkasin shtresave më të pasura në hierarkinë e zyrtarëve publikë në Shqipëri. 46 kryeta
Ja pasuritë e 61 kryebashkiakëve të Shqipërisë Duket se kryetarët e Bashkive në Shqipëri i përkasin shtresës së pasur, pasi ata kanë deklaruar shumë prona të patundshm
PD kallëzon në Prokurori drejtorin e Policisë Tiranë dhe kreun e Policisë Bashkiake Pas paralajmërimit të një dite më parë, sot PD ka kallëzuar në Prokurori drejtorin e Policisë Tiranë dhe kreun e Policis
Terror tek Liqeni, një qytetar humb ndjenjat (VIDEO) Sikundër edhe në protestat e kaluara, edhe ditën e sotme ka pasur përplasje mes policisë dhe protestuesve. Në vendin
Sjellja e Policisë Bashkiake, irritim dhe ironi në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Fotoja e diteve te fundit në rrjetet sociale për të moshuarën që gjobitet, sepse shet qepë, ka shkaktuar reagim të madh
Betohen 87 rekrutët e rinj të Policisë Bashkiake Policia Bashkiake e Tiranës është përfshirë në një proces të plotë transformimi, jo vetëm sa i përket mjeteve, por edhe
Ja si e rrahu policia bashkiake këtë aktivist Policia bashkiake dhe aktivistët për parkun e Liqenit janë përleshur ashpër gjatë ditës së sotme. Gjatë ditës u rapor
Ja sa e ka rrogën Erion Veliaj dhe kryebashkiakët e tjerë Pas ndarjes së re administrative, qeveria në mbledhjen e sotme ka vendosur që të përcaktojë pagat e reja për kryebashkia
Kur Policia Bashkiake e merr seriozisht aksionin duke mbledhur sallatë...(VIDEO) Prej kohësh hapësirat publike kanë qënë të zëna nga persona të cilët shisnin produkte të ndryshme. Por Policia Bashkiake
Bashkia e Tiranës vijon çlirimin e hapësirave publike të zëna Bashkia e Tiranës ka vijuar edhe sot me aksionin për çlirimin e hapësirave publike në kryeqytet. Në kuadër të rikonstruk
Totozani-kryebashkiakëve: Parandaloni tragjeditë për të pastrehët, përgatisni vendstrehime Avokati i Popullit, Igli Totozani, ripërsërit rekomandimin për kryetarët e bashkive në të gjithë vendin, për marrjen e m