999 rezultate për

bashkiake

Rrahin shoferin e faturinon, arrestohet 3 policë në Rrogozhinë Policia e Kavajës arreston 3 punonjës të Policisë Bashkiake dhe procedon në gjëndje të lirë shoferin e një fugoni. Sh
Basha egërson tonet: Këta kryebashkiakë duhen arrestuar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama për lidhje me bandat e kriminelët. Ai
Kërcënon me thikë punonjësin e policisë, në pranga 34 vjeçari Një konflikt ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë mes një qytetari dhe punonjësit të policisë bashkiake. Shtetasi Arb
LISTA BOMBË/ Katër ish-ministra, dy deputetë dhe dy kryebashkiakë pritet të arrestohen Burime shumë të besuara tregojnë se tashmë dosjet VIP janë në duart e ekspertëve ndërkombëtarë dhe në zyrën e Prokurorit
Tirana moderne, shikoni si ka ndryshuar shërbimi i Policise Bashkiake, Veliaj publikon fotot olicia Bashkiake e Tiranës, përveç përmirësimit të shërbimit ndaj qytetarëve, vjen tashmë edhe me një imazh të ri. Punon
Ministri i Brendshëm Demiraj, takim me kryebashkiaken e PD Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj po zhvillon me kryetaren e bashkise së Shkodrës, Voltana Ademi. Burime pranë tak
Rregjistroi 70 persona në banesë për vota, kallëzohet drejtuesi i LSI Policia e Tiranës bën me dije se po ndjek penalisht administratorin e njësisë bashkiake Nr.2 Elez Gjoza pasi ka regjistr
Qytetarët ndotin ambientin, Policia Bashkiake i mbyt me gjoba (FOTO LAJM) Kushdo që do të hedhë plehrat në rrugë, do të gjobitet nga Policia Bashkia për ndotje të mjedisit. Teksa pritet që br
Dy policitë përplasen në Shkodër, Voltana Ademi ka një mesazh për Ramën (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi reagoi pak më parë për përplasjen e policisë bashkiake me atë të rendit
LAJMI I FUNDIT/ Morën 200 mijë lekë për një tendë, arrestohen policët e Bashkisë së Tiranës Policia e Tiranë ka finalizuar mëngjesin e sotëm një operacion për arrestimin e tre punonjësve të policisë bashkiake të
Kërcënoi në Facebook kryebashkiaken e Gramshit, ndalohet 39-vjeçari Policia e Gramshit ka ndalur një shtetas pasi me anë të mesazheve në Facebook ka kanosur kryebashkiaken e Gramshit.
Ministri i Metës gjobit kryebashkiaken e Bashës Kryebashkiakja e djathtë Voltana Ademi vazhdon të jetë pre e sulmeve jo vetëm nga Edi Rama por dhe nga Inspektorati i Mj
Bashkëshortja kandidon për kryebashkiake, jep dorëheqjen kreu i PS-së në Kavajë Gentian Daja ka dhënë dorëheqjen nga posti i kreut të PS në Kavajë. Nëpërmjet një statusi në FB, Daja thotë se arsye e d
Dekriminalizimi, KQZ do riverifikojë formularët e Berishës, Ristanit, Dules dhe... Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të riverifikojë ditën e enjte formularët e disa deputetëve dhe kryetarëve të bashkive
Kryebashkiakët e Veronës dhe Firences: Veliaj, pasion për të transformuar Tiranën Transformimi që ka pësuar Tirana në dy vitet e fundit i ka surprizuar edhe dy homologët italianë të kryebashkiakut Velia
Adriatik Llalla kërkon heqjen e mandateve të dy kryebashkiakëve, ja emrat (FOTO) Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka deklaruar sot se u ka kërkuar heqjen e mandateve për dy kryebashkiakët: kreu
Shkon t'i urojë 8 Marsin, pacientja pështyn në surrat kryebashkiaken e Gjirokastrës (FOTO LAJM) Kryetarja e bashkisë Gjirokastër Zamira Rama ditën e sotme është përplasur me një zonjë, paciente në Spitalin e Gjirokas
Ministri i LSI-së gjobit pesë kryebashkiakë me 500 mijë lekë, ja arsyeja Ministria e Mjedisit ka gjobitur disa krer institucionesh publike shëndetësore për shkak të mosmenaxhimit si duhet të mb
E shkarkoi nga detyra, ish-zëvendësi socialist tregon veset e kryebashkiakes së LSI-së Qarku i Gjirokastrës u bë shkak konflikti midis PS-së e LSI-së, kur kryebashkiakja e LSI-së, Zamira Rami shkarkoi nga de
EMRAT/ Dekriminalizimi, KQZ u heq mandatin 6 zyrtarëve Dekriminalizimi ka filluar të japë efektet e para në instutucionet më të rëndësishme në vend, për pastrimin e personave