999 rezultate për

bashkiake

Shpëtojnë "pashallarët", KQZ rrëzon kërkesën e PS për kryebashkiakët KQZ nuk e ka pranuar kërkesën e Partisë Socialiste, për moskandidimin e kryebashkiakëve të cilët kanë 3 mandate. Për
"Kurthi" i tre mandateve! "Pashallarët" që pritet të ikin (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte paralajmëruar, socialistët janë duke u përgatitur për të mos lejuar me ligj rikandidimin për zgjedhjet l
"Banditët e Lal Plehut kapën kriminelin" (VIDEO) Ish-Kryeministri Sali Berisha me anë të një video në Facebook ka reaguar ashpër kundë policisë bashkiake që u vendos gjo
Denoncoi gjobën e marrë kot, çunat e lali Erit hakmerren ndaj qytetarit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Albeu.com denoncoi një praktikë të paligjshme të Policisë Bashkiake të Tiranës, përmes të cilës vendos
Policia shpall në kërkim shefin e Policisë Bashkiake të Shkodrës Pas përfundimit të protestës së opozitës ditën e djeshme në Tiranës, policia ka nisur shoqërimin e personave të ndryshëm
Pamjet kur policia hyn nga muri në shtëpinë e Florenc Hoxhës Ish-drejtori i Policisë Bashkiake, në kohën e PD, Florenc Hoxha është shoqëruar për në komisariat. Pasditen e sotme p
Shoqërohet në komisariat ish-kreu i Policisë Bashkiake Ish-kreu i Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha, është shoqëruar në polici pas protestës së sotme të opozitës.
Del data, kur do të shpallë PS-ja kandidatët për kryebashkiakë Partia Socialiste ditën e sotme ka mbledhur përsëri kryesine e saj, ku mësohet se janë diskutuar shumë tema rreth strukt
12 kryebashkiakët që blenë me taksat e qytetarëve makinat me ofertën më të lartë Dymbëdhjetë kryetarë bashkish kanë blerë makina me taksat e qytetarëve, përmes procedurave tenderuese në dukje të rregul
Zjarr në godinën e njësisë bashkiake në Tiranë Një ndërtesë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në kryeqytet. Zjarri ka përfshirë një banesë në katin e dytë
Punonjësit e Policisë Bashkiake i bashkohen thirrjes së Presidentit për të dhuruar gjak Thirrjes së Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për të dhuruar gjak iu bashkuan sot edhe punonjësit e Policisë Bashkia
Shihni përleshjen mes policëve bashkiake dhe shitësve të misrave (VIDEO) Përplasjet mes Policisë Bashkiake të Tiranës dhe shitësve ambulantë të cilët shesin për bukën e fëmijëve, është shfaqja
"Senida Mesi dhe Bledi Çuçi", gazetarja zbulon kandidatët e parë për kryebashkiakë Partia Socialiste ka filluar tashmë të mendojë për zgjedhjet lokale të 2019. Pikërisht për këtë shkak, brenda PS-së k
Del videoja: Policët bashkiakë marrin lekë nga tregtarët (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka denoncuar policët bashkiakë të Durrësit se po vjedhi
Efektivët e Policisë Bashkiake shpëtojnë studenten tek Sheshi "Shqiponja" Një tjetër rast emergjent në kryeqytet ka marrë zgjidhje falë ndërhyrjes së shpejtë të Policisë Bashkiake. Gjate kontrol
Për t'u marrë shembull! Gruaja i del në mbrojtje tregtarit ambulant (VIDEO) Çdo ditë në rrugët e Tiranës shitësit ambulantë janë në "luftë" me policinë bashkiake. Shitësit të cilët shëtisin me
Certifikohen në Akademinë e Sigurisë 25 punonjësit e parë të Policisë Bashkiake Punonjësit e Policisë Bashkiake po trajnohen nga Akademia e Sigurisë për t’u aftësuar në fushën e sigurisë publike. Grup
Çmendi dynjanë me format e saj, policja seksi tregon aksionin më të vështirë Me rastin e 8 Marsit, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, preferoi që të paraqiste në faqen e tij një grup femrash, të ci
Rama presion kryebashkiakëve, u vë kusht për rikandidimin e tyre Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS-së ka folur me tone të ashpra dhe ka zbuluar kushtin kryesor
Blendi Fevziu: Kam parë foto të Habilajve me ministra e kryebashkiakë Gazetari dhe moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, tha se pret një stinë të nxehtë në politikë ku pritet të d