999 rezultate për

bashkeshortja

Kur një baba ndërron pelenën për herë të parë Muajin e kaluar aktori i komendisë Kevin Hart dhe bashkëshortja e tij Eniko u bënë prindër të një djali. 38-vjeçari i ci
Meta hodhi foton duke pirë kafe, por u tradhtua nga ky detaj (FOTO LAJM) Ilir Meta tha se i ka shkëputur marrëdhëniet me LSI-në që prej ditës që u fut në Presidencë pavarësisht se në krye të pa
Çfarë bën gruaja shtatzënë e Adam Levine (VIDEO) Modelja e Victoria’s Secret, Behati Prinsloo, po ndihet mire dhe rehat me shtatzënisë e saj. Bashkëshortja e këngëtar
Bashkëshortja e Sneijder bombardon Instagramin me foto hot (FOTO LAJM) Legjenda holandeze, Wesley Sneijder është në përfundim të karrierës së tij futbollistike dhe këtë e tregojnë qartë edhe
Ryan Raynolds dështon në gatim, bashkëshortja nuk i kursen talljet! Ryan Reynolds dhe Blake Lively kanë një humor të hollë dhe asnjëherë nuk i kursejnë talljet me njëri-tjetrin. Këtë herë
Riccardo Cocciante mbërrin në Tiranë, shoqëruar nga bashkëshortja Para pak minutash ka mbërritur në Aeroportin e Rinasit, kantautori i njohur Italian, Riccardo Cocciante, shoqëruar nga b
Gjendet i vdekur çifti i miliarderëve, konspiracioni pushton mediat botërore (FOTO LAJM) Një miliarder dhe bashkëshortja e tij u gjeten të vdekur në bodrumin e shtëpisë së tyre në mënyrë rastësore gjatë mëngje
Gratë e lojtarëve madrilen veshin hixhabin teksa ndodhen në Abu Dhabi (VIDEO) Teksa ndodhet në Abu Dhabi për të zhvilluar gjysmëfinalen e Kupës së Botës për klube. Por në vigjilje të kësaj sfide
Bashkëshortja publikon disa vargje prekëse për Blerimin Bashkëshortja e Blerim Pecit, Afërdita pas vdekjes së aktorit ka thënë se ky lajm është shumë i rëndë dhe nuk ka fjalë p
Wanda Nara: Maradona duhet të bëjë test antidoping Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i është përgjigjur ashpër Diego Maradonas, i cili kishte pohuar se ajo i kish
Aktori i humorit: Bashkëshortja më bën të ndihem ende beqar Irgen Çela, të cilin shpeshherë e shohim në rolin e policit apo edhe në role të tjera pikante në spektaklin e humorit “P
Wanda Nara frymëzimi i Icardit në fushën e lojës Mauro Icardi shkëlqeu sërish, duke regjistruar dy herë emrin e tij në listën e golashënuesve të takimit të mbrëmjes së t
Futbollisti shqiptar ndahet nga bashkëshortja: Boll përfitoi prej famës sime Futbollisti nga Gostivari por që luan në Zvicër, Blerim Xhemaili është ndarë nga bashkëshortja e tij Erjona Sulejmani.
Kështu u duken bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit (FOTO LAJM) Sot po zhvillohet raundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Republikën e Kosovës. Që në mëngjes, qytetarët e të gjitha kom
Si dukej vite më parë bashkëshortja e Erion Veliajt? Ajo sot është zonja e Parë e Tiranës dhe ka profesionin e juristes, por Ajola Xoxa në vitet e gjimnazit ishte një vajzë
Rrëfehet bashkëshortja e komisar Cukut: Tani u përpoq të mbronte familjen Vrasja e 100-të që gazetari Roland Qafoku ka zbardhur në librin e tij është ajo e komisarit Artan Cuku. Jo për nga r
Divorcohet gazetari Armir Shkurti, ish-gruaja martohet me ish-zv/ministrin Gazetari Armir Shkurti dhe bashkëshortja e tij Jeta Toçila janë divorcuar duke i dhënë fund martesës së tyre disavjeçare
Zhduket avokati shqiptar, bashkëshortja denoncon në polici Bashkëshortja e avokatit Besnik Muço ka denoncuar zhdukjen e bashkëshortit të saj prej disa ditësh. Gruaja e avokatit
"Ngushëllime për Sabriun", shpërthen bashkëshortja e Ermal Fejzullahut Shpesh herë media online përdoret për të nxjerrë lajme të pavertëta të cilat ndikojnë keq mbi personazhet e showbizit.
Bashkëshortja e politikanit shqiptar më e pasura, zbulohet shuma marramendëse që ka fituar Greta Angjeli është gruaja e politikanit Anastas Angjeli, e cila ka siguruar gjatë vitit 2016 të ardhura vetëm nga punës