999 rezultate për

bashkeshortja

Pas ndarjes nga bashkëshortja flet Stine: “Nuk doja që vajza të shihte përdit trauma” Para disa muajsh këngëtari i njohur Stine u divorcua nga partnerja me të cilën ka një vajzë. Në një intervistë të dhënë
Bashkëshortja e këngëtarit të njohur tregon barkun e rrumbullakosur ( FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana, feston ditën e sotme ditëlindjen. E nërsa duhet të
Bashkëshortja e Matrit, sjell verën para kohe (FOTO LAJM) Federica Nargi ngre temperaturat përpara kohe. Për bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos Alessandro Matrit rrobat ja
Bashkëshortja e Lucas Mouras: S’e shpjegoj dot se sa shumë të admiroj (FOTO LAJM) Lucas Moura ishte heroi i Tottenhamit me një tregolësh në përmbysjen e pabesueshme ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Bashkësho
Lucas Moura merr një dedikim emocionues nga bashkëshortja e tij (VIDEO) Lucas Moura ishte heroi i Tottenhamit me një tregolësh në përmbysjen e pabesueshme ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Bashkë
Bashkëshortja e Iscos: Mendoja se nuk do të mbetesha shtatzëne (FOTO LAJM) Isco Alcorcon, së shpejti do të bëhet baba. Bashkëshortja e tij, aktorja spanjolle Sara Sálamo, do të sjellë në jetë
Bashkëshortja e Chicharitos pozon nudo për "të shpëtuar" Tokën (FOTO LAJM) Sara Kohan i ka lënë sërish fansat e saj dhe të bashkëshortit e saj Havier Hernandez pa fjalë. Ajo ka pozuar disa fot
Vilë 280 mijë euro! Pasuria kolosale e Gjiknurit që pritet t'i hapë probleme (FOTO LAJM) Ish-ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri është pronari i një shtëpie me sipërfaqe 200 m2, për të cilën ka deklaru
Merret në pyetje për grabitjen e Rinasit bashkëshortja gjermane e Renaldo Sulës Detaje të reja vijojnë të dalin në skenë nga grabitja e Rinasit ku u morën milion euro. Së funmdi mësohet se bashkës
Bashkëshortja e Justin Bieber fotografohet pa make up (FOTO LAJM) Ajo kurorëzoj dashurinë e saj me martesë me këngëtarin e njohur, Justin Bieber. Dhe modelja e njohur, Hailey Baldwin
Ndau gruan, hakmerret në mënyrën më të keqe Agron Naçi, prej tre vitesh nuk arrin dot të takojë vajzën e tij. Ish-bashkëshortja refuzon vendimin e gjykatës e cila p
Vrasja që tronditi Greqinë, babai vret djalin Media greke “Zougla” shkruan se një ngjarje e kobshme ka ndodhur në Halandri të Greqisë, në kryqëzimin e rrugëve të Tymf
Pse bashkëshortja ka më shumë rendësi se sa fëmijët për mua Shkrimtari dhe babai i disa fëmijëve, Mike Berry, shpjegon në blogun e tij pse gruaja e tij ka rëndësi për të, më shumë
Bashkëshortja e futbollistit Italian mahnit me format e saj (FOTO LAJM) Tashmë që kampionati kinez i futbollit ka përfunduar, futbollisti Italian, Graciano Pele po shijon pushimet me të dashur
Flet bashkëshortja e Astorit: Një tragjedi ka rënë mbi mua, por jeta vazhdon Pak më shumë se një vit pas vdekjes së ish-kapitenit të Fiorentinës Davide Astori, Francesca Fioretti, bashkëshortja e i
Flet bashkëshortja e Agim Arapit: Kurtin nuk e vramë ne, doja që drejtësia ta dënonte Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen
Wow Tamara! Bashkëshortja e mbrojtësit të Valencias "fik" rrjetin (FOTO LAJM) Bota e sportit e njeh si bashkëshorten e mbrojtësit argjentinas të Valencias, Ezequiel Garay, por në fushën e modës, fam
Bashkëshortja e Dr. Florit publikon mesazhin prekës për të birin (VIDEO) Bashkëshortja e Dr Florit, Blerina, ka shpërndarë së fundmi një video që ka prekur qindra admirues të Dr Florit. Nga
Ndërron jetë Sadije Agolli, bashkëshortja e Dritëroit Ndahet nga jeta bashkëshortja e shkrimtarit Dritëro Agolli, Sadije Agolli. E veja e shkrimtarit të madh shqiptar u nd
Bashkëshortja e Ramos shfqet sek*i në emision Pilar Rubio, bashkëshortja e kapitenit të Real Madridit dhe Spanjës, Sergio Ramos, ka marrë vëmendjen e të gjithëve.