E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

bashkepunimin

Të lidhur... me natyrën! Njihuni me bashkëpunimin më të ri midis ALBtelecom, Bashkisë së Tiranës dhe UNICEF ALBtelecom do të jetë me ju edhe gjatë shëtitjeve pranë liqenit artificial, përmes mbulimit me Wi-Fi falas të parkut më
Sarri i ka të numëruara orët në Londër Aventura e Maurizio Sarrit te Chelsea duket se është në orët e fundit, pasi humbja e bluve ndaj Evertonit dhe vetë dekla
Hajde shqipe, a do të bashkohen divat shqiptare për këngën e shekullit Rita Ora ka folur në një intervistë për bashkëpunimin që Bebe Rexha ka kërkuar nga shqiptaret: Të gjitha jemi shqiptare
Erëra të forta do pushtojnë bregdetin, Drejtoria Detare thirrje të merren masa Pavarsisht ardhjes se stines se pranveres, me daten 12-13 Mars moti do te perkeqesohet. Bregdeti yne do te perfshihe
ALBtelecom sapo na prezantoi bashkëpunimin që do revolucionarizojë komunikimin (FOTO LAJM) Gjatë një eventi, ALBtelecom prezantoi bashkëpunimin me Turkcell. Ky partneritet strategjik do sjellë për klientin shqip
Bëhuni gati për bashkëpunimin bombë, me kë do të këndojë Xhensila Përgjatë karrierës së tij muzikore, Ermal Fejzullahu ka preferuar të bashkëpunojë vazhdimisht me artistë të ndryshëm.
Rita Ora dhe Dua Lipa kokë më kokë, ndizen gjakrat mes shqiptareve Marrëdhënia mes dy këngëtareve shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa duhet thënë se nuk është fort e mirë. Që të dyja ato d
LDK gati të rrëzojë bashkëpunimin e Haradinajt me Listën Serbe Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa pas një takimi që ka mbajtur me kryesinë e partisë që ai udhëheq k
Përfundon takimi Perez-Lopetegui, merret vendimi Humbja ndaj Levantes me shifrat 2-1 duket se ka lënë një shije të hidhur në radhët e madrilenëve. Menjëherë pas disfatës
Veteranët djegin Çekun dhe Berishën, a duhet të shkarkohet ministri? Ambasada amerikane nuk tregohet konkrete në lidhje me raportet që ka me ministrin e FSK-së Rrustem Berishën, ndërsa në a
Haradinaj dhe Bushati premtojnë shumë për bashkëpunimin ekonomik Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme të
Nuk flasin prej kohësh, Enca i bën “të keqen” Noizyt Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n. Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe
Kroacia e kënaqur në bashkëpunimin me Kosovën Ambasadorja e Kroacisë në Kosovë, Marija Kapitanoviq, tha se Kroacia dhe Kosova kanë bashkëpunim shumë të mirë. “Koso
Soni Malaj nuk ndalet! Sjell bashkëpunimin me tre këngëtarët e njohur botëror Soni Malaj tashmë pritet të bëjë namin. Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar një bashkëpunim që nuk e kemi pritur n
Baby G bashkëpunimin me Chris Brown? (FOTO LAJM) Këngëtarja Baby G që së fundmi është përfshirë në një përleshje fizike me modelen Bleta Gashi ka publikuar disa fotograf
Bëhuni gati! Geti dhe Flori do të sjellin bashkëpunimin e ri sot Janë padyshim dy nga emrat më të mirë të muzikës shqiptare dhe vite më parë kanë realizuar 2 bashkëpunime sëbashku. S
Edhe një zyrtare e BE-së ia përmend ministres luftimin e korrupsionit Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, gjatë takimit ministror në Vjenë, ka takuar sekretaren e shtetit në Mini
Maqedonia dhe Shqipëria përforcojnë bashkëpunimin në mbrojtje Përmirësim të bashkëpunimit ushtarak dypalësh ekzistues në fushën e stërvitjes dhe arsimit ushtarak, shqyrtim të mundësi
Maqedonia dhe Shqipëria forcojnë bashkëpunimin në mbrojtje Përmirësimi i bashkëpunimit dypalësh ekzistues në fushën e trajnimit dhe edukimit ushtarak, duke shqyrtuar mundësitë për
Guljem Kotori: Si u ndjeva në bashkëpunimin me Ajola Xoxën Duket se fati i këtij artisti të ri është i destinuar për projekte që i kalojnë kufijtë e Shqipërisë. Guljem Kotori, akt