999 rezultate për

bashke

Historike, Rama dhe Hoti nënshkruajnë 14 marrëveshjet mes Kosovës dhe Shqipërisë Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij kosovar Avdullah Hoti kanë nënshkruar marrëveshjet ndërqeveritare mes dy vendev
Po transportonte lëndë narkotike, arrestohet polici bashkë me një 16 vjeçar Blutë e Gjirokastës kanë arrestuar kolegun e tyre pasi u kap me një adolesent duke trasnportuar lëndë narkotike me furgo
Rrama vlerëson qasjen e Hotit ndaj Serbisë, thumbon Haradinajn dhe Kurtin Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar progresin e bërë nga Kosova në raport me dialogun me Serbinë, duke kritikuar qasjen e
Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin, Bora Zemani dhe Donaldi rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Në muajin gusht Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre, vetëm pak javë pasi e kishin bërë publike. T
Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde
E zbulon bashkëkombasi i tij te Reali: Hazard është i trishtuar Thibaut Courtois pranon se Eden Hazard është pak i dëshpëruar, pas largimit nga skuadra shkaku i lëndimit. Ylli i Kom
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
Bashkëpunim i fuqishëm, Xhensila pritet të bëj namin me këngën e rradhës (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një
Vrau bashkëshorten pasi e quajti homos*ksual, 6 vite burg për shqiptarin Edmir R. 67 vjeç nga Kosova është dënuar me gjashtë vjet e gjysmë burgim nga policia zvicerane dhe pas vuajtjes së dënim
Merret vendimi për 39-vjeçarin që abuzoi për 4 vite me vajzën 14-vjeçare të bashkëjetueses “Arrest me burg” ka vendosur gjykata e Durrësit për shtetasin L.Kurti këtë të martë, i arrestuar pak ditë më parë se dys
71-vjeçari nuk e kishte dhunuar as gruan as vajzën, bashkëshortja: Faji i fqinjëve! Ndërkohë që Lefter Zhidru u ekzekutua nga RENEA pasi deklarohej si i dhunshëm ndaj gruas dhe vajzës, ka habitur bashkësh
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Takimi Kosovë-Shqipëri, ja kur do të mbahet takimi mes dy qeverive Mbledhja e përbashkët e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbahet më 2 tetor në Tiranë dhe jo në Shkodër siç ishte lajmëruar
"Jam burrë e jo lodër", 35 vjeçari tregon natën e parë me bashkëjetuesen 45 vite më të madhe (VIDEO) Një 35 vjeçar egjiptian dhe partnerja e tij 45 vite më e madhe, kanë hedhur poshtë ofendimet që e quajnë atë një “djalë
Gjiknuri tregon si do funksionojnë listat: Basha i pari, Monika e dyta Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ditën e sotme ka treguar se si do funksionojnë koalic
Klea xheloze? I ka përgatitur Elgitit një listë me vajza që s'do bashkëpunojë (FOTO LAJM) Çifti i njohur i shoëbiz-it, Klea Huta dhe Elgit Doda, ishte dje i ftuar në emisionin “E Diela Shqiptare”, ku rrëfeu dis
Shqiptari dënohet me 20 vite burg për vrasjen e bashkëshortes, "stilolapsi" që trazoi familjen Një ngjarje ka ndodhur në një familje shqiptare në qershor të vitit që lamë pas. Pas një konflikti, bashkëshorti ka vrar
Feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin më romantik Xhakës (FOTO LAJM) Futbollisti i famshëm shqiptar, Granit Xhaka, feston sot ditën e lindjes. Pak minuta më parë, bashkëshortja e tij Leonit
Flet për Hanën me lot në sy, Mozik: Unë nuk doja, por Loredana (FOTO LAJM) Mozzik na ka treguar gjithnjë se është tepër i lidhur me vajzën e tij, Hana, e cila gëzon tashmë vendin më të madh në ze
Loredana dhe Mozzik janë bashkë? Çifti filmohen duke bërë shopping (VIDEO) Së fundmi një video po qarkullon në rrjetet sociale ku shihet Loredana dhe Mozzik të cilët janë duke bërë ‘shopping’ bas