999 rezultate për

bashke

Të divorcuar, por gjesti i Norës për Robertin i kënaqi të gjithë (FOTO LAJM) Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ndara në paqe dhe marrë
Reali bën bashkë dyshen që po e ëndërrojnë të gjitha skuadrat Pas shumë vitesh Real Madrid e mbylli një afat kalimtar pa realizuar asnjë transferim. Los Blancos vendosen të mos nd
Sky Sports: Ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Franca për të krijuar një ligë të përbashkët "Sky Sports" ka dhënë një lajm ekskluziv pak minuta më parë. Disa ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Fra
Kim Kardashian rrëfen ngjarjen më të frikshme të jetës dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “My Next Guess Needs No Introduction” të David Letterman, Kim Kardashian rrëfeu me detaje se si i v
Ky është shqiptari që vrau të dashurën ukrainase me bashkëshortin në Mykonos Personi që shihni në foto është shqiptari, i quajtur Niko i cili dyshohet se vrau 45-vjeçaren ukrainase dhe të dashurin
"Shkova me vajzën në burg për tu ndarë", Eli Fara rrëfehet si asnjëherë për ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eli Fara ka bërë një rrëfim të pazakontë rreth të shkuarës së saj. Si kurrë më parë, ajo ka folur dj
"Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time", shqiptari zbërthen mafien në Viterbo “Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time“, shpjegoi Sokol Dervishi, ish-krahu i djathtë i bosëve të mafies së Viterbos, i
Aktorët me famë botërore që refuzojnë të luajnë në film me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mund të kenë ke
Humbën fëmijën, John Legend i prek të gjithë me fjalët për bashkëshorten e tij (VIDEO) Në 30 shtator, modelja e njohur Chrissy Teigen tregoi plot dhimbje se ajo dhe John e humbën fëmijën e tyre. Ajo publikoi
Ndarja nga jeta e ish-socialistit, Meta shprehet i pikëlluar: Ndihem me fat! Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare shkrimtari i njohur dhe ish-deputeti socialit, Faslli Haliti.
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
"Të bardhën" gati për shitje, arrestohet 55 vjeçari në Tiranë Një person është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim gjatë një aksioni të policinë në kryeqytet. Në pra
OFL "përvesh mëngët", shënjestron sot shtatë të dënuar Operacon Forca e Ligjit sot i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë shtatë shtetasve të
Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin në Greqi, autori fshihet në Shqipëri Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist
Courtois për bashkëkombasin e tij te Reali: Do të shpërthejë Thibaut Courtois ka shprehur besimin e tij të plotë në Eden Hazard. Portieri i kombëtares së Belgjikës beson se shoku
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
Yll Limani tregoi pak nga bashkëpunimi i ri dhe i fiksoi të gjithë (VIDEO) Pak ditë më parë, Ylli na ka lënë të kuptojmë se shumë shpejt do publikojë një album, por si duket nuk do jetë vetëm, po
Pamjet e rralla, Agjenti "007" dhe partnerja shihen në publik bashkë (FOTO LAJM) Mund të thuhet se janë një nga çiftet, të cilët është mision i jashtëzakonisht i vështirë t’i fotografosh së bashku në p
Kënga e tyre po bën namin, por Ermali paska refuzuar Fifin me parë (VIDEO) Para një jave, dy kushërinjtë tepër të talentuar, Fifi dhe Ermal Fejzullahu, kanë sjellë një bashkëpunim, të titulluar “
Bashkëshorti feston ditëlindjen, Jonida Shehu e uron me këto momente speciale (VIDEO) Jonida Shehu ka ndarë së fundmi një llogarinë e saj një nga momentet më të bukura ku shfaqet së bashku me familjen rreth