999 rezultate për

bashke

Rezulton pozitive me Covid-19, Eneda Tarifa izolohet bashkë me të bijën (VIDEO) Eneda Tarifa ka zbuluar ditën e sotme se është prekur nga koronavirusi dhe se është vetëizoluar menjëherë bashkë me vajz
Flet bashkëshorti i gruas shtatëzënë që humbi jetën nga COVID-19: Nuk e përballoi dot Bashkëshorti i Emanuela Dalipit ka folur për mediat, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi të hënën. Ai u shpreh se nuk kanë a
"O zot mëshiroje", fjalët e bashkëshortes së mjekut që humbi betejën me koronavirusin Mjeku i njohur Ilirjan Daçi humbi sot betejën me koronavirusin. Por, në kohën që mjeku i ndierë luftonte me jetën, bashk
Aubameyang dhe bashkëlojtarët detyrohen të flenë në aeroport (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe bashkëlojtarët e tij te përfaqësuesja e Gabonit janë detyruar të flenë në dysheme të aerop
Reperi shqiptar dhe bashkëshortja e tij infektohen me COVID-19 Reperi shqiptar Skerdi Ago dhe bashkëshortja e tij Vesa janë infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë re
Dhunoi bashkëshorten duke thyer urdhrin e mbrojtjes, arrestohet kuksiani Policia e Kukësit ka arrestuar një 41-vjeçar, pas akuzave për dhunë në familje. Policia njofton se është ndaluar shte
Stresi publikon bashkëpunimin me Finem dhe Solo (VIDEO) Ashtu siç e paralajmëroi, Stresi sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Për veti”. Kësaj radhe, reperi er
Zaev pret Maqedoninë: Kështu fitohet kur bëhen bashkë maqedonas, shqiptarë e turq Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut, për herë të parë në historinë e saj arriti kualifikimin në kampionatin Evropian, pasi
Darkë romantike me Grezdën, Oriola heq të gjitha dyshimet (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit shqiptar dhe disa herë janë përfolur pë
Në bashkëpunim me Emin, Jonida Vokshi i bën këtë dhuratë speciale mamasë së saj (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek rritja e të vegjëlve në familje, mamatë e vajzave apo dhe djemëve ose gjyshet janë një ndihmë shumë e
Mihrije Braha rrëfen betejën e vështirë të bashkëshortit me tumorin: Para tij isha e fortë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme startoi emisioni “E ardhmja është vajzë” në ekranin e “AbcNews” dhe për të hapur siparin ishte e ftua
Rama vë në "sedër" Bashën: Nuk bëheni bashkë as për sëmundje Kreu i qeverisë Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha me një cilësim për opozitën jashtëparlamentare n
Të divorcuar, Rudina Dembacaj publikon papritur ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
Rastet e pazakonta, çiftet VIP që kanë mposhtur paragjykimet (FOTO LAJM) Askush nuk ka dashur t’i shohë këta VIP-a bashkë, por në fakt ata tregojnë gjithmonë se janë të lumtur. Dashuria nuk
Vetëm një vit e martuar, këngëtarja e njohur: Dua të adoptojë një fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Leona Lewis ka pranuar se ajo dhe bashkëshorti i saj, Dennis Jauch, me të cilin është martuar në ko
Emiratet e Bashkuara Arabe lehtësojnë ligjet rreth alkoolit dhe bashkëjetesës së çifteve të pamartuara Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të shtunën një "rregullim të madh" të ligjeve islamike të vendit, duke lejuar çiftet
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
Bullgaria nuk heq dorë, pengon integrimin e Maqedonisë së Veriut në BE Bullgaria është e gatshme të mbajë barrën, nëse do të jetë shkaktare që BE të mos mund të fillojë negociatat për anëtarë
Bashkëshorti i ndërroi jetë nga COVID-19, Rita Petro: Po të përcjellim Lato me jazz dhe wisky Poetja e njohur shqiptare Rita Petro ka gjetur forcën të reagojë një ditë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj L
Basha uron Joe Biden për fitoren: Shpresojmë që të vazhdojmë të punojmë bashkë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas shpalljes fitues të zgjedhjeve presidenciale të Joe Biden. Pë