999 rezultate për

basha

Basha thotë se SPAK-u është shpikja më tinzare e Ramës “Ata që kanë vjedhur votat e shqiptarëve, ata që kanë vënë dorë mbi pasuritë e shqiptarëve do të shkojnë të gjithë para
Basha: Paratë e vjedhura prej mafies do gjurmohen nga forcat speciale të SHBA-ve Kru i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat ka paralajmëruar edhe një herë tjetër kryeministrin
Basha: Sasia e drogës në vend 5 herë më e lartë se vitin e kaluar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në një deklaratë për shtyp. Kjo deklaratw, erdhi disa orë pasi televiz
Basha akuzon hapur Ramën: Po vjedh paratë e shqiptarëve gjoja për të bërë rrugë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka publikuar një video me anë të së cilës akuzo vijon me den
Rakip Suli hyri në Bashki me dhunë, reagon Basha: Hajduti i miliona eurove Mesditën e sotme Rakip Suli u fut në zyrën ku më parë Xhelal Mziu drejtonte Bashkinë Kamëz. Dera kryesore e institucioni
Basha publikon videon: Këta janë kryebashkiakët e përfshirë në botën e krimit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook ka thumbuar edhe një herë kryeministrin Rama.
Basha akuza Ramës, zbulon mesazhin: Po pengon hetimin për Valdrin Pjetrin Kreu i PD, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po pengon hetimin për kryebashkiakun e zgjedhur të Shkodrë
Basha po mbetet "fillikat", e braktis një tjetër aleat Pavarësisht se tri parti opozitare kanë paraqitur kërkesë zyrtare në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për nisjen e proce
Basha: Zgjidhja e krizës kalon nga politikanë me pranga në duar (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, këtë mëngjes ka publikuar videon ku akuzon Ramën si një hajdut psiqik që vodhi
Basha merr një "shuplakë" nga aleati i vjetër: Opozita duhet të reflektojë Kur kanë kaluar 6 muaj nga nisja e krizës politike në vend kryetari i Republikanes, Fatmir Mediu zbulon ekskluzivisht pë
Basha nga Gramshi: Gati një kontratë besimi për qeverisjen Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e barazoi qeverisjen e Edi Ramës me atë të Koresë së Veriut përsa u përket
Basha: PD-ja dhe aleatët janë fitues të zgjedhjeve, na e tregojnë sondazhet Kryetari i PD-së, Lulzim Basha thotë se PD-ja dhe aleatët janë fitues të zgjedhjeve kurdo që të bëhen. Për sigurinë me t
Basha nga Puka: Koha të shporrim Edi Ramën Në Pukë, në takimin me strukturat lokale të PD, kreu i opozitës, Lulzim Basha, u fokusua te dëmi që qeveria e Edi Ramës
Mbyllen të vegjlit, lejohen oligarkët: Basha ka një mesazh për aksionin anti-informalitet Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pas aksionit anti-informalitet të nisur në këtë fillim gushti duke akuzuar qev
Basha nga Rrogozhina: Shumë shpejt do ta shporrim këtë pakicë, është pushtet kriminal (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke e cilësuar 30 Qershorin si një farsë antikushtetuese për të uzurpuar
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit publikon mesazhin e aktorit Shkëlqim Basha: Na mbështet (VIDEO) Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit dhe aktivistë të shoqërisë civile po vijojnë rezistencën e tyre kundër shembjes së godin
Basha nga Peqini: Është i gjithi faji i Ramës për varfërinë që ka pllakosur vendin Kreu i Partisë Demokratike sot është ndalur në qytetin e Peqinit, ku ka zhvilluar një takim me strukturat e PD. Lulzim B
Basha takim me aleatët, merret vendimi për 13 tetorin Kreu i Partisë Demokratike është duke zhvilluar një takim me aleatët në seline blu. Mësohet se në qendër të këtij takimi
Basha publikon videon: Puna e Teatrit ishte loja (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk ndalon akuzat për shembjen e Teatrit Kombëtar. Së fundmi ai ka publikuar një
Teatri, Basha i përgjigjet Ramës: Artist i mashtrimit! (VIDEO) Beteja mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës për Teatrin Kombëtar është zhvendosur në facebook. Pak minuta pasi Edi Rama publi