999 rezultate për

basha

Basha nxjerr videon: Rama po mbron kryebashkiakun e Vorës Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një voideo në Facebook ku akuzon kryebashkiakun e Vorës Agim Ka
U rrëzua teksa po filmonte Bashën, Peka: Operatori kaloi një gjendje lipotimie (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në studion e “Syri Tv”, ku dha një intervistë mbi situatën p
Basha lëshon "bombën": Rama planifikoi viktima për zgjedhjet e 30 qershorit Kryedemokratik Lulzim Bash foli mbrëmjen e sotme për situatën aktuale dhe politike në Shqipëri. Në një intervistë për
Kameramanit i bie të fiktë, rrëzon objektin dhe i ndërpret intervistën Bashës (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në studion e “Syri Tv”, ku dha një intervistë mbi situatën pol
Basha zbulon bisedat me ndërkombëtarët: Zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe lokale njëkohësisht Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nënkupton se faktori ndërkombëtar shikon si rrugën e mundshme për të zgjidh
Basha: Prokuroria e Ramës po mbron kriminelët Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas takimit me ambasadorin gjerman ka dalë në një deklaratë për media. Basha ka
Basha tregon 5 arsyet pse Rama nuk e do vetingun e politikanëve (VIDEO) Kreu i Partisë Demokrsatike, Lulzim Basha, përmes një video-mesazhi të publikuar në rrjetet sociale ka treguar 5 arsyet
Basha nxjerr emrin: Ky është trafikanti i drogës që qëndron krah Ramës (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook ka bërë me dije se Pëllumb Gjoka është pikëri
Basha: Shqipëria po plaçkitet dhe po shkatërrohet nga Edi Rama (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ka publikuar një video në Facebook ku tregon krimin dhe dëmin që
Basha: Tu vëmë prangat gjithë hajdutëve dhe banditëve Ndërkohë që në Shkodër simpatizantët e Partisë Dekokratike protestojnë, kreu i selisë blu tregon ka ndarë në Facebok një
Basha publikon videon: Raportet ndërkombëtare nxjerrin Ramën më të korruptuarin e Ballkanit (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ka publikuar një video lu tregon raportet ndërkombëtare që nxjerr
Basha publikon videon: Këta janë 27 emrat me të cilët Rama ka zaptuar çdo pushtet (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ka publikuar një video ku akuzon 27 emra të njohur me të cilët si
Basha firmos marrëveshjen me banorët e Unazës së Re: Do u mbështesim Partia Demokratike sot ka nënshkruar në marrëveshje mirëkuptimi me banorët e Unazës së Re, të cilët prej muajsh po prote
ARSYEJA/ Basha viziton banorët e Astirit Në orën 20.00 të mbrëmjes së sotme, pritet që kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të jetë tek Unaza e Re, bashk
Ndarja nga jeta e Fatos Buxhakut, Basha: U prehtë në paqe pioneri i reportazhit Pas ndarjes nga jeta të gazetarit dhe publicistit të njohur, Fatos Baxhaku, kreu i selisë blu, Lulzim Basha, ka ngushëll
"Basha fut kandidatin e vet dhe fiton bindeshëm", çfarë ndodh tani në Shkodër? Valdrin Pjetri lajmëroi dje dorëheqjen pasi demokratët publikuan dokumentet sipas të cilave ai kishte qenë i arrestuar d
Jo vetëm Valdrini, Basha nxjerr emrat e kryebashkiakëve të tjerë të PS që kanë lidhje me krimin Kryedemokrati Lulzim Basha theksoi sot se kryeministri Rama ishte në dijeni të të shkuarës problematike të Valdrin Pjetr
Jozefina Topalli: Rama dhe Basha kanë marrëveshje të fshehtë bashkë Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirm
Basha uron Kurban Bajramin: Gëzuar Festën e Sakrificës, Zoti e bekoftë Shqipërinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron të gjithë besimtarët myslimanë Gëzuar Kurban Bajramin. "Të dashur
Paralajmërin i fortë i Bashës: Populli ka të drejtën ta marrë në dorë situatën me të gjitha mënyrat Kreu i opozitës Lulzim Basha, deklaroi në aktivin e strukturave të PD në Mallakastër, se kapja me dhunë, thyerja e dyerv