999 rezultate për

basha

Mësohet arsyeja pse Basha i dha lamtumirë Kombëtares Vetëm disa javë pasi komunikoi lamtumirën e tij nga kombëtarja shqiptare, Migjen Basha konfirmoi edhe largimin nga Arisi
Basha mbledh aleatët pas ftesës së Ramës për Reformën Zgjedhore Kreu i PD-së, Lulzim Basha, do të zhvillojë sot një takim me aleatët. Sipas “News 24”, takimi do të zhvillohet në orën 1
Basha i përgjigjet ftesës së hapur të Ramës Kreu i Partisë Demokratike Lukzim Basha, ka reaguar lidhur me ftesën e hapur që kryeministri Rama bëri paraditene sotme
Basha: Pagë minimale 300 euro brenda 6 muajve të parë të qeverisjes (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shpalosur sot një pikë me rëndësi të programit të Partisë Demokratike në
Migjen Basha drejt Australisë Vetëm disa javë pasi komunikoi lamtumirën e tij nga Kombëtarja shqiptare, Migjen Basha konfirmoi edhe largimin nga Arisi
Marrëveshja Rama-Basha, reagon Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, gjatë një interviste në Ditari në A2, mohoi të ketë negociata të fshehta për zgjid
Basha nga Shkodra: Do e gjejmë një rrugë dalje nga kjo krizë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ndodhet në një vizitë zyrtare në qytetin e Shkodrës. Gjatë fja
Basha takim me aleatët, pse mungoi Kryemadhi? Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim në zonën e Ishmit, në Durrës, me aleatët. Në takim me
Basha mbledh aleatët për darkë në Durrës Kryetari i PD, Lulzim Basha, është në një darkë informale me aleatët e PD. Burime për A2 thanë se me kreun e opozitës
Basha: Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë, por zhyti në varfëri shqiptarët (VIDEO) Ky eshte videomesazhi tjeter me fakte i kreut të opozitës Lulzim Basha për skandalet e qeverisjes se Edi Ramës. Këtë
Basha: Rama mashtroi me shëndetësinë falas, "vodhi" 385 mln euro (VIDEO) Kreu i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një video me denoncime në lidhje me shëndetësinë falas të premtuar nga Edi Ram
Meta: Basha e Rama po të më kishin dëgjuar edhe vendi do ishte shumë mirë Presidenti Ilir Meta deklaron se është shumë I pakënaqur me opozitën dhe se po të kishte dëgjuar edhe vendi do ishte shu
Po shkohet drejt një pakti Rama-Basha? Reagon kreu i opozitës (FOTO LAJM) Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas lajmeve për një marrëveshje të afërt PS-PD. Në një status në tëitter, Basha i
Rudina Hajdari: Një pakt Rama-Basha i jep fund liderit të opozitës Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar në emisionin "Open" në Top Channel u shpreh se nëse ndodh një marrëveshje mes kryemini
"E pamë çfarë ndodhi në zgjedhjet e 2017", Agron Duka sinjal Bashës Kryetar i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka tha se kriza politike nuk mund të zgjidhet me një marrëveshje individu
Nderimet për Azem Hajdarin, Basha 'injoron' Rudinën kur takohet me Kirin (FOTO LAJM) Ditën e sotme është përkujtuar 21 vjetori i vdekjes së Azem Hajdarit, liderit të Lëvizjes së Dhjetorit në rrevoltën që s
"Ju shënojmë emrat, nesër do ju ndjekim këmba-këmbës" Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë me një paralajmërim të fortë ndaj kompanive koncensionare si edhe deputetëve që prite
Majko flet për paktin sekret Rama-Basha: Politika është matematikë, jomarrëveshje me mollë e pjeshka Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ka folur sot në Parlament për akuzat politike se mes kryeministrit Edi Rama dhe kr
Basha shtrëngon duart me Rudina Hajdarin tek varri i Azemit pas përjashtimit nga PD (FOTO LAJM) Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka shtrënguar duart me vajzën e Azem Hajdarit në ceremoninë që u zhvillua te memoriali pr
Pakt "Rama-Basha", Gazment Bardhi flet për konferencën e Metës Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur për konferencën e ditës së sotme të presidentit Meta. I pyetur