999 rezultate për

basha

Basha denoncoi një vit më parë të “Fortin e Shijakut” që mbeti i plagosur gjatë atentatit Ditën e djeshme tek Ura e Shkozetit u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij.
Basha reagon për herë të parë për vilën luksoze dhe i përvishet keq Arian Çanit Moderatori Arian Çani ka diskutuar në emisionin e tij “Zonë e lirë” zhvendosjen e shtëpisë së kryedemokratit Lulzim Bash
Heqja e mandatit të Kajmakut, reagon Basha Pas vendimit të shkarkimit të Agim Kajmakut, ka reaguar dhe kreu i opozitës Lulzim Basha. “Agim Kajmaku është pasqyra
A duhet të ikë Basha? Përgjigjet Grida Duma Gida Duma është sot e ftuara kryesore në emisionin “Real Story”, në News24, ku po zbulon detaje mbi të vërtetat e librit
Basha përgatitet për zgjedhje: Të ndjekim shembullin e Kosvës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim me të rinj, ku është diskutuar alternativa e PD, në
"DJ dhe përkthyes", Kreshnik Spahiu zbulon si i bëri miliona euro Luzim Basha Kreshnik Spahiu më anë të një statusi në Facebook, ka thumbuar kreun e PD Lulzim Basha pas lajmit për vilën luksoze ku p
Basha zhvendoset në vilën me pishinë në kompleksin e "oligarkëve"? Reagon PD Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ndërruar shtëpi. Sipas publikimeve në media, ai ka ikur nga apartamenti i tij në katin e 12
Vila luksoze, PD: Jeton me qira, po rregullon shtëpinë se iu dëmtua nga tërmeti Në media u shkruajt sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka blerë një vilë të re në “Long Hill”. Pas kët
U tregoi gishtin protestuesve, Basha 'hakmerret' me ambasadorin e OSBE Gjesti jo diplomatik i ambasadorit Bern Bochard ndaj protestuesve të Astirit, ngjalli pak ditë më parë reagimin e fortë
Marrëveshje e re me Ramën?! Flet Lulzim Basha Kreu i PD Lulzim Basha në një intervistë për News24, deklaron se nuk e ka problem të përballet me kryeministrin Rama në
E zëvendësoi deputetja që s'dinte të lexonte, Basha: Turp për aleatët! Kryetari i Partisë Demokratike ka komentuar deputeten Majlinda Halilajn, deputetja e cila la nam në Kuvend gjatë fjalës
Bindet Basha:Jemi gati, s’e përjashtoj dialogun me Ramën Lulzim Basha, deklaroi se jemi gati që nesër për zgjedhje të parakohshme, por që ato të garantojnë votën e lirë. Kreu
Basha s'i ndahet Ramës: Dështimin me negociatat se mbulon dot Vazhdojnë replikat mes kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha në lidhje me dështimin e Shqipërisë përballë BE për n
Negociatat/ Maqedonia në zgjedhje, Rama e Basha 'zihen' nga Facebook-u për fajtorët Pak ditë më parë Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut mori përgjigjen negative për hapjen e negociatave. Ndërkohë që në Maqe
Nis aksioni opozitar, Basha mbledh aleatët në selinë blu Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të mbledhë aleatët e tij opozitarë pasditen e sotme, për të vendosur l
Dështimi i negociatave, Basha: Rama të ikë si Zaev Kryedemokrati Lulzim Basha doli në një konferencë për shtyp duke kërkuar largimin e qeverisë pas dështimit me negociatat
Basha lajmëron konferencë urgjente Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar se në orën 11:00 do të zhvillojë një konferencë me mediat.
Zgjedhje të parakohshme? Basha: Rama duhet të kishte dhënë dorëheqjen Kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi sot se kryeministri Edi Rama duhej që sot të jepte dorëheqjen pas përgjigjes "JO" pë
Basha ironizon look-un e ri të Ramës: La mjekrën si Ismail Qemali Pamja e re e kryeministrit Edi Rama, i ka bërë përshtypje edhe kryeopozitarit Lulzim Basha. Gjatë deklaratës për me
Basha: Rama puthet me Mogherinin e thotë plastë armiku Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një konferencë për mediat deklaroi se Edi Rama vazhdon propagandën e tij,