999 rezultate për

basel

ZYRTARE/ Edon Zhegrova bëhet me ekip të ri Edon Zhegrova ka nënshkruar kontratë me Basel. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi zviceran. “Zhgrova do t ënënshkru
E BUJSHME/ Xhaka largohet nga Basel, gati zyrtarizimi te skuadra e madhe turke Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi. Bëhet fjalë për të ardhmen e mesfushorit të Kombëtares, Taulant Xhak
Shakhtar Donetsk "shkatërron" Baselin dhe kalon në gjysmëfinalen e Europa League (VIDEO) Shakhtar Donetsk është në mesin e skuadrave që ka siguruar gjysmëfinalen në Ligën e Evropës. Skuadra nga Ukraina, ka
Shakhtar Donetsk zhbllokon rezultatin ndaj Basel (VIDEO) Shakhtar Donetsk ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Baselit të Xhakës. Është Moraes lojtari që
EUROPA LEAGUE/ Shakhtar – Basel, formacionet zyrtare: Xhaka titullar Shakhtar Donetsk dhe Basel po kërkojnë gjysmëfinalen e Ligës së Evropës. Këto dy skuadra përballen mes vete, në ndesh
Basel kalon lehtësisht Frankfurtin, e mposht edhe në ndeshjen e dytë (VIDEO) Basel do të luajë në 1/8-ën e finales në Ligën e Evropës. Skaudra zvicerane, Basel, ka shënuar fitore kundër Eintrach
Pajtim Kasami me një supergol i siguron fitoren Sionit ndaj Baselit (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Pajtim Kasami ka qenë vendimtar në fitoren e Sionit ndaj Baselit, pasi goli i tij ia ka siguruar fito
Xhaka befason të gjithë, transferohet te gjiganti turk Trajneri i Besiktasit, Sergen Yalcin ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit shqiptar të Baselit, Taulant X
Zhegrova: Dëshira ime është që të vazhdoj me Baselin Edon Zhegrova ka shprehur dëshirën e tij që të vazhdojë me Baselin. Klubi zviceran nuk e ka shfrytëzuar të drejtën e
Zvicra në ankth, Kosova është afër ta marr talentin e Baselit Mediumi më prestixhioz në Zvicër, Blick shkruan sot se Kosova është gati të marr talentin e Basel, Orges Bunjaku. Mad
Është i huazuar, Baseli merr vendimin për Zhegrovën Edon Zhegrova do të largohet nga Baseli për t’u rikthyer në Belgjikë, te Genku. Ylli i Kombëtares Kosovës do të ktheh
Dëmtohet ylli i Kosovës, mungon për Baselin në Europa League Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova, e ka pësuar një lëndim në kofshë. Basel
Zhegrova me një super gol i jep fitoren Baselit (VIDEO) Baseli ka shënuar fitore në ndeshjen miqësore kundër Steaua Bukuresht. Zviceranët fituan falë një goli të bukur të Ed
Baseli i ka gati 3.5 milionë për Edon Zhegrovën Baseli ka në huazim Edon Zhegrovës nga klubi belg Genk por është duke menduar që të blejë. Futbollisti nga Kosova u t
Zhegrova fantastik, realizon supergol në derbi (VIDEO) Baseli ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen derbi kundër Young Boys. Në minutën e 48-të, ishte sulmuesi Edon Zhe
Fantastik Zhegrova, dhuron asist në derbi, Basel në avantazh (VIDEO) Kanë mjaftuar vetëm gjashtë minuta për t'u shënuar goli i parë në derbin zviceran mes Baselit dhe Young Boys. Në ndes
Zhegrovës i mohohet hyrja në Rusi me Baselin Rusët i thonë "njet" Zhegrovës". Këtë titull mban artikulli i publikuar sot në gazetat zvicerane Tages Anzeiger, Basler
Gazeta zviceriane zbulon arsyen përse Baseli nuk do ta blejë Zhegrovën Talenti kosovar, Edon Zhegrova me shumë mundësi nuk do të blihet nga Baseli. Sjelljet e 20 vjeçarit kanë bërë që të
Realizoi supergol me Baselin, mediat zviceriane ngrejnë në qiell Zhegrovën (VIDEO) Futbollisti kosovoar Edon Zhegrova dje u bë protagonist kryesor te skuadra e Baselit. Ai realizoi një supergol në nde
Zhegrova trullos mbrojtjen dhe shënon për Baselin (VIDEO) Të gjithë kemi pyetur se ku është Edon Zhegrova? Në ndeshjen që Bazeli po fiton ndaj Zurich me rezultatin 3-0, ka ardhur