999 rezultate për

bartomeu

Bartmoeu: Djemtë tanë janë më të mirët në planet Fitorja në El Clasico ishte e para për Josep Bartmoeun në postin e presidentit të Barcelonës dhe kreu i shoqërisë Blaugr
Bartomeu: Messi i pashitshëm! E ardhmja e Lionel Messit është vetëm tek Barcelona. Presidenti i klubit katalanas, Josep Maria Bartomeu përsëriti edhe
Bartomeu: Blerja e Neymar e ligjshme Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu këmbëngul se nuk do të kishte ndryshuar asgjë në lidhje me transferimin e
Bartomeu: Messi e mbyll karrierën te Barça Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu ka folur për "Onda Cero" rreth aktualitetit në shtëpinë blaugrana. "Çështja
E fundit: Barça-Martino deri në 2016 Sipas të përditshmes sportive katalanase "El Mundo Deportivo", shumë pranë klubit të Barcelonës, Presidenti i ri i Blaug
Bartomeu: Messi nuk shitet! "Messi nuk është në shitje. Duam të ulemi me babain dhe agjentin e tij sepse duam që të jetë futbollisti më i paguar në
Çështja Neymar, Bartomeu ndez polemikat Josep Maria Bartomeut i kanë mjaftuar vetëm pak ditë si president i Barcelonës për të ndezur polemikat me Real Madrid. N
Messi, rinovimi në projektin e presidentit të ri Objektivi i parë i presidentit të ri të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu është rinovimi i kontratës së Lionel Messit. Ed
Bartomeu president i ri i Barcelonës Josep Maria Bartomeu, ka kaluar nga posti i zv.presidentit të Barcelonës te posti i presidentit të klubit, pas dorëheqje
Barcelona: Presim sinjalin e Neymar Zv.presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka zbuluar që katalanasit janë të gatshëm për të bërë një lëvizje drej
Barcelona dëshiron të mbajë Eric Abidal Mbrojtësi i Barcelonës Eric Abidal premton se do ta mbyllë karrierën në “Camp Nou”. Lajmi u bë i ditur pas bisedave të f
Barcelona konfirmon interesimin për Neymar Nënkryetari i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka konfirmuar interesimin për yllin e Santos, Neymar. Bartomeu pranon se
Fabregas duket larg Barcelonës Nënkryetari i Barcelonës Josep Maria Bartomeu ka deklaraur se klubi i tij nuk ka shumë para për të shpenzuar.Kjo tregon
Barcelona-Sanchez konfirmohen bisedimet Një nga drejtuesit e ekipit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka konfirmuar se klubi i tij ka filluar bisedimet me sk