999 rezultate për

bartomeu

6 yjet që premton presidenti i Barcelonës (FOTO LAJM) Presidenti aktual i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, u ka premtuar tifozëve të skuadrës së tij nënshkrimin me disa yje
Presidenti i Barcelonës: Po e duam Pogbanë Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu konfirmoi se klubi i tij është i interesuar që të transferojë mesfushorin e Juve
Presidenti i Barçës përgjigjet për transferimin e Pogbasë Presidenti i Barcelonës, Bartomeu as nuk e konfirmon, por as nuk e injoron interesimin për Pol Pogbanë. Numri një i skua
Bartomeu: Çështja "Neymar" nuk do të ndikojë në zgjedhjet Blerja e brazilianit shkaktoi polemika të shumta brenda blaugranave, aq sa Rosell që ishte president në atë kohë u detyr
Bartomeu: Ta presim Guardiolën me të gjitha nderimet Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu, në një mbledhje të Senatit të klubit, u shpreh se ambienti katalanas do ta
"Barça-Bayern, dhuratë për futbollin" Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, beson se gjysmëfinalja e Champions League kundër Bayern Munchen është një
"Messi mund të qëndrojë te Barça derisa të tërhiqet" Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk e fsheh faktin që klubit katalanas i pëlqen shumë Paul Pogba, por nga a
Barcelona, ja "mesazhi" i Bartomeut për Neymar Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu ka një mesazh të cilin Neymar bën mirë ta dëgjojë me kujdes: "Te Barcelona
Alves dhe Xavi, prioritetet e Bartomeut Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka vendosur të merret personalisht me dy çështje të hapura në kampin kata
Bartomeu: Xavi e di që mund të qëndrojë në Barcelonë Mesfushori ikonë i Barcelonës nuk e ka thënë ende fjalën e fundit, ndonëse te blaugranat shpresojnë që largimi i tij të
Neymar do të dëshmojë në gjyqin e Rosell dhe Bartomeut Çështja "Neymar" përfshin edhe vetë Neymar. Ylli i Barcelonës do të dëshmojë në gjyqin e hapur ndaj Sandro Rosell dhe Jo
"Neymar" çon para gjyqit Rosell dhe Bartomeu-n Telashe të reja në horizont për klubin e Barcelonës. Çështja "Neymar" është kanalizuar plotësisht në rrugë ligjore pasi
Barça do Pogba-në, ja vlera e super-operacionit Nga lajm i bujshëm merkatoje vjen nga Spanja. Sipas "Sport.es", Barcelona kërkon në ngulm Paul Pogba, blerjen e të cilit
Barça, 50 milionë për dy blerje (FOTO LAJM) Pezullimi i marrë nga FIFA përsa i përket merkatos në hyrje për vitin 2015 nuk e ndalon Barcelonën të lëvizë në tregun e
Bartomeu: Messi nuk ma ka kërkuar "kokën" e Enrique-s Asnjë kërkesë nga ana e Messit. Presidenti i Barcelonës Josep Mari Bartomeu mohon zërat sipas të cilave ylli argjentinas
"Neymarr", Bartomeu ia hedh fajin Rosell Për herë të parë në histori, një president i Barcelonës u morr në pyetje nga një gjykatës si i pandehur. Është rasti i J
Plas te Barça, përplasje Bartomeu-Faus Situata drejtuese e Barcelonës sa vjen dhe bëhet më problematike. Pak ditë më parë, presidenti Josep Maria Bartomeu u ak
"Ne nuk e shesim Messin, as ai nuk do të largohet" "Martesa" mes Lionel Messit dhe Barcelonës do të zgjasë edhe për shumë vite të tjera. Këtë e pohon vetë presidenti i klu
Bartomeu: Messi e mbyll karrierën te Barça Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu, gjatë një intervistë për "Catalunya Radio", ka folur për të ardhmen e Lion
Presidenti i Barcelonës: Uroj fituesin por Messi është më miri Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka uruar në Twitter fituesin e Topit të Artë, Cristiano Ronaldon duke sht