999 rezultate për

bartomeu

Bartomeu bëhet gati për takimin deçiziv të merkatos Sipas raporteve nga Spanja, shefi i Barcelonës Josep Maria Bartomeu do të takohet sot me shefat e Liverpool dhe Borussia
Presidenti i PSG telefonon Bartomeun për Di Marian Me Jean Michael Seri i cili nuk është më një opsion dhe Philippe Coutinho shfaqet gjithnjë e më larg, Barcelona ka njoft
Cero akuzon Bartomeun: Keqmenaxhimi i tij do të humbasë Messin Benedito Onda Cero kakritikuar Presidentin aktual të Barcelonës duke e gjykuar përmerkaton e dobët që po bën dhe zgjatje
Bartomeu mbaron fjalim dhe ofendohet nga tifozët e rebeuar për Neymarin Barcelona dhe tifozët e saj po përgatiten për zgjedhjet e reja presidenciale. Presidenti aktual Josep Maria Bartomeu ësh
Bartomeu: Të gjithë u përpoqën ta bindnin, por Neymar ishte i vendosur Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu ka thënë se gjigandët katalanas ishin të qetë për largimin e Neymarit duke
Bartomeu: Këtë vit nuk ka MSN, por ka Barcelonë Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu iu përgjigj disa pyetjeje dje në Kongresin Botëror të Klubeve të Mbështetës
Bartomeu sulmon Neymarin: Gaboi, futbolli nuk bëhet me sheikë! Ditën e sotme presidenti i Barcelonës, Bartomeu, ka folur për herë te parë në lidhje me transferimin e Nejmarit te PSG.
Presidenti i Barcelonës telefonon atë të Atletikos: Mos u tremb për Griezmanin Atletico Madrid është i qetë pas ngritjes së klauzolës së Antoine Griezmann nga 100 milionë euro në 200 milion vetëm pë
Neymar kthehet në stërvitje por me vonesë Neymar arriti në Ciutat Esportiva çerek ore pas pas grumbullimit të lojtarëve të tjerë të ekipit të parë. Braziliani
Presidenti i Barcelonës i nis një mesazh PSG Bartomeu së bashku me të gjithë stafin dhe tifozët janë të frikësuar se Neymar do të lëvizë. Por këtë mendim nuk e ka
Bartomeu takon Neymarin, i jep mesazhin Bartomeu dhe e gjith katalaonja është e trembur nga spekullimi i fundit për të ardhmen e Neymar. Sport thekson se pre
Verrati "gënjeu", Bartomeu e kupton dhe i çon mesazh Barcelona nuk ka hequr dorë nga ndjekja e Marco Verratit, sipas presidentit të klubit, Josep Maria Bartomeu, duke dërgu
Presidenti i Barcelonës, Bartomeu: Messi do të tërhiqet tek Barcelona Presidenti i katalanasve Josep Maria Bartomeu ka deklaruar sot në një konferencë se Messi do bëjë atë që të gjithë duan.
Presidenti i Barcelonës tregon kur do të prezantohet trajneri i ri Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka treguar se kur do të zgjidhet trajneri i ri i cili do të zëvendësojë t
Presidenti i Barcelonës kërkon të braktis blaugranët Josep Maria Bartomeu mund të lërë postin e presidentit të Barcelonës në 2018 edhe pse mandati i tij i përfundon në vitin
Messi vendos kushtin e 'çmendur' për rinovimin e kontratës Lionel Messi është në një dilemë të madhe në lidhje me firmosjen e kontratës më klubin katalanas dhe kjo ka detyruar pre
Bartomeu: Duam të jemi të parët që arketojnë 1 miliard euro Josep Maria Bartomeu, ne nje interviste per "Financial Times", ka folur per futbollin por edhe per parate e shumta qe sj
Bartomeu sqaron të ardhmen e Lionel Messit Në ditët e fundit të merkatos është folur për një largim të mundshëm të argjentinasit në drejtim të Premier Ligës në vit
Bartomeu blindon Neymar: Qëndron edhe 10 vite të tjera Barcelona nuk ka marrë asnjë ofertë nga Manchester United për Neymar. Lajmi është bërë i ditur nga gazeta katalane "El M
Konfirmohet presidenti i ri i Barcelonës Hozep Bartomeu është konfirmuar në krye të Barcelonës deri në vitin 2021, pasi ka fituar zgjedhjet e mbajtura të shtunën