999 rezultate për

bartomeu

Limaj shikon nga afër El Clasicon, takohet me presidentin e Barcelonës Kryetari i Nismës Socialdemokrate dhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj me ftesë të presidentit të Barcelonës
Valverde i sigurtë se ka të ardhmen në Barcelonë: Jam i lumtur Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, tha se kishte besim të plotë tek trajneri aktuali Barcelonës Valverde.
Bartomeu beson se Neymar do i bashkohet Realit të Madridit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është i gatshëm ta rikthejë Neymarit, vetëm e vetëm që ai mos përfundojë
Bartomeu mbron Valverden: Akush nuk ka dyshime tek ai Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka mbrojtur Ernesto Valverden, duke thënë se klubi është i kënaqur me traj
Bartomeu në këmbë për Romën: E meritoi kualifikimin më shumë se Barcelona Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, komplementon Romën duke thënë se nuk e kanë merituar kalimin tutje ekipi
Camp Nou drejt marrjes së një emri të ri Presidenti i Barcelonës Josep Bartomeu pranoi se Camp Nou do të marrë emrin e një korporate. "Beko ishte i fundit [sp
Bartomeu darkon me familjarët e yllit francez, marrveshja më afër se kurrë Sipas “Mundo Deportivo”, presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, dëshiron të përfundojë operacionin Griezman.
Bartomeu: Jemi me fat që kemi Messin Pas zyrtarizimit të kontratës së tij Leo Messi, duke nënshkruar kontratën e re që do ta mbajë të lidhur me Barcelonën de
Zyrtarizohet rinovimi i Messit, sigurisht që nuk i shpëton as klauzola tani Bartomeut Rinovimi i kontratës së Lionel Messit me Barcelonën, tashmë është zyrtar dhe për të çimentuar këtë moment kaq të rëndësi
Barcelona heq dorë nga blerja e Ozil-it Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ndryshon mendje për objektivat e merkatos së Janarit. Numri një i katalana
Bartomeu: Klubi po konsideron largimin nga La Liga Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka konfirmuar se liderët e La Ligës po konsiderojnë të largohet nga kampio
Presidenti i Barçës, Bartomeu tregon arsyen reale pse takimi ndaj Las Palmas u luajt pa tifozë Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se klubi i tij rrezikonte gjashtë pikë penalizim në rast se nuk
"Bartomeu gënjen, Messi nuk ka rinovuar pasi vetë Presidenti është pengesa" Josep Maria Bartomeu është duke gënjyer për rinovimin e kontratës me Lionel Messin, sipas kandidatit për presidenti të B
Barça nuk ka plane për afatin e janarit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka insistuar se klubi nuk ka plane për transferime gjatë afatit kalimtar
Bartomeu: Jam i lumtur që UEFA po heton PSG-në Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, shprehu lumturinë që Paris Saint-Germain do të hetohet për transferimet e
Bartomeu: Leo Messi ka nënshkruar kontratën e re me Barcelonën Josep Maria Bartomeu ka konfirmuar se Lionel Messi ka rinovuar kontratën me Barcelonën. Sipas tij kontrata e re e Mes
Iniesta kundërshton Bartomeun: Ai gënjen ! Andres Iniesta ka suprizuar mediat me deklaratën e tij lidhur me rinovimin e kontratës, sic bëri të ditur vetëm një ditë
Neymar i kundërpërgjigjet Bartomeos:: Ai është "një shaka" Neymar ka komentuar në rrjetet sociale duke thënë se presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është një shaka.
Bartomeu thekson se me Iniestën nuk do të përsëritet gabimi i bërë me Xavin Josep Maria Bartomeu ka folur pwr mesfushorin Andres Iniesta. Presidenti Bartomeu kërkon që të rivendosë harmoninë në a
Messin detyrohet të ulet ballë për ballë me Bartomeun Të enjten, Lionel Messi do të udhëtojë në Monako së bashku me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Udhëti