999 rezultate për

bartomeu

Bartomeu i bindur: Messi nuk do të largohet kurrë nga Barça Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu ka thënë se Lionel Messi nuk do të largohet kurrë nga Barcelona dhe do ta k
Bartomeu injoron Neymar: Niveli i këtij lojtari është më i mirë Neymar u transferua në verën e vitit 2017 te PSG nga Barcelona për shumën rekord prej 222 milionë euro. Një transferim k
Bartomeu pranon humbjen për kampionin e botës Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, e ka pranuar se Blaugranat ishin të interesuar ta sillnin Paul Pogban në
Bartomeu: Messi është vetë Barcelona, do flasim për rinovimin Josep Maria Bartomeu duhet të ndihet me fat që është në krye të një klubi gjigant si Barcelona në epokën e Messit. Në
Për presidentin e Barcelonës, Dembele është më i mirë se Neymar Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se Ousmane Dembele është më i mirë se Neymar, kur u pyet për një
Bartomeu: Askush nuk mund ta zëvendësojë Messin Barcleona ka filluar ta mendojë të ardhmen pa Lionel Messin, edhe pse argjentinasi pritet të vazhdojë edhe një herë kont
Barcelona nuk ngopet me holandezë, Bortameu synon dhe yllin tjetër të Ajax-it Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka konfirmuar se interesimi i tyre për Matthijs de Ligt është i vërtetë.
Neymar te Barcelona? Bartomeu sqaron gjithçka Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka hedhur poshtë çdo mundësi që Neymari të kthehet në Camp Nou, dy vite p
Bartomeu: Barcelona duhet të përgatitet për largimin e Messit Kur po flitet për rinovimin e kontratës së Lionel Messi me Barcelonën, presidenti i kësaj skuadre, Josep Maria Bartomeu
Rikthimi i Neymar te Barcelona, përgjigjet Bartomeu Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka hedhur poshtë mundësinë që Neymar të kthehet te katalanasit në merkato
Këto janë fjalët e Bartomeut për blerjen e De Jong Frenkie de Jong është lojtari më i mirë i Barcelonës. Për këtë transferimi ka folur edhe presidenti i klubit spanjol
Barcelona ndryshon logon? Anëtarët e klubit bëjnë lëvizjen e papritur Anëtarët e Asamblesë së Përgjithshme të klubit të Barcelonës nuke kanë pritur shumë mirë propozimin për ndryshimin e log
Presidenti i Bracelonës bën premtimin e madh për skuadrën Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka bërë një premtim të madh për klubin e tij, duke thënë se në janar do të
Bartomeu: Pogba në Barcelonë? Janë vetëm thashetheme Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu i ka quajtur “thashetheme” lajmet për një ofertë të Paul Pogba derisa dysh
"Messi do të pensionohet te Barcelona" Lionel Messi është i destinucar për të mbyllur karrierën te Barcelona, sipas presidentit të katalanasve, Josep Maria Bar
Presidenti i Barcelonës mirëpret rikthimin e Guardiolas Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se Pep Guardiola gjithmonë do të jetë i mirëseardhur në Barcelon
Pogba te Barcelona? Bartomeu tregon të vërtetën Barcelona duket shumë pranë nënshkrimit me Paul Pogba, pasi ky i fundit ka shprehur dëshirën e tij për tu larguar nga kl
Bartomeu mbështet Messi-n para Spanjës në Botëror Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu pohon se për Kupën e Botës ai mbështet Lionel Messin përpara Kombëtares së
Presidenti i Barcelonës mohon të flas për Griezmann Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, në një intervistë për "Radio Katalonia" i pyetur në lidhje me transferim
Presidenti i Barcelonës: Askush nuk na ka pyetur sa vlen Messi Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka thënë se asnjë klub nuk ka pyetur sesa vlen Messi. Megjithatë, Barto